Naposledy zobrazené

 

CYBEX Autosedačka CLOUD Q Platinum

Cena 219.90
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
0-13 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex
Farba:
Autumn Gold
0.000
Graphite Black
0.000
Midnight Blue
0.000
Mystic Pink
0.000
Stardust Black
0.000

Cena bez DPH 183.25
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Cybex
Kód produktu
Dostupnosť info predajňa KinderCentrum
KS

                            CYBEX Autosedačka CLOUD Q Platinum


   Skupina  0+, 0 - 13 kg, od narodenia až do cca 18 mesiacov

   Nová definícia luxusného cestovania

  Pásom pripútaná autosedačka Cloud Q sa v skupine 0+ stala víťazom testu 06/2015 nemeckej organizácie Stiftung Warentest. Bola jedinou detskou autosedačkou, ktorá získala v kategórii bezpečnosti známku    "velmi dobré".  Prémiová autosedačka, sama vyniká ako dokonalá symbióza neobyčajnej ochrany a nového druhu cestovného systému s výnimočnou bezpečnosťou vnútri či mimo vozidla.

  •  Ergonomická pozícia vľahu mimo vozidlo.
  •  Vyberateľná novorodenecká vložka pre predčasne narodené a veľmi malé deti.
  •  11pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným systémom pásov.
  •  Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze ( L.S.P. Systém ).
  •  Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška.
  •  Ako cestovný systém nielen s kočíkmi CYBEX.
  •  Spĺňa dodatok 7 normy ECE R-44/04.Vďaka pozícii vľahu možno detskú autosedačku mimo vozidlo zmeniť na vaničku. Tento inovativný cestovný systém dopĺňa teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze, takmer úplná pozícia v ľahu i vo vozidle a XXL slnečná strieška s UVP50+. 11pozičná výškovo nastaviteľná opěieka hlavy súčasne nastavuje délku pásov a sklon pozície sedenia. Detská autosedačka tak rastie spoločne s dieťaťom.

SKLÁPACIA OPIERKA CHRBTA
Ergonomická pozícia takmer v ľahu mimo vozidlo
Nová funkcia autosedačky Cloud Q poskytuje možnosť zmeny do horizontálnej pozície mimo vozidlo. S dlhšou rozťahovacou opierkou nôh môže dieťa pohodlne ležať v ergonomickej pozícii.
Uhol možno ľahko nastaviť jednou rukou bez nutnosti vyberať dieťa von z autosedačky, zatiaľ čo madlo na nesenie stále zostáva vo vzpriamenej polohe pre ľahšiu mobilitu. V kombinácii s kočíkmi CYBEX možno Cloud Q použít tiež ako skvelo vyzerajúci travel systém. Vďaka možnosti sklopenia sa autosedačka premení na praktickú a dômyselnú vaničku, pre prvé mesiace života dieťaťa. Vaše dieťa môže v kľude spinkať v ergonomickej pozícii.

AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VÝŠKY AUTOSEDAČKY
Pre ideálnu pozíciu takmer vľahu
Cloud Q sa prispôsobí potrebám aj tých najcitlivejších novorodencov a predčasne narodených detí. Presun takýchto predčasne narodených či veľmi malých detí, ktorých krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú celkom vyvinuté, je jednou z najväčších výziev pre bezpečnostných inžinierov. Prepadávanie hlávky smerom dopredu, počas spánku môže viesť až k dýchacím problémom a je preto nevyhnutné sa mu za každú cenu vyhnúť.
Spoločne s nemeckými lekárskymi špecialistami a pôrodnými asistentkami bolo, po zhrnutí všetkých zistení, získaných z mnohých testov, vyvinutá nová funkcia, umožňujúca čo najplochší uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťaťa. Riziko dýchacích problémov je tak znížené. Nastavením opierky hlavy sa zmení aj uhol sedenia, vďaka čomu rastie autosedačka spoločne s dieťaťom. Pomocou tohoto integrovaného  automatického nastavenia ponúka autosedačka dostatok priestoru a pohodlia aj pre väčšie deti.

TELESKOPICKÝ L.S.P. SYSTEM
Teleskopická Lineárna ochrana pri bočnom náraze
Teleskopická Lineárna ochrana pri bočnom náraze ( L.S.P. System ), v kombinácii s energiu absorbujúcou škrupinou pohlcuje silu bočného nárazu.
Teleskopickú Lineárnu ochranu pri bočnom náraze možno individuálne nastaviť. Prvotné sily nárazu sú prenášané cez predĺžený bočný protektor, smerujúci k dverám potom, ako je rozložený z autosedačky.   Flexibilná štruktúra materiálu detskej autosedačky potom absorbuje silu nárazu a odvádza ju preč od dieťaťa.


1  11-POZIČNÁ VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ OPIERKA HLAVY
Pro dokonalú ochranu, ktorá rastie s dieťaťom
V kombinácii s teleskopickou Lineárnou ochranou pri bočnom náraze, vylepšuje výškovo nastaviteľná opierka hlavy ochranu autosedačky Cloud Q pri bočnom náraze.
Vďaka novej 11-pozičnej výškovo nastaviteľnej opierky hlavy s integrovaným systémom pásov sa dĺžka pásov automaticky mení podľa výšky opierky hlavy. To zabraňuje zbytečne zložitému vyvliekaniu a   navliekaniu pásov a veľmi znižuje možnosť nesprávneho použitia.


   ZODPOVEDAJÚCA INTEGROVANÁ XXL SKLÁPACIA SLNEČNÁ STRIEŠKA
 Dokonalá ochrana pred vetrom a slnkom s UVP50+
 Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia slnečná strieška prísný Austrálský štandard UVP50+.
 Integrovaná, extra-veľká slnečná strieška elegantne zmizne za farebné tienitko. Striešku možno celkom roztiahnuť, vďaka čomu poskytuje ochranu nielen pred slnkom, ale tiež pred vetrom.

     FARBY A LÁTKY
 Bezpečnosť, Design a Funkčnosť
 Autosedačky PLATINUM pokračujú v tradícii módnych farieb spoločnosti CYBEX a prichádzajú s veľkým výberom farieb v dvoch látkových prevedeniach.
 Varianta Comfort: mäkká a útulná varianta autosedačiek Platinum ponúka 8 farebných kombinácií.
 Varianta Plus: varianta Plus dostává svoj charakteristický vzhľad vďaka exkluzivnej, veľmi odolnej látke s keprovým efektom vo vzhľade denim. Tieto detské autosedačky sú dostupné v 7 rôznych farbách.

     Funkcie:
 Travel System: Spoločne s kočíkmi CYBEX PRIAM a ostatnými kočíkmi nielen od firmy CYBEX.
 Energiu absorbujúca škrupina - Absrobuje silu nárazu a chráni dieťa
 Extra široké Y-pásy - s mäkkými polstrami

     Príslušenstvo na dokúpenie:
 Praktická ISOFIX základňa - Base Q-fix
 Plastové zavádzače ISOFIX
 Zimný fusak
 Letný poťah

   dĺžka / šírka / výška: 665, 440, 403-570 mm
   váha: 5,4 kg

     ECE R44/04, Dodatok 7, Skupiny   0+

  Látkové poťahy možno prať v práčke pri teplote 30°C

 Navrhnuté v Nemecku

 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód