Produkty
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 

Hľadáte vhodný darček ???

Autosedačka CYBEX PALLAS M-FIX 2018 Gold line

DO VYPREDANIA ZÁSOB
Cena 261.95
Pôvodná cena 294.33, Zľava 11 %
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
ISOFIX
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
9-36 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex

Cena bez DPH: 218.29
Kód produktu: S003718
Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

    Autosedačka CYBEX PALLAS M-FIX 2018 Gold line

 

Dve sedačky v jednej - do 150cm výšky dieťaťa. Autosedačky rady "PALLAS M" sú najmodernejšími autosedačkami Cybex pre kategóriu 9-36 kg s patentovanou technológiou bezpečnostného pultu. Ponúka celkom nový design, nastaviteľnú bočnú ochranu L.S.P. System Plus a vysoký komfort pre dieťa. Typ PALLAS M-FIX je naviac možné použiť s technológiou ISOFIX.

V skupine 1 (režim 9-18 kg) je dieťa chránené pred zranením krku nastaviteľným bezpečnostným pultom, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a nijak dieťa neobmedzuje v pohybe. Pre deti vo veku cca 3 a viac rokov je možné detskú autosedačku ľahko premeniť na Solution M-fix. Autosedačku možno používať aj vo vozidlách bez pripojenia ISOFIX.

 

pult

 

Nastaviteľný bezpečnostný pult (režim 9-18 kg)

Sila čelného nárazu je přrenášaná cez celú plochu bezpečnostného pultu a absorbovaná jeho náraz-pohlcujúcimi materiálmi. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a v prípade nehody napomáha výrazne znížiť silu nárazu. Systém pásov nezraní dieťa a citlivá hlava, krk, ramená a vnútorné orgány sú zároveň ochránené. Novonavrhnutý, jednou rukou nastaviteľný bezpečnostný pult (patentované) sa pre čo najvyššie pohodlie ddieťaťa prispôsobí jeho telu a naviac ponúka slobodu pohybu pre hornú časť tela a maximálne bezpečie predovšetkým pri čelnom náraze v porovnaní s bežným 5- bodovým systémom pásov.

2 sedačky v 1

V skupine 1 sa bezpečnostný pult podobá nafúknutému airbagu a pri náraze chráni krk dieťaťa bez obmedzení. Pre deti od 3 rokov je možné pomocou jednoduchej premeny získať autosedačku zo skupiny 2 a 3 (režim 15-36 kg), ktorá je súčasťou série Solution.

 

pallas m fix 2v1

 

 

opierka

 

3-pozičná sklápacia opierka hlavy

Firmou CYBEX patentovaná sklápacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia šikovne posúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva citlivá hlava dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, ktorá zaisťuje optimálnu ochranu. Naša 3-pozičná sklápacia opierka hlavy ďalej ponúka pohodlnejšiu spaciu polohu pre bezpečnejšiu a kľudnejšiu cestu.

Individuálne nastaviteľná Lineárna ochrana pii bočnom náraze

Sila bočného nárazu je systematicky absorbovaná individuálne nastaviteľnými bočnými protektormi a protektormi ramien a hlavy. V rovnakej chvíli je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, ihneď absorbovaná a hlava je aktívne vedená do bezpečnej pozície. L.S.P. protektory je možné individuálne nastaviť podľa interiéru vozidla.

 

solution m fix lsp

 

 

pallas m fix sklon

 

Pripojenie ISOFIX

Konektory autosedačky sa jednoducho zachytí k ISOFIX záchytným bodom ve vozidle. Konektory možno jednoducho zložiť, vďaka čomu možno autosedačku používať taktiež vo vozidlách, ktoré niesú vybavené systémom ISOFIX.

Pohodlné polohovanie jednou rukou

Vďaka pohodlnej polohovacej funkcií možno autosedačku jednoducho nastaviť len jednou rukou.

 

12-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy

12-pozičné nastavenie výšky umožňuje rast autosedačky spoločne s dieťaťom a extrémne dlhú použiteľnosť. Hlavové protektory rastú podľa potreby priestoru dieťaťa.

 

pallas m fix 12

 

 

pallas m fix air

 

Optimalizovaný systém cirkulácie vzduchu

Udržuje pohodlnú telesnú teplotu.

Technické informácie

Norma EU: ECE R 44/04Určené pre deti: 9-36 kg (skupina 1, 2 a 3) Umiestnenie autosedačky: po smere jazdyŠírka: 54 cm, Váha: 9,3 kgDoporučujeme zakúpiť spolu s tovarom