Produkty
Naposledy zobrazené

HandMade pletence do postieľok By Sues

Pletence sú vyrábané v rôznych dĺžkach s možnosťou výroby individuálnych rozmerov.

Celá ponuka:

Hand Made pletence do postieľok

 

 

Sociálne siete

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Autosedačka Cybex SOLUTION Z-Fix 2019

DO VYPREDANIA ZÁSOB
Cena 226.95
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
ISOFIX
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
15-36 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex
Cena bez DPH: 189.13
Kód produktu: S001956
EAN: 518000838
Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Autosedačka Cybex SOLUTION Z-Fix 2019


Výnimočná autosedačka, ktorá sa prispôsobí potrebám vášho dieťaťa, Skupina. II / III, 15 - 36 kg, od cca 3 až do 12 rokov, do 150cm výšky dieťaťa.

Medzi 3. a 12. rokom vaše dieťa poriadne po vyrastie, preto je detská autosedačka Solution Z-fix navrhnutá tak, aby rástla spoločne s dieťaťom a prispôsobovala sa jeho meniacim sa potrebám .

- Patentovaná naklápacia opierka hlavy
- Automatické nastavenie výšky a šírky (12 pozícií)
- Optimalizovaná Lineárne ochrana pri bočnom náraze (LSP System Plus)
- Systém ventilácie vzduchu
- ISOFIX Connect System
- CYBEX Safety Pads

Vďaka 12 pozičnému nastaveniU výšky a automatickému nastaveniU šírky poskytujú protektory hlavy a ramien vždy dostatok priestoru. Ovládateľnosť autosedačky jednou rukou umožňuje jej ľahké a rýchle nastavenie. Patentovaná naklápacia opierka hlavy zabezpečuje, že hlava dieťaťa zostane v bezpečnej zóne autosedačky. To je dôležité predovšetkým pri náraze z boku, počas ktorého ponúka opierka hlavy a LSP System Plus zvýšenú bezpečnosť pre vaše dieťa. V kombinácii s energiu-absorbujúcej škrupinou sú sily nárazu znižované až o 25% a vďaka CYBEX Safety Pads je hlava dieťaťa aktívne vedená do bezpečnej zóny autosedačky. Solution Z-fix je vybavený systémom ISOFIX Connect s jednoduchou inštaláciou a dodatočnou stabilitou a bezpečnosťou. Pre zaistenie pohodlia dieťaťa aj počas horúcich letných dní je autosedačka vybavená ventilačným systémom, ktorý znižuje teplotu v priestore pre sedenie na príjemnú úroveň. Opierka chrbta detskej autosedačky sa dokonale prispôsobí uhlu zadných sedadiel vo vozidle, vďaka čomu je Solution Z-fix perfektnou voľbou pre vaše dieťa.

Naklápacia OPIERKA HLAVY
Patentované
Naklápacia opierka hlavy je patentovaná technológia, ktorá počas spánku dieťaťa zabraňuje prepadnutiu jeho hlavy dopredu. Zaisťuje tak, že je hlava stále v bezpečnej zóne autosedačky.

Nepostrádateľným prvkom detských autosedačiek Solution je patentovaná 3poziční naklápacia opierka hlavy. Vďaka konštrukcii opierky je hlava dieťaťa naklonená dozadu, čo zabraňuje nebezpečnému prepadnutiu hlavy dopredu počas spánku. Pri náraze z boku tak zostáva citlivá oblasť hlavy a ramien dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, tvorené hlavovými a bočnými protektory, Okrem vylepšenej pasívnej bezpečnosti dodáva patentovaná opierka hlavy tiež dostatok pohodlia pre spánok.

AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VÝŠKY A ŠÍRKY
12 pozícií
Kým v 3 rokoch dosiahne väčšina detí 55% svojej celkovej výšky, v 12 rokoch už dorastajú do 89% ich vzrastu. Z toho vyplýva, že počas obdobia uplatňovania detskej autosedačky dieťa vyrastie priemerne o 60 cm.

Solution Z-fix rastie spoločne s dieťaťom od 3 do 12 rokov. Výškovo možno autosedačku nastaviť do 12 pozícií, pričom hlavové a ramenné opierky sa pri zmene výšky automaticky nastavia do príslušnej šírky, poskytujúce dieťaťu dostatok pohodlia. Dômyselné ovládanie jednou rukou výrazne uľahčuje a urýchľuje nastavenie výšky / šírky autosedačky.

OPTIMALIZOVANÁ LINEÁRNE ochranu pri bočnom náraze
L.SP System Plus
Optimalizovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze absorbuje energiu nárazu vo veľmi skorej fáze.

LSP System Plus autosedačky Solution Z-fix ponúka zvýšenú bezpečnosť pri bočnom náraze. V kombinácii s energiu absorbujúcou škrupinou znižuje silu nárazu z boku o cca 25%.

SYSTÉM VENTILÁCIA VZDUCHU
Pre optimálne pohodlie
Integrovaný systém ventilácie vzduchu autosedačky Solution Z-fix poskytuje pohodlnú teplotu pre sedenie vášho dieťaťa aj počas horúcich dní.

Jedným zo základných prvkov zaisťujúcich pohodlie autosedačky Solution Z-fix je sieť ventilačných kanálikov, ktoré vedú cez opierku chrbta a sedák autosedačky. Prostredníctvom tejto siete vzduch v autosedačke cirkuluje a pomocou otvorov v opierke chrbta je odvádzaný preč od dieťaťa. Autosedačka vďaka tomu poskytuje pohodlné sedenie aj počas horúcich dní.

ISOFIX CONNECT
Viac bezpečia a stability
Autosedačka Solution Z-fix je vybavená systémom ISOFIX Connect, ktorý sa ľahko používa a poskytuje dodatočnú stabilitu.

Konektory na autosedačke jednoducho necvaknete na ISOFIX kotevné body vo vozidle. ISOFIX konektory možno zložiť a schovať, vďaka čomu je autosedačka vhodná aj do vozidiel bez ISOFIX kotviacich bodov.

NOVÁ LÁTKA
Vysoko kvalitné látky v moderných farbách. 
Solution Z-fix jedinečným spôsobom kombinuje 2 rôzne látky.

Kým extrémne hladká a príjemná látka sa nachádza predovšetkým na vnútornej strane autosedačky, odolná keprová látka v dvoch odtieňoch obopína škrupinu. Táto kombinácia zaisťuje pohodlie pre vaše dieťa a štýlový vzhľad autosedačky, zodpovedajúce interiéru moderných vozidiel.

FUNKCIE
- CYBEX Safety Pads - CYBEX Safety Pads sú súčasťou opierky hlavy a počas autonehody aktívne vedú hlavu dieťaťa do bezpečnej zóny autosedačky.
- Naklápacie opierka chrbta - Dokonale sa prispôsobí sedadlám vo vozidle.
- Energiu absorbujúca škrupina - Absorbuje sily nárazu a odvádza ich preč od dieťaťa.

dĺžka / šírka / výška: 405/530/625 mm
váha: 7,2 kg

ECE R44 / 04, Sk. II / III

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Navrhnuté v Nemecku

KOMPATIBILITA:
Kompatibilita Cybex produktov v najnovších vozidlách je neustále testovaná. Napriek tomu odporúčame inštaláciu vždy vyskúšať u kvalifikovaného predajcu.

kompatibilitu si môžete skontrolovať na- http://cybex-online.com/cz/carseats/solutionzfix.html#a-compatibility

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom