CYBEX Autosedačka ATON Q Platinum

Cena 169.90
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
0-13 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex
Farba:
Autumn Gold
0.000
Graphite Black
0.000
Midnight Blue
0.000
Mystic Pink
0.000
Stardust Black
0.000

Cena bez DPH 141.58
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Cybex
Kód produktu
Dostupnosť info predajňa KinderCentrum
KS

                       ATON Q


    Skupina  0+, 0 - 13 kg, od narodenia až do cca 18 mesiacov

   Dokonalá Bezpečnost spojená s designom

   Aton Q nadväzuje na úspechy svojich predchodcov zo série autosedačiek Aton v skupine 0+ a získáva výnimočné hodnotenie 1.6 ( good ) od nemeckej spotrebiteľskej testovacej organizácie Stiftung Warentest    (Test 06/2014).    ADAC hodnotí sedačku známkou "good".  Od ÖAMTC získáva autosedačka hodnotenie "good" s historicky najlepšou známkou za výnimočnú ochranu pri bočnom náraze s použitím ISOFIX základne.   V kategóriách  bezpečnosti a škodlivých látok získala hodnotenie "very good".

  •  Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém).
  •  Vyberateľná vnútorná vložka.
  •  Výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov.
  •  Integrovaná sklápacia XXL slnečná strieška.
  •  Ako cestovný systém nielen s kočíkmi CYBEX, ale aj s inými kompatibilnými kočíkmi ( pomocou adaptérov ).


   Súčinnosť dômyselnej teleskopickej Lineárnej ochrany pri bočnom náraze ( L.S.P. Systém ) a výškovo nastaviteľné opierky hlavy s integrovaným systémom pásov, zisťujú najvyššiu úroveň bezpečnosti a pohodlia.      

  Nová funkcia, ktorá zaisťuje čo najplochejší uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom, znižuje riziko dýchacích problémov predčasne narodených a veľmi malých detí. XXL sklápacia slnečná strieška s UVP50+      dokonale chráni pred  slnečným žiarením a silným vetrom.

     TELESKOPICKÝ L.S.P. SYSTEM
  Teleskopická lineární ochrana při bočním nárazu
  Nová teleskopická ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) absorbuje sílu bočního nárazu v kombinaci s energii absorbující skořepinou.
  Novou teleskopickou Lineární ochranu při bočním nárazu lze jednoduše individuálně nastavit. Počáteční síly nárazu jsou přenášeny přes vytažený boční protektor u dveří vozidla do skořepiny autosedačky.    Flexibilní materiál a struktura dětské autosedačky poté sílu nárazu absorbuje a odvádí pryč od dítěte.

     AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VÝŠKY AUTOSEDAČKY
 pre takmer plochú a tak ideálnu pozíciu v ľahu
 Jednou z nejväčších výziev pre bezpečnostných expertov je čo najlepší transport predčasne narodených a veľmi malých detí, ich krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú celkom vyvinuté. To môže bohužiaľ viesť k  prepadnutiu  hlavy dieťaťa dopredu behom spánku, čo môže spôsobiť vážne dýchacie problémy.
 Spoločne s nemeckými zdravotnými špecialistami a pôrodnými asistentkami a s ohľadom na výsledky mnohých testov, bola vyvinutá nová funkcia, ktorá poskytuje čo možno najplochší uhol v ľahu medzi hlavou,  krkom a  hrudníkom.Znižuje tým riziko dýchacích problémov. S nastavením opierky hlavy sa automaticky mení uhol sedenia a autosedačka tak rastie spoločne s dieťaťom. S týmto automatickým nastavením  poskytuje  autosedačka viac priestoru a pohodlia tiež pre väčšie deti.

     INTEGROVANÁ XXL SKLÁPACIA SLNEČNÁ STRIEŠKA
 perfektná ochrana pred vetrom a slnkom s UVP50+
 Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia strieška prísny austrálsky štandard UVP50+ pre slnečnú ochranu.
 Integrovaná extra veľká slnečná strieška sa elegantne schová za farebne ladené tienitko. Možno ju postupne roztiahnuť a tak poskytuje dostatok ochrany nielen pred slnkom, ale tiež pred vetrom a dažďom.

     8-POZIČNÁ VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ OPIERKA HLAVY
 pre perfektnú ochranu, ktorá rastie společne s dieťaťom
 V kombinácii s teleskopickou Lineárnou ochranou pri bočnom náraze zvyšuje výškovo nastaviteľná opierka hlavy výnimočnú bočnú ochranu autosedačky Aton Q.
 S novou 8-pozičnou výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a integrovaným systémom pásov, sa dĺžka pásov nastavuje automaticky s nastavením opierky hlavy. Vďaka tejto funkcii nie je potrebné akékoľvek vyvliekanie či prevliekanie pásov čím sa vyhnete riziku nesprávneho použitia.

     CESTOVNÝ SYSTÉM
 Bezpečnost, design a mobilita v jednom
 Detskú autosedačku Aton Q možno spoločne s kočíkmi nielen od firmy CYBEX, jednoducho premeniť na cestovný systém.
 DNA designu autosedačky Aton Q je vo všetkých produktoch série PLATINUM i v kočíkoch CYBEX. S pomocou jednoduchého adaptéru sa detská autosedačka spoločne s kočíkmi CYBEX Callisto, Topaz a Onyx  premení  na šikovný a harmonicky vyzerajúci cestovný systém.

     FARBY A LÁTKY
 Bezpečnosť, design a funkčnosť
 Pokračujeme v tradíci módnych farieb produktov CYBEX a preto i autosedačky PLATINUM prichádzajú s veľkým výberom farieb a dvoch rôznych látok.
 Jemná komfortná verzia autosedačiek Platinum ponúka 8 farebných kombinácií. Kolekcia Plus dostala svoj charakteristický vzhľad s exkluzívnou odolnou látkou s krepovým efektom vo vzhľade denim. Tieto detské  autosedačky sú k dispozícii v 5 odlišných farbách.

     Funkcie:
 Energiu pohlcujúci materiál - absorbuje sily nárazu a chráni dieťa
 Extra široké Y-pásy - S mäkkým polstrovaním pásov a rozkroku

 Príslušenstvo na dokúpenie:
 Praktická ISOFIX základňa - Base Q-fix
 Plastové zavádzače ISOFIX
 Adaptér pre kočíky CYBEX
 Letný poťah

      VIĎ PRÍSLUŠENSTVO !!!

 dĺžka / šírka / výška: 651, 440, 395-561 mm
 váha: 4,6 kg

   ECE R44/04, Dodatok 7, Sk. 0+

 Látkové poťahy možno prať v práčke pri teplote 30°C

  Navrhnuté v Nemecku

 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom