Naposledy zobrazené

 

 

 

 

   

Autosedačka CYBEX SOLUTION M-FIX 2017 Gold line

Cena 199.90
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
15-36 kg
Farba:
Autumn goldGraphite BlackManhattan greyInfra RedMidnight BlueMystic PinkStardust Black

Cena bez DPH 166.58
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Cybex
Kód produktu
KS

Autosedačka Cybex SOLUTION M-FIX, Gold line

Najdôležitejším prvkom v bezpečnostnom koncepte série Solution je patentovaná CYBEX naklápacia opierka hlavy. Tie šikovne zabraňujú prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu behom spánku. Individuálne nastaviteľná Lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System Plus) zaisťuje najvyššiu úroveň bezpečia a pohodlia. ISOFIX Connect System vylepšuje stabilitu a bezpečnosť autosedačky. Autosedačka je vhodná aj pre vozidlá bez pripojenia ISOFIX.

 

 

opierka

 

3-pozičná sklápacia opierka hlavy

Firmou CYBEX patentovaná sklápacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia šikovne posúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva citlivá hlava dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, ktorá zaisťuje optimálnu ochranu. Naša 3-pozičná sklápacia opierka hlavy ďalej ponúka pohodlnejšiu spaciu polohu pre bezpečnejšiu a kľudnejšiu cestu.

Individuálne nastaviteľná Lineárna ochrana pri bočnom náraze

Sila bočného nárazu je systematicky absorbovaná individuálne nastaviteľnými bočnými protektor,i a protektormi ramien a hlavy. V rovnakej chvíli je kinetická energiia tela, spôsobená nárazom, ihneď absorbovaná a hlava je aktívne vedená do bezpečnej pozície. L.S.P. protektory možno individuálne nastaviť podľa interiéru vozidla.

 

solution m fix lsp

 

 

solution m fix air

 

 

Optimalizovaný systém cirkulácie vzduchu

Ďaľším pohodlným prvkom autosedačky Solution M-fix je systém ventilačných kanálov, ktoré vedú skrz oierku chrbta a sedák. Vďaka tomu je zaistená pohodlná teplota pre sedenie aj počas horúcich dní.

 

12-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy

12-pozičné nastavenie výšky umožňuje rast autosedačky spoločne s dieťaťom a extrémne dlhú použiteľnosť. Hlavové protektory rastú podľa potreby priestoru díeťaťa.

 

solution m fix 12

 

 

solution m fix sklon

 

Pripojenie ISOFIX

Konektory autosedačky sa jednoducho zachytia k ISOFIX záchytným bodom vo vozidle. Konektory možno jednoducho zložiť, vďaka čomu možno autosedačku používať taktiež vo vozidlách, ktoré niesú vybavené systémom ISOFIX.

Polohovacia opierka chrbta

Dokonale sa prispôsobia sedadlu vo vozidle.


 

Technické informácie

 
  Norma EU: ECE R 44/04  
  Určené pre deti: 15-36 kg (skupina 2 a 3)  
  Umiestnenie autosedačky: po smere jazdy  
  Šírka: 54 cm  
  Váha: 5,8 kg
Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód