Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Autosedačka CYBEX CLOUD Q 2017

Cena 222.95
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
BEZ ISOFIX-u
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
0-13 kg

Cena bez DPH 185.79
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Cybex
Kód produktu
KS

CYBEX Autosedačka ATON Q Platinum 


Skupina  0+, 0 - 13 kg, od narodenia až do cca 18 mesiacov

 

Dokonalá Bezpečnost spojená s designom

Aton Q nadväzuje na úspechy svojich predchodcov zo série autosedačiek Aton v skupine 0+ a získáva výnimočné hodnotenie 1.6 ( good ) od nemeckej spotrebiteľskej testovacej organizácie Stiftung Warentest (Test 06/2014). ADAC hodnotí sedačku známkou "good".  Od ÖAMTC získáva autosedačka hodnotenie "good" s historicky najlepšou známkou za výnimočnú ochranu pri bočnom náraze s použitím ISOFIX základne. V kategóriách  bezpečnosti a škodlivých látok získala hodnotenie "very good".

 

  •  Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém).
  •  Vyberateľná vnútorná vložka.
  •  Výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov.
  •  Integrovaná sklápacia XXL slnečná strieška.
  •  Ako cestovný systém nielen s kočíkmi CYBEX, ale aj s inými kompatibilnými kočíkmi (pomocou adaptérov).


Súčinnosť dômyselnej teleskopickej Lineárnej ochrany pri bočnom náraze ( L.S.P. Systém ) a výškovo nastaviteľné opierky hlavy s integrovaným systémom pásov, zisťujú najvyššiu úroveň bezpečnosti a pohodlia.      

Nová funkcia, ktorá zaisťuje čo najplochejší uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom, znižuje riziko dýchacích problémov predčasne narodených a veľmi malých detí. XXL sklápacia slnečná strieška s UVP50+     dokonale chráni pred slnečným žiarením a silným vetrom.

TELESKOPICKÝ L.S.P. SYSTÉM
Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze
Nová teleskopická ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém) absorbuje silu bočného nárazu v kombinácií s energiou absorbujúcou škrupinou.
Novú teleskopickú lineárnu ochranu pri bočnom náraze možno jednoducho individuálne nastaviť. Počiatočné sily nárazu sú prenášané cez vytiahnutý bočný protektor pri dverách vozidla do škrupiny autosedačky. Flexibilný materiál a štruktúra detskej autosedačky potom silu nárazu absorbuje a odvádza ju preč od dieťaťa.

AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VÝŠKY AUTOSEDAČKY
Pre takmer plochú a tak ideálnu pozíciu v ľahu.
Jednou z najväčších výziev pre bezpečnostných expertov je čo najlepší transport predčasne narodených a veľmi malých detí, ich krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú celkom vyvinuté. To môže bohužiaľ viesť k prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku, čo môže spôsobiť vážne dýchacie problémy.
Spoločne s nemeckými zdravotnými špecialistami a pôrodnými asistentkami a s ohľadom na výsledky mnohých testov, bola vyvinutá nová funkcia, ktorá poskytuje čo možno najplochší uhol v ľahu medzi hlavou, krkom a hrudníkom. Znižuje tým riziko dýchacích problémov. S nastavením opierky hlavy sa automaticky mení uhol sedenia a autosedačka tak rastie spoločne s dieťaťom. S týmto automatickým nastavením poskytuje autosedačka viac priestoru a pohodlia tiež pre väčšie deti.

INTEGROVANÁ XXL SKLÁPACIA SLNEČNÁ STRIEŠKA
Perfektná ochrana pred vetrom a slnkom s UVP50+.
Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia strieška prísny austrálsky štandard UVP50+ pre slnečnú ochranu.
Integrovaná extra veľká slnečná strieška sa elegantne schová za farebne ladené tienitko. Možno ju postupne roztiahnuť a tak poskytuje dostatok ochrany nielen pred slnkom, ale tiež pred vetrom a dažďom.

8-POZIČNÁ VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ OPIERKA HLAVY
Pre perfektnú ochranu, ktorá rastie spoločne s dieťaťom.
V kombinácii s teleskopickou lineárnou ochranou pri bočnom náraze zvyšuje výškovo nastaviteľná opierka hlavy výnimočnú bočnú ochranu autosedačky Aton Q.
S novou 8-pozičnou výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a integrovaným systémom pásov, sa dĺžka pásov nastavuje automaticky s nastavením opierky hlavy. Vďaka tejto funkcii nie je potrebné akékoľvek vyvliekanie či prevliekanie pásov, čím sa vyhnete riziku nesprávneho použitia.

CESTOVNÝ SYSTÉM
Bezpečnost, design a mobilita v jednom.
Detskú autosedačku Aton Q možno spoločne s kočíkmi nielen od firmy CYBEX, jednoducho premeniť na cestovný systém.
DNA designu autosedačky Aton Q je vo všetkých produktoch série PLATINUM i v kočíkoch CYBEX. S pomocou jednoduchého adaptéru sa detská autosedačka spoločne s kočíkmi CYBEX Callisto, Topaz a Onyx premení  na šikovný a harmonicky vyzerajúci cestovný systém.

FARBY A LÁTKY
Bezpečnosť, design a funkčnosť.
Pokračujeme v tradíci módnych farieb produktov CYBEX a preto i autosedačky PLATINUM prichádzajú s veľkým výberom farieb a dvoch rôznych látok.
Jemná komfortná verzia autosedačiek Platinum ponúka 8 farebných kombinácií. Kolekcia Plus dostala svoj charakteristický vzhľad s exkluzívnou odolnou látkou s krepovým efektom vo vzhľade denim. Tieto detské  autosedačky sú k dispozícii v 5 odlišných farbách.

Funkcie:
Energiu pohlcujúci materiál - absorbuje sily nárazu a chráni dieťa.
Extra široké Y-pásy - S mäkkým polstrovaním pásov a rozkroku.

 Príslušenstvo na dokúpenie:
 Praktická ISOFIX základňa - Base Q-fix
 Plastové zavádzače ISOFIX
 Adaptér pre kočíky CYBEX
 Letný poťah

 Dĺžka / šírka / výška: 651, 440, 395-561 mm
 váha: 4,6 kg

 ECE R44/04, Dodatok 7, Sk. 0+

 Látkové poťahy možno prať v práčke pri teplote 30°C.

 Navrhnuté v Nemecku.

 


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom