Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Autosedačka Kiddy Evoluna I-Size 2 s Isofix základňou 2018

NOVINKA
Cena 455.00
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
ISOFIX
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
i - SIZE do 83 cm
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Kiddy

Cena bez DPH 379.17
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Kiddy
Kód produktu 41942EL127
EAN 4009749345485
KS

Víťaz testu vo svojej kategórii detská autosedačka Evo-Luna i-size 2 s isofix základňou.

Evoluna i-size 2                                                                                                  

Nové detské sedadlo i-Size s jedinečnou funkciou naklonenia - aj v aute.

Maximálne 83 cm
Do približne 15 mesiacov Maximálne 13 kg
Evoluna i-Size 2 a jej predchodca, Evoluna i-Size, sú jedinými nosičmi i-veľkosti na trhu na svete, ktoré ponúkajú funkciu naklápania vonku a vnútri vozidla pre maximálnu bezpečnosť a komfort. Táto funkcia omni-recliner definuje novú kategóriu detských nosičov a stanovuje nové bezpečnostné normy na celom svete.
Predchodca presvedčený o tom, v teste detských sedačiek u Stiftung Warentest a ADAC testu v júni 2016. Medzi 26 testovaných detských sedačiek získal detskej sedačky ako jediný stupeň "veľmi dobrá" (1,5). Evoluna aj veľkosti 2 spĺňa najnovšie a najprísnejšie ECE R129 (i) veľkosti štandard, ktorý je navyše tiež testovanie strane vplyvu tesne priliehajúce k prednej a zadnej dopadu a pri nabehnutí situáciách. Optimalizovaná ochrana proti bočnému nárazu, rovnako ako nástavec one-click na Kiddy Isofix základni 2. aby sa detská sedačka je nielen bezpečnejšie, ale tiež veľmi užívateľsky prívetivý.

Je veľmi veľkoryso dimenzovaný a ponúka komfortnú alternatívu k poťahu pre kočíky vďaka polohe v polohe sklonu, ako aj pri individuálnom nastavení veľkosti.
Perfektný cestovný systém
Spolu s kočíkmi Kiddy je model Evoluna i-Size 2 perfektným cestovným systémom. Detská sedačka ponúka komfortnú alternatívu k detskému kúpeľu vďaka polohe v ležiacej polohe.
Maximálna ochrana proti bočnému nárazu
Zvláčňujúca vrstva absorbujúca energiu vo vnútri detského nosiča, ako aj dodatočne upevnené komponenty na vonkajších stranách pozostávajúce z EPO (expandovaný polyolefín) zabezpečujú maximálnu ochranu proti bočnému nárazu. Spolu s bočné pripevniteľnými ochrannými komponentmi na rukoväti na prenášanie miska absorbuje kolízne sily pri bočnom náraze predtým, ako dosiahnu citlivé časti tela dieťaťa.

Ideálne pre akúkoľvek veľkosť
Evoluna i-Size 2 sa individuálne prispôsobuje veľkosti dieťaťa vďaka rôznym vložkám a 5-cestnému nastaviteľnému systému postroja. Je veľmi veľkoryso dimenzovaný a preto je dokonale vhodný pre väčšie deti.
Veľká strecha
Veľké strešné okno môže byť nekonečne nastavené. Optimalizované pripevnenie strechy k plášťu chráni dieťa ešte lepšie od slnka a vetra.
Jednoduché pripojenie -
jednoduché a bezpečné
Jednoduchá inštalácia modelu Evoluna i-Size 2 v aute s Kiddy Isofix Base 2. Jedným kliknutím upevníte sedačku na základni, zelené indikátory ukazujú, že škrupina je uzamknutá správne.

Jedinečná funkcia sklápania na celom svete
pre maximálnu bezpečnosť a komfort
Model Evoluna i-Size 2 a jej predchodca, model Evoluna i-Size, sú jedinými nosičmi nosičov i na trhu na celom svete, ktoré ponúkajú sklápaciu funkciu vo vozidle i mimo nej. Skúšaná a patentovaná funkcia naklápania Kiddy je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám novorodencov a predčasne narodených detí.

Keďže jej svaly na krku ešte nie sú úplne vyvinuté, hlava sa môže ľahko nakloniť dopredu počas spánku, čo môže viesť k problémom s dýchaním a nižšej saturácii kyslíka v krvi. Tým sa dá zabrániť čo najnižšiemu uhlu uhla. Modely Evoluna i-Size 2 a Evoluna i-Size ponúkajú túto funkciu naklonenia ako jediný detský nosič aj v aute *. Pohybom rukoväte na prenášanie sa roštový rám pohybuje smerom nahor vo vnútri detského nosiča, čo prináša dieťa do rovnej ležiacej polohy.

Rám s roštom taktiež absorbuje šoky v prípade nehody, ako aj na nerovných cestách, čím chráni citlivú chrbticu dieťaťa.

Plochá poloha sklonu je odporúčaná pôrodnými asistentkami a pediatrmi, najmä pri dlhších cestách, pretože táto ergonomická poloha je spätá a zdravá pre rozvoj páteřu dieťaťa.

 

 

  •  

                                                        

 

 


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom