Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

CYBEX Eezy S+ FANCY PINK športový kočík 2019

Cena 245.95
Triedenie kočíkov podľa značky:
Cybex

Cena bez DPH: 204.96
Kód produktu: S002019
EAN: 4058511457291
Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Eezy S + TROPICAL BLUE 2019

Od narodenia až do 17 kg (cca 4 roky)

Najspoľahlivejší spoločník do každého dňa. Tento ľahký mestský kočík ponúka veľa navrhnutých funkcií, ktoré rodičom umožňujú viac sa venovať svojmu dieťaťu a menej sa zaoberať ovládaním kočíka. Vďaka rýchlemu a ľahko ovládateľnému mechanizmu možno tento dômyselný a štýlový kočík behom niekoľkých sekúnd zložiť do kompaktného, samostatne stojaceho, balíčka.

- skladanie jednou rukou
- extrémne ľahký
- 2 v 1 cestovný systém
- plynule nastaviteľná opierka chrbta s pozíciou úplne ľahu
- veľké kolesá s mäkkým odpružením
- XXL slnečná strieška

Kočík Eezy S + je ľahkým a všestranným pomocníkom sa skvelými jazdnými vlastnosťami a praktickým skladaním. Vďaka ľahko ovládateľnému skladaciemu mechanizmu môžete kočík iba jednou rukou rýchlo zložiť do kompaktných rozmerov (29 x 45 x 59 cm). V zloženom stave stojí Eezy S + samostatne a nezaberá príliš veľa miesta - je tak ideálny pre návštevu vašej obľúbenej reštaurácie, ľahko ho schováte do kufra malého auta aj doma vám ušetrí problémy s priestorom. Eezy S + je vybavený odpružením všetkých 4 kolies, ktoré zabezpečujú hladkú jazdu a nerušený spánok dieťaťa v každom teréne, dokonca aj mimo mesto. 

SKLADANIE JEDNOU RUKOU
Vďaka dômyselnému mechanizmu môžete kočík skladať iba jednou rukou a zároveň držať vaše dieťa. Zložený kočík Eezy S + je kompaktný a stojí samostatne.

EXTRA ĽAHKÝ
Kompaktná a ľahká konštrukcia tohto kočíka vám umožňuje jeho jednoduché ovládanie. Balios S + má iba 7 kg a kompaktnými rozmermi po zložení sa kočík ľahko dvíha a prenáša.

2 V 1 CESTOVNÝ SYSTÉM
Pohodlné cestovanie s jedným podvozkom: používajte pohodlnú integrovanú športovú nadstavbu alebo jednu z víťazných CYBEX detských autosedačiek (od narodenia).

POLOHOVANIE OPIERKY CHRBTA s pozíciou úplneho ľahu
Umožňuje používať Eezy S + už od narodenia. Niekoľko možných nastavení polohy opierky chrbta vr. pozície úplne ľahu sa postará o dostatočné pohodlie vášho dieťaťa.

VEĽKÉ KOLESÁ S ODPRUŽENÍM 

Od hrboľatých dlažobných kociek po rozbité chodníky - tento kočík poskytuje dokonalé riešenie pre vaše každodenné dobrodružstvo v betónovej džungli.

XXL SLNEČNÉ STRIEŠKA
Slnečná strieška (UP50 +) je vybavená dodatočným tienidlom, ktoré chránia vaše dieťa pred slnkom.

Rozmery:
- dĺžka / šírka / výška: 805/450/1010 mm
- váha: 7,0 kg

Od narodenia až do 17 kg (cca 4 roky).

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C.

Navrhnuté v Nemecku.

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom