Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Cybex autosedačka Cloud Q ,Birds of Paradise

LIMITED COLLECTION
Cena 305.95
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
BEZ ISOFIX-u
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
0-13 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex

Cena bez DPH: 254.96
Kód produktu: S001934
EAN: 4058511126852
Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Cybex autosedačka Cloud Q ,Birds of Paradise

Sk. 0+, 0 - 13 kg, od narodenia až do cca 18 mesiacov

nová definícia luxusného cestovania

Pásom pripútaná autosedačka Cloud Q sa v skupine 0+ stala víťazom testu 06/2015 nemeckej organizácie Stiftung Warentest. Bola jedinou detskou autosedačkou, ktorá získala v kategórii bezpečnosti známku "veľmi dobré". Autosedačka sama vyniká ako dokonalá symbióza neobyčajné ochrany a nového druhu cestovného systému s výnimočnou bezpečnosťou mimo aj vo vnútri vozidla.

Ergonomická pozicie ľahu mimo vozidla
Vyberateľná novorodenecká vložka pre predčasne narodené a veľmi malé deti
11poziční výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným systémom pásov
Teleskopická lineárny ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém)
Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška
Cestovné systém nielen s kočíkmi CYBEX
Spĺňa dodatok 7 normy ECE R-44/04

Vďaka pozícii ľahu možno detskú autosedačku mimo vozidla zmeniť na vaničku. Tento inovatívny cestovný systém dopĺňa teleskopická lineárny ochrana pri bočnom náraze, takmer úplne plochá pozície ľahu aj vo vozidle a XXL slnečná strieška s UVP50 +. 11poziční výškovo nastaviteľná opierka hlavy súčasne nastavuje dĺžku pásov a sklon pozície sedenia. Detská autosedačka tak rastie spoločne s dieťaťom.

 

SKLÁPACIA OPIERKA CHRBTA

Ergonomická pozície takmer úplne ľahu mimo vozidla

Nová funkcia autosedačky Cloud Q umožňuje možnosť zmeny do horizontálnej pozície mimo vozidla. S dlhší opierkou nôh a pozíciu takmer úplne ľahu môže dieťa pohodlne ležať v ergonomickej pozícii.

Uhol možno ľahko nastaviť jednou rukou bez nutnosti vybrať dieťa von z autosedačky, zatiaľ čo madlo na nosenie stále zostáva vo vzpriamenej polohe pre ľahšie mobilitu. V kombinácii s kočíkmi CYBEX možno Cloud Q použiť aj ako skvele vyzerajúci travel system. Vďaka možnosti sklopenia sa autosedačka premení na praktickú a a dômyselnú krobičku, pre prvé mesiace života dieťaťa. Dieťa môže v pokoji spať s optimálnou ochranou v ergonomickej pozícii.

 

AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VÝŠKY AUTOSEDAČKY

Pre ideálnu pozíciu takmer úplne ľahu

Cloud Q sa prispôsobí potrebám aj tých najcitlivejších novorodencov a predčasne narodených detí. Presun predčasne narodených a veľmi malých detí, ktorých krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú celkom vyvinuté, je jednou z najväčších výziev pre bezpečnostné inžinierov. Prepadávanie hlavy dopredu počas spánku môže viesť k dýchacím problémom a je nevyhnutné sa mu za každú cenu vyvarovať.

Spoločne s nemeckými lekárskymi špecialistami a pôrodnými asistentkami bola po zahrnutí zistení, získaných z mnohých testov vyvinutá nová funkcia, umožňujúca čo najplochejšej uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťaťom. Riziko dýchacích problémov je tak znížené. Nastavením opierky hlavy sa zmení aj uhol sedenia, vďaka čomu rastie autosedačka spoločne s dieťaťom. Pomocou tohto integrovanému automatickému nastaveniu ponúka autosedačka dostatok priestoru a pohodlia aj pre väčšie deti.

Teleskopicky L.S.P. system

Teleskopická Lineárne ochrana pri bočnom náraze

Teleskopická Lineárne ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System), v kombinácii s energiu absorbujúci škrupinou pohlcuje silu bočného nárazu.

Teleskopickou Lineárne ochrana pri bočnom náraze je možné individuálne nastaviť. Prvotné sily nárazu sú prenášané cez predĺžený bočné protektor, smerujúce k dverám a potom sú rozložené na škrupine autosedačky. Flexibilné štruktúra materiálu detskej autosedačky potom absorbuje sily nárazu a odvádza ich preč od dieťaťa.

11-POZIČNÉ VÝŠKOVO nastaviteľná opierka hlavy

Pre dokonalú ochranu, ktorá rastie s dieťaťom

V kombinácii s teleskopickou Lineárne ochranou pri bočnom náraze, vylepšuje výškovo nastaviteľná opierka hlavy ochranu autosedačky Cloud Q pri bočnom náraze.

Vďaka novej 11-pozičné výškovo nastaviteľné opierke hlavy s integrovaným systémom pásov sa dĺžka pásov automaticky mení podľa výšky opierky hlavy. To zabraňuje zbytočne zložitému vyvliekanie a navliekanie pásov a veľmi znižuje možnosť nesprávneho použitia.

ZODPOVEDAJÚCE INTEGROVANÁ XXL SKLÁPACÍ SLUNEČNÍ STRIEŠKA

Dokonalá ochrana pred vetrom a slnkom s UVP50 +

Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia slnečná strieška prísny Austrálsky štandard UVP50 +.

Integrovaná, extra-veľká slnečná strieška elegantne mizne za farebné tienidlo. Striešku je možné úplne roztiahnuť, vďaka čomu poskytuje ochranu nielen pred slnkom, ale aj pred vetrom.

FUNKCIE:

Travel System, spoločné s kočíkom CYBEX PRIAM a ostatnými kočíky nielen od firmy CYBEX.
Energiu absorbujúci škrupina - Absrobuje sily nárazu a chráni dieťa
Extra široké Y-pásy - s mäkkými poduškami

dĺžka / šírka / výška: 665, 440, 403-570 mm
váha: 5,4 kg
ECE R44 / 04, Dodatok 7, Sk. 0+
Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom