CONCORD, kočik WANDERER AIR SET + SLEEPER vanička 2016

Cena 802.90
Pôvodná cena 979.15
Zľava 18.00 %
Triedenie kočíkov podľa značky:
Concord
FARBA:
RUBY RED
0.000
ALMOND BEIGE
0.000
RAVEN BLACK
0.000
DENIM BLUE
0.000
CHOCOLATE BROWN
0.000
STONE GREY
0.000

Cena bez DPH 669.08
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Concord
Kód produktu
Dostupnosť info predajňa KinderCentrum
KS

Kočík Concord WANDERER AIR + SLEEPER vanička 2016

Kočík sa predáva ako set, čiže 3-kombinácia. Travel Set Wanderer je trojkombinácia kočíka Wanderer, vaničky Sleeper a autosedačka Air. Concord Wanderer je všestranný kočík, ktorý zvládne každý terén. Je vybavený hrubými pneumatikami odolnými voči opotrebeniu, odpruženie na všetkých kolesách a špeciálnym elastomerom zaveseným na zadnom kolese.

V dôsledku toho, CONCORD WANDERER vždy zaručuje bezpečnú a tichú jazdu - nielen na asfalte, ale aj po lesných cestách. Hliníkový rám s horským vzhľadom je výrazne športovou vlastnosťou kočíka. Tento všestranný kočík spája praktickú funkčnosť s veľmi príjemným sedením.

CONCORD WANDERER otvára celú oblasť možností. V kombinácii s CONCORD Sleeper 2.0 vaničkou získame jednoduchou operáciou komfortný hlboký kočík. Vaničku môžeme použiť v aute, kde sa umiestni priečne na zadné sedadlo vozidla. Či v kočíku alebo v aute - vaše dieťa zostáva v pohodlí, na ktorý je zvyknutý.

 

CONCORD AIR.SAFE detská sedačka je tiež multifunkčná. Vo vnútri vozidla poskytuje najvyššiu úroveň bezpečnosti a na ceste do obchodu alebo na prechádzke v parku môže byť pripojená ku kočíku jednoduchou operáciou vykonanou jednou rukou.

Výhody Travel setu: - veľmi veľká slnečná clona s vetraním - centrálny otočný kĺb - ľahko ovládateľný jednou rukou - elastomer - reflektory - sedadlo použiteľné v smere a proti smeru jazdy - vanička Sleeper použiteľná v aute - bezpečná a ľahká autosedačka Air Súčasťou travel setu je kočík Wanderer, vanička Sleeper 2.0, autosedačka Air.safe, pláštenka a slnečná clona. Rozmery kočíka v zloženom stave (š x v x h): 69 x 50 x 39 cm Rozmery kočíka v rozloženom stave (š x v x h): 104 x 60 x 107 cm Váha kočíka: 13,5 kg Príslušenstvo, ktoré je možné dokúpiť: fusak, slnečník, vložka do kočíka, adaptéry na autosedačku Maxi-cosi, prebaľovacia taška.

 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód