Autosedačka Britax ROMER BABY SAFE i - SIZE 2017

Cena 359.90
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
0-13 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Romer, Britax
Farba:
Cosmos Black
0.000
Ocean Blue
0.000

Cena bez DPH 299.92
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Britax
Kód produktu 4000984199864
Dostupnosť info predajňa KinderCentrum
KS

     Autosedačka BRITAX Romer BABY SAFE i - SIZE 2017

 

 

       Vhodné pro dieťa– od narodenia do 15-tich mesiacov

  BABY-SAFE i-SIZE bola navrhnutá tak, aby vyhovela novej norme ECE R129 ( i-Size ) týkajúcej sa autosedačiek, a je vhodná pre novorodenca a deti do 15 mesiacov alebo do výšky 83 cm. Detská autosedačka je  vybavená vložkou pre novorodenca, ktorá zaistí dodatočnú ochranu a pohltí energiu v prípade nárazu. Vložku možno odstrániť a hlavová opierka sa môže prispôsobiť tak, aby poskytla viac priestoru pre vaše  rastúce dieťa.

Highlight Flexible Space BABY SAFE i SIZE 1920x930px 72dpi

        Patentovaná technológia polohy vľahu pre bezpečie a pohodlie

   Vieme, ako je náročné rozhodnúť o najbezpečnejšej polohe vľahu pre novorodenca počas cestovania autom. Vzhľadom k tomu, že svaly novorodenca nie sú ešte úplne vyvinuté, poloha vľahu je lepšia, zaťiaľ čo    poloha viac vsede je bezpečnejšia v prípade nárazu. BABY-SAFE i-SIZE je vybavená našou patentovanou technológiou polohy vľahu, ktorá vám poskytne jednoduché riešenie - prispôsobením hlavovej opierky  umožníte  nastavenie polohy vľahu. Môžete dokonca zaistiť lepšiu polohu v ľahu pre vaše dieťa použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE v niektorých modeloch vozidiel.

Highlight Lie Flat BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi

      Pokoj v duši počas prvých ciest autom Vášho dieťaťa

  Deti, v prvom rade však novorodenci, sú najviac zraniteľní cestujúci a vyžadujú preto ochranu proti každému možnému nárazu. Práve pre to sme sa sústredili na vývoj, skúšanie, zdokonaľovanie a výrobu detských  autosedačiek, ktoré spĺňajú najnáročnejšie možné štandardy a ich skúšky prevyšujú nároky na novú normu týkajúcu sa bezpečnosti detí ( ECE R129 ). Ak si kúpite BABY-SAFE i-SIZE, kúpite si tiež náš výskum a  záruku  bezpečnosti pre vaše dieťa a zaistíte si tak dokonalý pokoj v duši behom cestovania so svojím dieťaťom.

         Hightlight  Best in class BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi


 

VLASTNOSTI PRODUKTU


    Vložka pre novorodenca
  Navrhnutá špeciálne pre poskytnutie lepšej ochrany pre malé deti. Vložka pre novorodenca, ktorá je súčasťou autosedačky, je vybavená odnímateľnými penovými podložkami, ktoré pohlcujú energiu nárazu.    Vložka zmenšuje priestor a poskytuje dodatočné pohodlie.

Features Newborn Insert BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi

     Špičková technológia tlmenia bočného nárazu ( SICT )
  Naša vylepšená technológia SICT poskytuje špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu v dvoch krokoch. Smeruje vaše dieťa proti smeru nárazu prostredníctvom kontrolovaného pohybu a následne mení tvar,  aby pohltila energiu pôsobiacu na vaše dieťa. Pre zaistenie ochrany jednoducho nastavte a nainštalujte SICT na boku sedadla čo najbližšie k dverám.

Features SICT BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi

   Technológia polohy vľahu
  Poskytuje pohodlnejšiu a viac ergonomickú polohu pre novorodenca. Náš patentovaný naklápací mechanizmus pomáha prispôsobiť polohu v ľahu v závislosti na výške dieťaťa. Poloha sa mení automaticky v  prípade nastavenia hlavovej opierky a zväčšuje tak priestor pre vaše rostúce dieťa. Ramenné pásy sa tiež automaticky prispôsobia po upravení polohy hlavovej opierky.

Features Lie Flat BABY SAFE i SIZE 1180x830px

      Ľahko nastaviteľná hlavová opierka a popruhy
  Naša polstrovaná hlavová opierka a popruhy sú ľahko nastaviteľné jednou rukou a prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu. Než dieťa pripútate, uistite sa, že opierka hlavy je v správnej poícii – tesne nad  ramenami dieťaťa.

Features Adjustable headrest harness BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi

         Slnečná clona
  Slnečná clona chráni vaše dieťa pred slnkom ( UPF 50+ ) ako vo vozidle, tak i v kočíku. Prípojné body sú pohodlne umiestnené na bočných stranách rukoväti, preto môžete prenášať detskú autosedačku so  stiahnutou slnečnou clonou.

Features Sun Canopy BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi       

    5bodový bezpečnostný pás
  Veríme, že 5bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútania Vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zaistí dokonalú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu  na 5 bodov, dva na ramenách, dva na kyčlích a jeden na spone medzi nohami. Pomáhá tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Features 5 point harness BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi

     Jednoduché vyberanie pomocou adaptérov CLICK & GO®
  Detská autosedačka môže byť jednoducho odpojená od základne alebo kočíka a rodič pritom nemusí meniť svoju ergonomickú, vzpriamenú pozíciu. Pre odpojenie detskej autosedačky od základne alebo kočíka  jednoducho použite rukoväť v jej zadnej časti pre odblokovanie autosedačky a zdvihnite ji.

Features Easy release BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi

           Nastaviteľná rukoväť
  Nastaviteľnú rukoväť môžete jednoducho posunúť dozadu a pripútať vaše dieťa do detskej autosedačky. Pre odblokovanie a posunutie rukoväti jednoducho stlačte tlačítka na oboch stranách rukoväte. Keď je  autosedačka na zemi, doporučujeme posunout rukoväť maximálne dozadu, aby ste zabránili preklopeniu autosedačky.

Adjustable Handle BABY SAFE i SIZE 1180x830px

    Indikátory správnej inštalácie
 Naše indikátory vás informujú o tom, či je detská autosedačka správne umiestnená na základni alebo kočíku. Zmena farby indikátoru z červenej na zelenú znamená, že adaptéry sú pripojené správne.

Features Indicators BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi

     Rýchlo odnímateľný poťah
  Počas cesty sa môže stať hocičo. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy,  aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Features Quick remove cover BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi

    Pripravená na cestovný systém
  Počas hektických dní, keď neustále nasadáte a vystupujete so svojím dieťaťom z vozidla, si môžete uľahčiť cestovanie pomocou inštalácie detskej autosedačky na kočík. Jednoducho vezmite svoje dieťa v detskej  autosedačke z vozidla a bezpečne ju zacvaknite na kočík – a ste plne pripravení na cestu. Všetky detské autosedačky Britax Römer môžete jednoducho nainštalovať na každý kočík Britax vybavený našími  adaptérmi  CLICK & GO®.

         Features Travelsystem BABY SAFE i SIZE 1180x830px 72dpi

HMOTNOSŤ A ROZMERY

V x H x Š

   58 x 44 x 67 cm

Hmotnosť

   4.8 kg

 
 

 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód