Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

Sociálne siete

 

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

CYBEX Autosedačka PALLAS 2-Fix 2017 Silver line

DOPREDAJ
Cena 197.00
Pôvodná cena 246.25
Zľava 20.00 %
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
9-36 kg
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
ISOFIX
Farba:
ure blackPPurple RainRumba Red

Cena bez DPH 164.17
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Cybex
Kód produktu
KS

Cybex Pallas 2-Fix 2016, Titan line

 

Dve sedačky v jednej. Autosedačka skupiny 9-18 kg a 15-36 kg. So systémom ISOFIX a pokročilou ochranou proti bočnému nárazu pomocou bočných prídavných protektorov. Unikátna patentovaná opierka hlavy s 11 výškovými polohami. Naklápacie pozície pre pohodlný spánok.

 

PALLAS 2-FIX

Autosedačka 2v1. Základom pre autosedačku Pallas 2-Fix je model Solution X2-Fix, špičková sedačka kategórie 15-36 kg. Tá je doplnená o unikátny bezpečnostný pult a základňu pre jednoduché polohovanie autosedačky do spánkových pozícií. Toto riešenie získalo mnoho ocenení nielen v najprísnejších testoch bezpečnosti, ale taktiež v spotrebiteľských testoch so zameraním pre rodičov.
Postup premeny autosedačky z kategórie 9-18 kg na 15-36 kg:

pallas2-fix trilogy

PALLAS 2-FIX
Sk. I/II/III, 9 - 36 kg, od cca 9 mesiacov až do 12 rokov

Dvojitá bezpečnosť

Ako autosedačku 2-v-1, možno Pallas 2-fix používať na dlhšie obdobie, viac než 11 rokov. Podľa organizácií Stiftung Warentest a ADAC je Pallas 2-fix jednou z najlepších autosedačiek v skupine 1/2/3, ktorá rastie spoločne s dieťaťom. WHICH? ohodnotil bezpečnosť autosedačky pri nehodách počas celej jej životnosti ako excelentnú a jej ochranu pri bočnom náraze ocenil najvyššou známkou - 5 hviezdičiek.

- Nastaviteľný bezpečnostný pult (patentované).
- Možno ju používať viac ako 11 rokov.
- Optimalizovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System Plus).
- Pohodlná polohovacia funkcia zaisťuje pokojnú cestu.
- ISOFIX Connect poskytuje viac bezpečia a stability.

V skupine 1 ponúka Pallas 2-fix nastaviteľný bezpečnostný pult, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a znižuje riziko zranenia krku v prípade čelného nárazu bez toho, aby obmedzoval dieťa v pohybe. Pre deti od cca 3 rokov možno autosedačku jednoduchou úpravou premeniť na víťaza skupiny 2/3, autosedačku Solution X2-fix. Nové bočné protektory absorbujú silu nárazu vo veľmi skorej fáze a poskytujú tak inovatívnu bočnú ochranu. Pripojenie ISOFIX vylepšuje stabilitu a bezpečnosť v oboch skupinách. Autosedačka je kompatibilná aj s vozidlami, ktoré nemajú ISOFIX.

NASTAVITEĽNÝ BEZPEČNOSTNÝ PULT
Bezpečnosť bez obmedzení
Nastaviteľný bezpečnostný pult znižuje riziko vážných zranení krku, bez toho, aby obmedzoval dieťa (patentované).
Sila čelného nárazu je prenášaná cez bezpečnostný pult a absorbovaná pomocou jeho náraz pohlcujúcíih materiálov. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a v prípade nehody napomáhá výrazne redukovať silu nárazu. Bezpečnostný pás vozidla neublíži dieťaťu, zatiaľ čo jeho citlivá miesta, ako hlava, krk, ramená a vnútorné orgány sú dokonale chránené. Novo navrhnutý nastaviteľný bezpečnostný pult možno ľahko prispôsobiť pre čo najväčšie pohodlie dieťaťa. Pult naviac poskytuje viac slobody pohybu pre hornú časť tela a v porovnaní s bežným 5-bodovým systémom pásov poskytuje maximum bezpečia, predovšetkým v prípade čelného nárazu.

2 SEDAČKY V 1
Možno ju používať viac ako 11 rokov
Táto autosedačka rastie spoločne s dieťaťom a možno ju preto používať naozaj dlhú dobu. V skupine 1 sa používa bezpečnostný pult, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a v prípade nehody chrání pred zranením krku bez obmedzovania dieťaťa v pohybe. Pre deti vo veku cca 3 roky a viac sa autosedačka jednoducho premení na autosedačku skupiny 2/3 zo série Solution.

L.S.P. SYSTEM PLUS
Optimalizovaná ochrana pri bočnom náraze
Optimalizovaná ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System Plus) absorbuje energiu nárazu už v prvotnej fáze nárazu.
Vďaka využitiu ochranných bočných, ramenných a hlavových protektorov je sila bočného nárazu absorbovaná lineárnou sériou reakcí. V tom istom okamihu je vo veľmi skorej fázi absorbovaná aj kinetická energia tela, spôsobená nárazom a hlava je aktívne vedená do bezpečnej pozície.

KOMFORTNÉ POLOHOVACIE FUNKCIE
Skupina I
Zabezpečuje pohodovú a pokojnú cestu
V Skupine I je autosedačka Pallas vybavená funkciou jednoducho ovládateľného polohovania, nastaviteľného iba jednou rukou zpredu sedačky.

3-POZIČNÁ POLOHOVACIA OPIERKA HLAVY
patentované
3-pozičná polohovacia opierka hlavy zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku.
Firmou CYBEX patentovaná 3-pozičná polohovacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Tato revolučná technológia presúva ťažisko hlavy diaťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu smerom dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva hlava v bezpečnej zóne autosedačky, ktorá zaisťuje optimálnu ochranu. Patentovaná 3-pozičná opierka hlavy naviac poskytuje pohodlnejšie pozície pre spánok a zaisťuje tak bezpečnú a pokojnú cestu.

Funkcie:
Pripojenie ISOFIX - viac bezpečia a stability
Polohovacia opierka chrbta 
Vybaerateľná vložka


dĺžka / šírka / výška: 455, 555, 730-900 mm
váha: 11,2 kg

ECE R44/04, Dodatok 7, Sk. I/II/III

Látkové poťahy možno prať v práčke pri teplote 30°C

Navrhnuté v Nemecku

 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód