Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Detský vak do stropu BABY STANDARD zo 100% BIO bavlny

Cena 139.90
Cena bez DPH 116.58
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Hojdavak
Kód produktu
EAN 8595665800017
KS

Závesná textilná kolíska z BIO bavlny slúži k dennému uspávaniu a pokojnému spánku bábätiek od 0 do 9 mesiacov. Vhodná na použitie od prvého dňa po narodení bábätka. Prináša relaxáciu nielen bábätku ale aj mamičke, ktorá vďaka kolíske môže viac odpočívať a venovať sa aj ostatným členom rodiny. Hojdavak uľahčí starostlivosť o bábätko i všetkým oteckom a ostatným opatrovateľom. Maximálna nosnosť je 9 kg .

Všetky komponenty sú zabalené v praktickej taške so zipsom . Taška slúži ako obal pre pohodlné cestovanie s kolískou alebo pre dojčenské potreby, ktoré sa vďaka zipsu nestratia.

Produkt obsahuje:

textilný vak zo 100% BIO bavlny s certifikátom GOTS * (Global organic textil štandard)
molitanová matrac s vrstvou pohánkových strukov, ktorá má ortopedické a antialergénne vlastnosti, predchádza poteniu, rozmery 35 x 75 x 2,5 cm
drevenú speru z tvrdého bukového dreva - dĺžka 52cm
pružina z kvalitného pružinového drôtu
karabína
spojovací článok
bezpečnostné lanko 2m
poťahovacie lanko 2m
praktická taška so zipsom zo 100% BIO bavlny s certifikátom GOTS
návod na použitie


Celková hmotnosť balenia je cca 3 kg.

Textilný vak sa môže prať pri 40 ° C. Matrac nemožno prať z dôvodu vložených pohánkových strukov, iba ju môžete očistiť vlhkou handričkou v mieste znečistenia. Preto je nutné ju chrániť poťahom.

Kam zavesiť?

Úspešné používanie kolísky veľmi záleží na jej správnom umiestnení! Inštalujte na miesto, kde cez deň trávite najviac času, aby ste bábätko mali stále na očiach, a kde si môžete ku kolíske pohodlne sadnúť a hojdať. Privítate tak možnosť sa pri hojdaní venovať druhému dieťaťu, čítať si alebo napríklad pracovať na notebooku. V ideálnom prípade si zaistite druhe zavesenie k posteli pre nočné použitie. 

Ako zavesiť?

Veľmi záleží na materiáli v strope (betón, tehla, drevo, sadrokartón, ....) a jeho vlastnostiach ako je drolivost alebo pórovitosť. Skoro na všetko ale existuje riešenie :-)

 

* Certifikát GOTS (Global organic textil štandard):

je skutočným bio certifikátom
garantuje splnenie najvyšších etických (Fair Trade) i ekologických požiadaviek od semienka po distribúciu výsledného produktu
najuznávanejší standart bio textilu
Vo svojich prísnych štandardoch okrem iného zohľadňuje aj etické otázky súvisiace s pestovaním plodín bavlníka vo svete. Biobavlna s certifikátom GOTS je teda vždy v súlade s tzv. Fair Trade potvrdzujúcim dodržiavanie sociálnych kritériách pri práci od semienka bavlníka po výslednej bio tričko, bio šaty, ... skrátka akýkoľvek kúsok bio textilu. A vlastne ani samotným produktom kontrola nekončí - ošetrené je aj balenie a distribúcie produktu.
Kontroly a certifikovanie nových výrobcov, spracovateľov a obchodníkov je vykonávaná nezávislým orgánom v systéme GOTS, ktorá si kladie za cieľ predovšetkým poskytnúť spotrebiteľom záruku dôvery pri výbere certifikovaných výrobkov.
Ekologické požiadavky potvrdzujúce 100% zdravotnú nezávadnosť produktu s certifikáciou GOTS sú samozrejmosťou. V bio látkach s týmto certifikátom nie sú k nájdeniu pesticídy, herbicídy, ťažké kovy, a ďalšie látky v konvenčnej bavlne bežné. Vysoká kritériá kvality robí z GOTS certifikácie najuznávanejší a najčastejšie dnes používaný štandard.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom