Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

CYBEX Lemo detská stolička 2019

NOVINKA
Cena 166.95
Triedenie jedalenských stoličiek podľa značiek:
Cybex

Cena bez DPH: 139.13
Kód produktu: S001973
EAN: 4058511266039
Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

4 v 1 sedací systém CYBEX LEMO je navrhnutý tak, aby zodpovedal vášmu životnému štýlu. Nasaďte na stoličku zodpovedajúce príslušenstvo podľa veku vášho dieťaťa a zaistite mu tak neustále pohodlie. Prišla k vám návšteva a vám chýba stoličky? Nie je problém! Vďaka intuitívnemu systému nastavenia jednou rukou možno ľahko nastaviť výšku a hĺbku stoličky LEMO a behom pár sekúnd ju tak premeniť na stoličku pre dospelých.Dokonalé riešenie od narodenia až do cca 99 rokov.

Stolička CYBEX LEMO

Znovu rozširujeme naše portfólio a prinášame vám radu nábytku CYBEX, inšpirovanú čistými a minimalistickými líniami. Cieľom bolo vytvoriť odolný nábytok, ktorý sa hodí do moderného bývania štýlovo zmýšľajúcich rodín a zároveň spĺňa potreby detí. 4 v 1 sedací systém bol navrhnutý tak, aby ho šlo používať pri stole aj dlho potom, čo vaše dieťa potrebuje oporu pre sedenie.

Po obyčajnom nacvaknutí lehátka je stolička LEMO vhodná už od narodenia.

Pre deti od 6 mesiacov stačí na stoličku nasadiť Baby Set.

Akonáhle sú vášmu dieťaťu cca 3 roky, zložte Baby Set a nastavte na stoličky jej výšku, hĺbku a výšku opierky nôh.

Od cca 5 rokov stačí zložiť opierku nôh a stolička LEMO je vhodná pre celú rodinu. 

V jednoduchosti je krása

U novej kolekcie sa CYBEX inšpiroval klasickým dizajnom, ku ktorému pridal moderný šmrnc. Kolekcia CYBEX LEMO sa od bežného detského nábytku odlišuje svojím čistým dizajnom: minimalistický vzhľad s rafinovanou funkčnosťou. Farba, tvar aj funkcia sa miešajú a spoločne dávajú vzniknúť ikonickému nábytku. Vďaka čistým a jednoduchým líniám sa všetky produkty z kolekcie dokonale hodí do domácnosti moderných rodičov. Nábytok sa tak stáva štýlovým prvkom, ktorý elegantne a decentne zvýrazňuje charakter miestnosti.

JEDNA STOLIČKY Sadne VŠETKÝM

Minimalistický dizajn - MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ

V Cybex je bezpečnosť najvyššou prioritou. Za každým návrhom produktu CYBEX sa skrýva naša D.B.F. pravidlo, ktoré predstavuje tie najprísnejšie bezpečnostné štandardy, unikátny a čistý dizajn a dômyselnú funkčnosť. Preto sú prvé produkty kolekcie CYBEX Home, stolička LEMO a ležadlo LEMO Bouncer, vybavené centrálnym systémom nastavenia pásov. Pás tohto systému sa po stlačení tlačidla ľahko uvoľní a možno ho jednoducho individuálne prispôsobiť - zaistíte tak maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťa. Dôkladne premyslený ergonomický dizajn zabezpečuje dieťaťu dokonalé pohodlie a zároveň podporuje aktívne sedenie a zdravý fyzický vývoj. Ďalším prvkom, vylepšujúcimi bezpečnosť stoličky, je integrovaný systém ochrany pred prevrátením a podklouznutím.

vlastnosti:
- od narodenia (s lehátkom Bouncer) až do 99 kg (cca do 95 kg)
- čistý dizajn a jednoduchá obsluha
- bezpečnostné prvky
- nastaviteľná výška a hĺbka sedenia a výška opierky nôh

Príslušenstvo:
- LEMO Tray
- LEMO Baby Set
- LEMO vložka komfort

materiál:
- hliníkový rám s plastovým sedením a opierkou nôh

informácie:
- D 560 mm / Š 530 mm / V 820 mm; váha: 8,3 kg


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom