Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

Sociálne siete

 

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

Autosedačka KIDDY Phoenixfix 3 2017

NÁŠ TIP
Cena 259.00
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
9-18 kg
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
ISOFIX
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Kiddy
Farba:
Lime GreenNight BlueNuggat BrownOcean PetrolOnyx BlackRoyal PurpleRuby RedSteel Grey

Cena bez DPH 215.83
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Kiddy
Kód produktu
KS

Autosedačka Kiddy Phoenixfix 3
 

Autosedačka kategórie pre vek 9 mesiacov až 4 roky, pre váhu od 9 do 18 kg. 

Najnovší model rady Phoenixfix Kiddy - za Phoenixfix Pre 2 bol vynikajúci výsledok "veľmi dobrý" (1,4), víťaz testu podľa Stiftung Warentest a ADAC - istota bola ďalej optimalizovaná, pokiaľ ide o zlepšenie a za predpokladu, s ďalšími funkciami ..

Phoenixfix 3 tiež spĺňa najnovšie normy ECE R44 / 04 (Dodatok 9) a tým korešponduje s najnovšími bezpečnostnými normami. Zlepšená ochrana pri bočnom náraze pre zvýšenú bezpečnosť dieťaťa.

Sedadlo môže byť hneď po detskom nosiči, napríklad Kiddy Evoluna i veľkosti, sa používajú najmä pre malé deti ponúkajú sedák (9 - 11 kilogramov) a najnovšie štít systém od Kiddy dokonalú ochranu.

 

Phoenixfix 3 rastie s dieťaťom a dokonale sa prispôsobí veľkosti dieťaťa na. To sa môže pohybovať od približne 9 mesiacov (9 kg) až do 4 rokov (18 kg) sa používajú.

Ponúka Phoenixfix 3 - a dobrý pocit, ktorý urobil tou najlepšou voľbou pre vaše dieťa.

Ocenenia

                           

 

 

Adaptabilné a komfortné

Phoenixfix 3 dokonale prispôsobí k veľkosti tela dieťaťa.Pre menšie deti, sedadlo sa používa na začiatku, ktorý je neskôr ľahko odstrániť. Sedák, zvyšok nohy a opierky hlavy zaisťujú optimálne dimenzovanie a tým aj väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

                                          
Nový dopad vankúš systém

Najmä u malých detí Kopfund krku v prípade nehody alebo prudkého brzdenia manévroch veľmi citlivé, pretože hlava je v porovnaní so zvyškom tela úmerne väčšie a ťažšie, než u dospelých. Pri nehode sa nárazový štít absorbuje energiu vyskytujúce a pôsobí ako airbag. Špeciálny tvar umožňuje "odvíjanie" z hornej časti tela dieťaťa, a preto zaisťuje reliéf oblasti krku.

Maximálna ochrana proti bočnému nárazu

Vysoko výkonný materiál schopný absorbovať energiu "Honey Comb 2" je používaný v citlivej oblasti hlavy a ramien za účelom ochrany tejto citlivej zóny dieťaťa zvlášť dobré.

 
                             
Kiddy Tlmič

Táto detská sedačka je vždy zaistená v aute so systémom 3-bodové pásu vozidla. Tento systém však bol určený pre dospelých. Absorbér Kiddy Shock absorbuje energetickej pôsobí na 3-bodové pásu a chráni dieťa pri nehode alebo prudkom brzdení.

 
                          
Konektory K-fix +

Sedadlo sa dá ľahko napraviť pomocou quick-fix k + konektorov so systémom ISOFIX vo vozidle.Optimalizovaný systém + k-fix tiež umožňuje presunúť sedadlá do strany, aby sa pri nehode Okrem energie bočnému nárazu, je absorbovaná. Čím väčšie, individuálne nastaviteľný uhol sklonu umožňuje dieťaťu uvoľnenú a pohodlnú pozíciu sedenia, a to najmä pri dlhých cestách. Vo vozidlách bez ISOFIX môže byť tiež zrútil k-fix + konektory.

 
                             

  

 

      
Vhodný pre leteckú dopravu

Táto detská sedačka má TÜV Rheinland a získala Luftfahrtbundesamt oficiálne certifikáciu lietadla.

Po lete na dovolenku, takže môžete tiež použiť detskú sedačku priniesol v aute z požičovne v cieľovom mieste a musí sa vykonávať žiadne kompromisy v oblasti bezpečnosti.

 

                                          

 

 

            Tento produkt bol navrhnutý a je navrhnutý v Nemecku.

 
Kiddy Phoenixfix 3
 
výsledek testu: Dobrá (1,7)
průměrná cena v obchodech 259 Euro, 6990,-Kč
 
Kiddy Phoenixfix 3 je lehká autosedačka s ochranným pultíkem pro děti od 9 do 18 kg hmotnosti ( cca od 1 roku do 4 let) s volitelným upevněním Isofix*. Hmotnost sedačky jen 6,6 kg. Umístění do vozidla po směru jízdy. Dítě je zajištěno ochranným pultíkem přes který prochází pás vozidla. Sedačka má možnost nastavení polohy na ležení ( odpočinková poloha).
 
Nízké riziko zranění při čelním nárazu, velmi nízké riziko při bočním nárazu. Sedačka sedí ve vozidle velmi stabilně.
 
Velmi nízké  nebezpečí chybné instalace do vozidla. Upevnění ve vozidle je velmi jednoduché a rychlé, vložení dítěte do sedačky je jednoduché. Dobré vedení pásů vozidla.
 
Dostatek místa pro nohy dítěte, dobré polstrování, dobrý výhled dítěte ven, výhodná pozice na sezení. Přes nízkou potřebu místa v autě, nabízí sedačka dítěti mnoho místa.
 
Potah lze snadno sejmout a může být vyprán. Velmi dobré řemeslné zpracování.
 
Výsledky testu:
Bezpečnost při nehodě  dobrá (1,7)
Ovládání a manipulace  dobrá (1,6)
Ergonomie                      dobrá (2,0)
Obsah škodlivin     velmi dobrá (1,0)
 
*lze použít ve vozidlech s isofixem i bez isofixu
 
Celkově lze konstatovat, že tento podzimní test prověřil novou isofixovou platformu, na které je Phoenixfix 3, stejně jako Guardianfix 3 a Cruiserfix 3, postaven. Mechanismus umožňující vychýlení sedačky vůči isofixum se v testech ukázal být velkým přínosem pro bezpečnost při bočním nárazu. Navíc velmi usnadňuje instalaci sedačky do vozidla. Současně také byl prověřen nový ochranný pultík (vyhovující doplňku 7 normy), který využívá i Guardianfix 3, a nasazení Shock Absorbéru u sedaček v kategorii 9-18 kg.
 
 
Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód