Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

Sociálne siete

 

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

CYBEX Autosedačka ATON Q Plus 2017 Platinum

Cena 189.90
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
0-13 kg
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
BEZ ISOFIX-u
Farba:
Autumn GoldMidnight BlueMystic PinkCashmere BeigeStardust BlackInfra RedManhattan Grey

Cena bez DPH 158.25
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Cybex
Kód produktu
KS

 Skupina  0+, 0 - 13 kg, od narodenia až do cca 18 mesiacov

   Bezpečnosť spojená s designem

Látka autosedačky - melange. Aton Q nadväzuje na úspechy svojich predchodcov zo série autosedačiek Aton v skupine 0+ a získava výnimočné hodnotenie 1.6 (good) od nemeckej spotrebiteľskej testovacej organizáce Stiftung Warentest ( Test  06/2014 ).   ADAC hodnotí sedačku známkou "good".  Od ÖAMTC získava autosedačka hodnotenie "good" s historicky najlepšou známkou za výnimočnú ochranu pri bočnom náraze s použitím ISOFIX základne.

  V kategóriách bezpečnosti a škodlivých látok získala hodnotenie "very good".

  •  Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze ( L.S.P. Systém ).
  •  Vyberateľná vnútorná vložka.
  •  Výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov.
  •  Integrovaná sklápacia XXL slnečná strieška.
  •  Ako cestovný systém nielen s kočíkmi CYBEX.

   Súčinnosť dômyselnej teleskopickej Lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. Systém) a výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným systémom bezpečnostných pásov, zaisťuje najvyššiu úroveň    bezpečnosti a pohodlia. Nová funkcia, ktorá zaisťuje čo najplochší uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom, znižuje riziko dýchacích problémov predčasne narodených a veľmi malých detí. XXL sklápacia slnečná  strieška s UVP50+ dokonale chráni pred  slnečným žiarením a silným vetrom.

     TELESKOPICKÝ L.S.P. SYSTÉM
  Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze
  Nová teleskopická ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System) absorbuje silu bočného nárazu v kombinácii s energiu absorbujúcou škrupinou.
  Novú teleskopickú Lineárnu ochranu pri bočnom náraze možno jednoducho individuálne nastaviť. Počiatočné sily nárazu sú prenášané cez vytiahnutý bočný protektor pri dverách vozidla do autosedačky.      Flexibilný materiál a štruktúra detskej autosedačky potom silu nárazu absorbuje a odvádza preč od dieťaťa.

     AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VÝŠKY AUTOSEDAČKY
  pre takmer plochú a ideálnu pozíciu v ľahu
  Jednou z najväčších výziev pre bezpečnostných expertov je čo najlepší transport predčasne narodených a veľmi malých detí, ich krčné svalstvo a reflexy ešte totiž nie sú úplne vyvinuté. To môže bohužiaľ viesť k  prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu behom spánku, čo môže spôsobiť vážne dýchacie problémy.
  Spoločne s nemeckými zdravotnými špecialistami a pôrodnými asistentkami a s ohľadom na výsledky mnohých testov, bola vyvinutá nová funkcia, ktorá poskytuje čo najplochší možný uhol v ľahu medzi hlavou,  krkom a hrudníkom. Je tak znížené riziko dýchacích problémov. S nastavením opierky hlavy sa automaticky mení uhol sedenia a autosedačka tak rastie spoločne s dieťaťom. S týmto automatickým nastavením  poskytuje autosedačka viac priestoru a pohodlia tiež pre väčšie deti.

     INTEGROVANÁ XXL SKLÁPACIA SLNEČNÁ STRIEŠKA
  perfektná ochrana pred vetrom a slnkom s UVP50+
  Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia strieška prísny austrálsky štandard UVP50+ pre slnečnú ochranu.
  Integrovaná extra veľká slnečná strieška sa elegantne schová za farebne ladené tienitko. Možno ju postupne roztiahnuť a tak poskytuje dostatok ochrany nielen pred slnkom, ale tiež pred vetrom a dažďom.

     8-POZIČNE VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ OPIERKA HLAVY
  pre perfektnú ochranu, ktorá rastie spoločne s dieťaťom
  V kombinácii s teleskopickou Lineárnou ochranou pri bočnom náraze zvyšuje výškovo nastaviteľná opierka hlavy výnimočnú boční ochranu autosedačky Aton Q.
  S novou 8-pozičnou výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a integrovaným systémom pásov, sa dĺžka pásov nastavuje automaticky s nastavením opierky hlavy. Vďaka tejto funkcii nieje potrebné akékoľvek prevliekanie pásov čím sa znižuje riziko nesprávneho použitia.

     CESTOVNÝ SYSTÉM
  Bezpečnosť, design a mobilita v jednom
  Detskú autosedačku Aton Q možno spoločne s kočíkmi nielen od firmy Cybex, jednoducho premeniť na cestovný systém.
  DNA designu autosedačky Aton Q je vo všetkých produktoch série PLATINUM i v kočíkoch CYBEX. S pomocou jednoduchého adaptéru se detská autosedačka spoločne s kočíkom premení na šikovný a harmonicky  vyzerajúci cestovný systém.

     FARVY A LÁTKY
  Bezpečnost, design a funkčnost
  Pokračujeme v tradícii módnych farieb produktov CYBEX a preto aj autosedačky PLATINUM prichádzajú vo veľkom výbere farieb a dvoch rôznych materiálov.
  Jemná komfortná verzia autosedačiek Platinum ponúka 5 farebných kombinácií. Kolekcia Plus dostala svôj chrakteristický vzhľad s exkluzívnou odolnou látkou s keprovým efektom vo vzhľade denim. Tieto detské autosedačky sú k dispozícii v 7 - mich odlišných farbách.

     Funkcie:
  Energiu absorbujúca škrupina - absorbuje silu nárazu a chráni dieťa
  Extra široké Y-pásy - S mäkkým polstrováním pásov a rozkroku

    Príslušenstvo na dokúpenie: 
  Praktická ISOFIX základňa - Base Q-fix
  Adaptér pre kočíky CYBEX
  Letný poťah

        VIĎ PRÍSLUŠENSTVO !!!

  dĺžka / šírka / výška: 651, 440, 395-561 mm
  váha: 4,6 kg

     ECE R44/04, Dodatek 7, Sk. 0+

  Látkové poťahy možno prať v práčke pri teplote 30°C

  Navrhnuté v Nemecku

 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom