Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

CYBEX Lemo Bouncer

Cena 121.90
Triedenie jedalenských stoličiek podľa značiek:
Cybex

Cena bez DPH 101.58
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Cybex
Kód produktu 518002373
KS

Vďaka lehátku CYBEX LEMO Bouncer má vaše dieťa miesto pri stole už od narodenia. Toto inovatívne 3 v 1 ležadlo je vhodné pre deti už od narodenia a možno ho pripevniť na LEMO stoličku, čo rodičom uľahčuje dohliadať na dieťa a môže ho ľahko presunúť k stolu.

Od 6 mesiacov až do 3 rokov možno LEMO Bouncer používať bez použitia systému pásov a je tak ideálnym miestom pre odpočinok dieťaťa.

Ležadlo je navrhnuté pre prirodzené samostatné hojdania dieťaťa, ktoré zaručuje odpočinok, pokojné zaspávanie i zábavu.
KŔMENIE-SPÁNOK-HOJDANIE

Minimalistický dizajn - MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ.

V Cybex je bezpečnosť najvyššou prioritou. Za každým návrhom produktu CYBEX sa skrýva naše D.B.F. pravidlo, ktoré predstavuje tie najprísnejšie bezpečnostné štandardy, unikátny a čistý dizajn a dômyselnú funkčnosť. Preto sú prvé produkty kolekcie CYBEX Home, stolička LEMO a ležadlo LEMO Bouncer, vybavené centrálnym systémom nastavenia pásov. Pás tohto systému sa po stlačení tlačidla ľahko uvoľní a možno ho jednoducho individuálne prispôsobiť - zaistíte tak maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťa. Dôkladne premyslený ergonomický dizajn zabezpečuje dieťaťu dokonalé pohodlie a zároveň podporuje aktívne sedenie a zdravý fyzický vývoj.

POLOHOVACIA OPIERKA CHRBÁTIKA
Polohovaciu opierku chrbta je možné nastaviť do polohy pre spánok alebo pre kŕmenie, vďaka čomu bude vaše dieťa neustále v pohodlí.

PRIEDUŠNÉ:
Počas leta môžete zložiť látkový poťah a používať ležadlo so spodnou 3D sieťovinou, ktorá napomáha udržiavať príjemnú teplotu pre vaše dieťa a zároveň mu naďalej poskytuje ergonomickú podporu.

vlastnosti:
- polohovacia opierka chrbta
- samostatné hojdanie
- priedušné prevedenie
- bezpečnostné prvky


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód