Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Cybex autosedačka SIRONA Q I-SIZE PLUS 2019

Cena 499.95
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
ISOFIX
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
I -SIZE do 105 cm
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex

Cena bez DPH: 416.63
Kód produktu: S001952
Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

AUTOSEDAČKA SIRONA Q I-SIZE PLUS


45 - 105 cm, max. 18 kg
Nová CYBEX Sirona Q i-Size vyhovuje novým európskym požiadavkám a predpisom pre autosedačky ECE R-129. V tejto novej "norme i-size" sa uvádza, že deti vo veku 15 mesiacov a menej musia cestovať v detskej autosedačke, ktorá je považovaná za najbezpečnejší spôsob dopravy mnohými odborníkmi, vrátane spotrebiteľskej a zdravotnej organizácie, ako je ADAC nemeckej nezávislej organizácie na testovanie spotrebiteľov Stiftung Warentest.


Keď používate CYBEX Sirona Q i-Size, dieťa môže byť prepravované v polohe vzadu od 45 cm, až kým nedosiahne výšku 105 cm (cca 4 roky). Nový inteligentný dizajn znamená, že dokonca aj vyššie deti majú dostatok priestoru pre nohy, aby pohodlne sedeli. Ale ani to nevyžaduje príliš veľa miesta - veľkosť Sirona Q i-Size sa dá ľahko inštalovať v menších autách. Ďalšie funkcie, ako je napríklad funkcia jednoramenného sklonu, poskytujú ďalšie pohodlie a uľahčujú každodenné používanie.
Systém CLEVER 360 ° ROTATION zjednodušuje a znižuje život rodičov. Šikovný mechanizmus otáčania umožňuje jednoduché prepínanie medzi polohou otočenou dozadu a smerom dopredu bez toho, aby ste museli vytiahnuť sedadlo. Prijatie a odchod je tiež jednoduché, pretože sedadlo možno jednoduchým kliknutím otočiť na stranu smerujúcu k dverám.

INŠTALÁCIA ONE-CLICK So systémom ISOFIX tak v polohe vzadu, ako aj v smere dopredu umožňuje jednoduchú inštaláciu a zaručuje vyššiu bezpečnosť. Sirona Q i-Size je zabezpečená systémom ISOFIX vozidla a nevyžaduje žiadne ďalšie upevnenie. Podpera vpredu pomáha absorbovať silu nárazu v prípade čelnej nárazu a poskytuje dodatočnú stabilitu. Táto technológia ukotvenia minimalizuje chyby pri inštalácii a optimalizuje ochranný efekt.

INOVAČNÁ TECHNOLÓGIA SEDADLA NA SÚSTAVU vytvára priame spojenie medzi sedadlom a podvozkom. V prípade nehody sa sila nárazu prenáša priamo na podvozok, čo súčasne aktivuje bezpečnostné prvky vozidla a sedadla a tým iniciuje proces rozloženia sily v najskoršom možnom štádiu havárie *.

SYSTÉM LINEÁRNEHO OCHRANNÉHO VPLYVU (systém LSP) absorbuje silu nárazu bočného nárazu vo veľmi skorom štádiu *. Bez ohľadu na to, či je systém CYBEX Sirona Q i-Size nastaviteľný systémom Linear Side Impact Protection (LSP) CYBEX Sirona Q zvyšuje úroveň bezpečnosti pri bočnom náraze. Systém LSP sa dá individuálne prispôsobiť polohe sedadla a typu vozidla a absorbuje silu nárazu pri bočnom náraze v kombinácii s chráničmi hlavy a ramenami *.

ALTERNATÍVNA - ĎALŠIA OBLASŤ (pre deti od 16 mesiacov do 76 cm): V závislosti od tvaru a veľkosti môžu byť staršie deti pri sedení dozadu nedostatočné na nohy. V závislosti od vašich preferencií môže byť Sirona Q i-Size použitý aj ako autosedačka orientovaná dopredu pre deti, ktoré sú min. 16 mesiacov a 76 cm a viac (do 105 cm).

PRVÉ SEDADLO AUTOMOBILOVÉHO VOZIDLA S DOPLNKOVÝM KRYTOM: V polohe smerujúcej dopredu je dieťa chránené nastaviteľným nárazovým štítom. Tento systém funguje ako nafukovací airbag, ktorý absorbuje energiu nárazu po celej svojej ploche. V porovnaní s konvenčným 5-bodovým postrojom je výrazne znížená záťaž na krku. Navyše v prípade nehody nová technológia Active Response Technology (ART) zabezpečuje, že dieťa je intuitivne zabezpečené v bezpečnostnej zóne sedadla *. Vďaka novému zabudovanému upevňovaciemu systému nie je potrebné pripevňovať nárazový štít aj bezpečnostným pásom *.

KOMFORTNÁ VERZIA: mäkká a útulná komfortná verzia sedadiel značky Platinum ponúka 3 farebné kombinácie.

SIRONA Q i-Size, vrátane novorodeneckej vložky
Bezpečne vzadu od 45 cm do 105 cm, max. 18 kg (približne 4 roky)
360 ° otáčanie s ľahkou vstupnou polohou
Predná časť s nastaviteľným nárazovým štítom (od 16 mesiacov do 76 cm)
Jednoduchá inštalácia s ISOFIX
Teleskopická lineárna ochrana proti bočnému nárazu (systém LSP)
Nastaviteľný nárazový štít s technológiou ART - bezpečnosť bez obmedzenia
Výškovo nastaviteľná opierka hlavy (12 polôh)
Funkcia naklonenia jednou rukou (7 polôh smerom dozadu)
Funkcia naklonenia jednou rukou (5 polôh smerom dopredu)
ECE R-129
Tkanina sa dá prať v práčke pri 30 °
Navrhnuté a navrhnuté v Nemecku
Rozmery: L 710 / W 440 / H 635 mm
Hmotnosť: 15 kg
Dodávka: Sirona Q i-Size (vrátane podstavca, vodítka ISOFIX, nárazového štítu a novorodeneckej vložky)