Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

CYBEX Autosedačka PALLAS M 2017 Gold line

Cena 279.90
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
BEZ ISOFIX-u
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
9-36 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex

Cena bez DPH 233.25
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Cybex
Kód produktu
KS

Autosedačka Cybex PALLAS M 2017  Gold line

Dve sedačky v jednej - vydrží 11 rokov. Autosedačky rady "PALLAS M" sú najmodernejšími autosedačkami Cybex pre kategóriu 9-36 kg s patentovanou technológiou bezpečnostného pultu. Ponúka celkom nový design, nastaviteľnú bočnú ochranu L.S.P. System Plus a vysoký komfort pre dieťa.

 

V skupine 1 (režim 9-18 kg) je dieťa chránené pred zranením krku nastaviteľným bezpečnostným pultom, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a nijak dieťa neobmedzuje v pohybe. Pre deti vo veku cca 3 a viac rokov je možné detskú autosedačku ľahko premeniť na Solution M.

 

pult

 

Nastaviteľný bezpečnostný pult (režim 9-18 kg)

Sila čelného nárazu je přrenášaná cez celú plochu bezpečnostného pultu a absorbovaná jeho náraz-pohlcujúcimi materiálmi. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a v prípade nehody napomáha výrazne znížiť silu nárazu. Systém pásov nezraní dieťa a citlivá hlava, krk, ramená a vnútorné orgány sú zároveň ochránené. Novonavrhnutý, jednou rukou nastaviteľný bezpečnostný pult (patentované) sa pre čo najvyššie pohodlie ddieťaťa prispôsobí jeho telu a naviac ponúka slobodu pohybu pre hornú časť tela a maximálne bezpečie predovšetkým pri čelnom náraze v porovnaní s bežným 5- bodovým systémom pásov.

2 sedačky v 1

V skupine 1 sa bezpečnostný pult podobá nafúknutému airbagu a pri náraze chráni krk dieťaťa bez obmedzení. Pre deti od 3 rokov je možné pomocou jednoduchej premeny získať autosedačku zo skupiny 2 a 3 (režim 15-36 kg), ktorá je súčasťou série Solution.

 

pallas m 2v1

 

 

opierka

 

3-pozičná sklápacia opierka hlavy

Firmou CYBEX patentovaná sklápacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia šikovne posúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva citlivá hlava dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, ktorá zaisťuje optimálnu ochranu. Naša 3-pozičná sklápacia opierka hlavy ďalej ponúka pohodlnejšiu spaciu polohu pre bezpečnejšiu a kľudnejšiu cestu.

Individuálne nastaviteľná Lineárna ochrana pii bočnom náraze

Sila bočného nárazu je systematicky absorbovaná individuálne nastaviteľnými bočnými protektormi a protektormi ramien a hlavy. V rovnakej chvíli je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, ihneď absorbovaná a hlava je aktívne vedená do bezpečnej pozície. L.S.P. protektory je možné individuálne nastaviť podľa interiéru vozidla.

 

solution m fix lsp

 

 

pallas m sklon

 

Pohodlné polohovanie jednou rukou

Vďaka pohodlnej polohovacej funkcií možno autosedačku jednoducho nastaviť len jednou rukou.

 

12-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy

12-pozičné nastavenie výšky umožňuje rast autosedačky spoločne s dieťaťom a extrémne dlhú použiteľnosť. Hlavové protektory rastú podľa potreby priestoru dieťaťa.

 

pallas m fix 12

 

 

pallas m fix air

 

Optimalizovaný systém cirkulácie vzduchu

Udržuje pohodlnú telesnú teplotu.


 

Technické informácie

 
  Norma EU: ECE R 44/04  
  Určené pre deti: 9-36 kg (skupina 1, 2 a 3)  
  Umiestnenie autosedačky: po smere jazdy  
  Šírka: 54 cm  
  Váha: 8,3 kg

Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom