CONCORD,kočík Neo Travel Set + AIR +vanička SCOUT 2015

ZĽAVA
Cena 915.00
Pôvodná cena 994.57
Zľava 8.00 %
Triedenie kočíkov podľa značky:
Concord
Farba:
Beige Almond
0.000
Stone Grey
0.000
Ruby Red
0.000
Chocolate Brown
0.000
Raven Black
0.000
Raspberry Pink
0.000

Cena bez DPH 762.50
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Concord
Kód produktu
Dostupnosť info predajňa KinderCentrum
KS

Concord Neo Travel Set + AIR +vanička SCOUT 2015

 

kočík Neo + vanička Scout + autosedačka Air je super voľba za výbornú cenu teraz u nás na www.kindercentrum.sk .

Kombinácia kočíka otvára úplne nové možnosti, poskytujú väčšiu pohyblivosť ako hocikedy predtým. CONCORD NEO kočík je stelesnením modernej technológie a dizajnu a je mimoriadne univerzálny.

Skladacia vanička CONCORD SCOUT je zároveň stabilná a mimoriadne flexibilná. Ľahko, rýchlo a bezpečne sa dá pripevniť ku kočíku. CONCORD AIR SAFE detská autosedačka je tiež multifunkčná. Vo vnútri vozidla poskytuje najvyššiu úroveň bezpečnosti a na ceste do obchodu alebo na prechádzke v parku môže byť pripojená ku kočíku jednoduchou operáciou vykonanou jednou rukou. Výhody Mobility Setu: kočík ľahko ovládateľný jednou rukou, nastavenie výšky sedadla, vynikajúce odpruženie. Skladacia vanička a bezpečná autosedačka sa pripojí jednoduchím nakliknutím.

Súčasťou Mobility Setu je kočík Neo, vanička Scout, autosedačka Air.safe, pláštenka a slnečná clona.

Rozmery a váha kočíka Concord Neo:

Rozmery keď je otvorený: D 84 x Š 61 x V 102 cm
Innovatívny skládací mechanismus, extrémne malé rozmery po zložení: D 74 x Š 61 x V 39 cm

Váha kočíka: 10,6 kg

Vanička Concord SCOUT

Hlboká vanička SCOUT je ideálna na pohodlný oddych dieťatka počas spánku.

V prenosnej vaničke Concord Scout sa počas cestovania cíti dieťa rovnako pohodlne a bezpečne ako doma. Vaničku možno ľahko, rýchlo a bezpečne pripojiť ku kočíkom Concord Fusion, Neo alebo Wanderer. Vďaka pohodlným popruhom možno dieťa vo vaničke pohodlne prenášať. Súčasťou kočíka je i kryt proti nepriaznivému počasiu. Vanička je skladacia, vďaka čomu kedykoľvek možno vaničku uložiť, stačí ju zložiť otočením centrálneho kĺbu a vanička tak získa kompaktné rozmery.

Rozmer: 84 x 45 x 56 cm

Hmotnosť: 4.7 kg

AUTOSEDAČKA CONCORD AIR


Skupina: 0+ // Hmotnosť: 0-13 kg // použiteľné od narodenia až do 18 mesiacov

Objavte ľahkosť

Autosedačka Concord Air váži iba 2.9 kg, čo ju robí najľahšou autosedačkou vo svojej kategórii na trhu. Veľká výhoda pre rodičov je, že vďaka svojej nízkej váhe ju ľahko zdvihnete a prenesiete z auta na kočík.

Naviac má autosedačka Concord Air inovatívne bezpečnostné konštrukčné prvky. Podobne ako u cyklistických heliem, je aj vnútorná vrstva tejto autosedačky vyztužená špeciálnou štruktúrou v tvare včelích buniek. Výsledokom má autosedačka úžastnú schopnosť tlmiť náraz v prípade nehody. Ďaľšie bezpečnostné prvky tejto autosedačky sú taktiež nezanedbateľné. Trojbodové bezpečnostné pásy dieťatko udržia v bezpečí autosedačky aj v pohybujúcom sa aute.

Voliteľne dokúpiteľná AIRFIX Isofixová platforma Vám umožní zaistiť autosedačku ešte pevnejšie a zároveň jednoduchšie. Autosedačku Concord Air je možné použiť v kombinácii s kočíkmi CONCORD NEO a CONCORD FUSION.

Autosedačka CONCORD AIR sa upína na kočík jediným pohybom - jednoduch, ľahko, rýchlo a bezpečne. Samozrejme pohodlie bábätka je taktiež jednou z priorít. Autosedačka CONCORD AIR má čalúnenie z mäkkých polstrovaných látok, ktoré sa samozrejme dajú jednoducho dať dole a vyprať. Pre optimálny comfort polohovania autosedačky bol popruh, ktorým sa autosedačka sklápa umiestnený pod sedačkou, ďaleko od jemných detských nožičiek. Vďaka tomu nieje detský spánok rušený nepohodlným menením polohy autosedačky.

 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom