Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Autosedačka KIDDY Phoenixfix 3 2019

Cena 255.00
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
ISOFIX
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
9-18 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Kiddy

Cena bez DPH: 212.50
Kód produktu: S003535
Výrobca: Kiddy
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Autosedačka Kiddy Phoenixfix 3
 
 približne 9 mesiacov- približne 4 roky
9-18 kg
Dokonca aj najnovší model radu Phoenixfix Kiddy presvedčený o tom, v teste detských sedačiek u Stiftung Warentest a ADAC a bol víťazom testu v skupine 1 s výsledkom "dobrý" (1,7), v októbri skúšobnom 2016th
Prístroj Phoenixfix 3 je tiež v súlade s najnovšou normou ECE-R44 / 04 a je teda v súlade so súčasnou bezpečnostnou normou.

Sedadlo môže byť použitá ihneď po lôžkom, napríklad Kiddy Evoluna i veľkosti, a to najmä pre malé deti, sedadlo (9-11 kg) a ponúka najnovšie štít systém od Kiddy dokonalú ochranu.

Phoenixfix 3 rastie s dieťaťom a dokonale sa prispôsobí dieťaťu. Môže sa použiť od približne 9 mesiacov (9 kg) do 4 rokov (18 kg).
Prispôsobivé a pohodlné
Model Phoenixfix 3 sa perfektne prispôsobí rozmerom tela dieťaťa. Pre menšie deti sa sedací sedák používa na začiatku, ktorý sa jednoducho odstráni neskôr. Vankúš sedadla, opierka hlavy a opierka hlavy zabezpečujú čo najlepšie prispôsobenie veľkosti a tým zvyšujú bezpečnosť a pohodlie.
Nový systém lovu
Najmä pre malé deti, hlavy a krku sú veľmi zraniteľné pri nehode alebo prudkom brzdení manévrov, pretože hlava je v porovnaní so zvyškom tela úmerne väčšie a ťažšie ako u dospelých. V prípade nehody, nárazové teleso absorbuje energiu, ktorá sa vyskytuje, pôsobí ako airbag. Vďaka špeciálnemu dizajnu umožňuje "valenie" horného tela dieťaťa a tým zaisťuje nízke zaťaženie oblasti krku.
Maximálna ochrana proti bočnému nárazu
Vysoko výkonný materiál pohlcujúci energiu "Med rôzny 2" sa používa v citlivej oblasti hlavy a ramien za účelom ochrany tejto citlivej zóny dieťaťa zvlášť dobré.
Kiddy Shock Absorber
Detská sedačka je vždy zabezpečená vo vozidle vlastným 3-bodovým systémom pásu vozidla. Tento systém postrojov bol však určený pre dospelých. Kiddy Shock Absorber absorbuje energiu z 3-bodového postroja a chráni dieťa v prípade nehody alebo náhleho brzdenia.
Konektory K-fix +
Sedadlo je možné ľahko namontovať vo vozidle pomocou praktických konektorov k-fix + so systémom Isofix. Optimalizovaný systém k-fix + tiež umožňuje posunutie sedadla na bok, takže v prípade nehody sa absorbuje ďalšia bočná energia nárazu. Väčší individuálne nastaviteľný uhol sklonu umožňuje dieťaťu pohodlné a pohodlné miesto na sedenie, najmä pri dlhších cestách. Pri autách bez Isofix je možné konektory k-fix + tiež sklopiť.

Ocenenia

                           

 

 

 

                                          
 
 

 

      
Vhodný pre leteckú dopravu

Táto detská sedačka má TÜV Rheinland a získala Luftfahrtbundesamt oficiálne certifikáciu lietadla.

Po lete na dovolenku, takže môžete tiež použiť detskú sedačku priniesol v aute z požičovne v cieľovom mieste a musí sa vykonávať žiadne kompromisy v oblasti bezpečnosti.

 

                                          

 

 

            Tento produkt bol navrhnutý a je navrhnutý v Nemecku.

 
 
 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom