Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

CONCORD, športový kočík WANDERER 2016

AKCIA
Cena 499.90
Triedenie kočíkov podľa značky:
Concord
Farba:
ALMOND BEIGERAVEN BLACKCHOCOLATE BROWNDENIM BLUERUBY REDSTONE GREY

Cena bez DPH 416.58
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Concord
Kód produktu
KS

Kočík športový WANDERER CONCORD 2016

Športový kočík do každého terénu Concord Wanderer je všestranný kočík, ktorý zvládne každý terén. Je vybavený hrubými pneumatikami odolnými voči opotrebeniu, odpružením na všetkých kolesách a špeciálnym elastomerom zaveseným na zadnom kolese.

V dôsledku toho, Concord Wanderer vždy zaručuje bezpečnú a tichú jazdu - nielen na asfalte, ale aj po lesných cestách. Hliníkový rám s horským vzhľadom je výraznou športovou vlastnosťou kočíka. Tento všestranný kočík spája praktickú funkčnosť s veľmi príjemným sedením. Priestranné sedadlo poskytuje dieťaťu dostatok priestoru a môže byť použité ako v smere tak i proti smeru jazdy.

Operadlo sedadla sa dá jednoducho upraviť a môže byť presunutá do takmer vodorovnej polohy, čo umožňuje dieťaťu pohodlné ležanie. Extra veľká slnečná strieška môže byť kombinovaná so slnečnou plachtou, ktorá poskytuje optimálnu ochranu proti slnečným lúčom.

Kočík aj sedadlo sa dajú zložiť do kompaktných rozmerov. - hrubé pneumatiky voči opotrebeniu - odpruženie na všetkých kolesách - elastometer na zadných kolesách - hliníkový rám kočíka - praktická funkčnosť kočíka s komfortným sedením - priestranné sedadlo môže byť použité v smere aj v proti smere jazdy - jednoduchá úprava operadla, možnosť sklopenia do takmer vodorovnej polohy - extra veľká slnečná strieška - možnosť zloženia kočíka do menších rozmerov Výhody kočíka: veľmi veľká slnečná clona s vetraním, centrálny otočný kĺb, ľahko ovládateľný jednou rukou, elastomer, reflektory, sedadlo použiteľné v smere a proti smeru jazdy.

Súčasťou kočíka je pláštenka a slnečná clona. Rozmery kočíka v zloženom stave (š x v x h): 69 x 50 x 39 cm Rozmery kočíka v rozloženom stave (š x v x h): 104 x 60 x 107 cm Váha kočíka: 13,5 kg Príslušenstvo, ktoré je možné dokúpiť: fusak, slnečník, vložka do kočíka, adaptéry na autosedačku Maxi-cosi, prebaľovacia taška, vanička.

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód