Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

CYBEX Yema Tie nosič BIRDS OF PARADISE

Cena 230.95
Cena bez DPH: 192.46
Kód produktu: S003736
Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Detské nosítko Yema predstavuje štýlové nosenie, sebavedomý štýl.

Detské nosítko Yemaya v sebe spája najvyšší módne štandard s dokonalou ergonómiou. Minimalistický dizajn a starostlivo zvolené detaily robia z nosítka Yemaya nadštandardné módny doplnok. Štýloví rodičia si Yemayu zamilujú pre jej módny dizajn, zatiaľ čo pre deti bude mať prínos blízky kontakt pri nosení.

Charakteristika:

Vďaka plynulo nastaviteľnému sedacímu panela a nastaviteľnej opierke hlavy rastie nosítko spoločne s dieťaťom.
Je vhodné od narodenia do dvoch rokov (3,5 kg - 12 kg, cca 86 cm)
Ponúka tri pozície nosenia: pozícia vpredu, pozície na boku a pozície na chrbte. Táto nosenie podporujú prirodzenú pozíciu s roztiahnutými nohami, ktorá je dôležitá pre vývoj bedrových kĺbov dieťaťa.
Pozícia nosenie vpredu -tvárou k hrudi rodičia možno deti nosiť už od narodenia. Nosítko podporuje správnu postavenie tela v pozícii s roztiahnutými nohami, ktorá môže pomôcť správnemu vývoju bedrových kĺbov dieťať
Pozícia nosenie na boku - deti, ktoré už udržia samostatne hlavičku (od cca 3 mesiace) možno nosiť tiež v pozícii na boku. Tá im umožní odpočívať pri ramene mamičky a zároveň vnímať okolité prostredie.
Pozícia nosenie na chrbte - deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) možno v Yemaye nosiť aj v pozícii na chrbte, ktorá rodičom uľahčuje niesť váhu dieťaťa.
Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C
Tento produkt bol navrhnutý v Nemecku


Pramene života novej kolekcie Birds of Paradise prenáša živú a exotickú prírodu do víru veľkomesta. Poletujúce pestrofarební papagáje a tropické rastliny sú v podobe prepracovaného vyšívanie dosadení na športové nadstavbu Lux Seat, vaničku Carry Cot, detskú autosedačku Cloud Q, detské nosítko Yemaya a nespočet ďalších oceňovaných produktov CYBEX Platinum. Inšpirovaná najnovšími módnymi trendmi z celého sveta, táto nová kolekcia je jasným vyjadrením vkusu.
Ako lepšie upútať pozornosť mesta, než pomocou kŕdle výrazných papagájov z kolekcie Birds of Paradise?