Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Hojdavak do stropu zo 100% BIO bavlny

Cena 150.00
Veľkosť:

Cena bez DPH: 125.00
Kód produktu: S003907
EAN: 8595665800017
Výrobca: Hojdavak
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Závesná textilná kolíska z BIO bavlny slúži k dennému uspávaniu a pokojnému spánku bábätiek od 0 do 9 mesiacov. Vhodná na použitie od prvého dňa po narodenia bábätka. Prináša relaxáciu nielen bábätku ale aj mamičke, ktorá vďaka kolíske môže viac odpočívať a venovať sa aj ostatným členom rodiny. Hojdavak uľahčí starostlivosť o bábätko i všetkým oteckom a ostatným opatrovateľom. 

VARIANTY PRODUKTOV
1 / Veľkosť standard - dĺžka vaku v mieste ležania je cca 90 cm.
2 / Veľkosť XL - dĺžka textilného vaku v mieste ležania bábätka je cca 120 cm, v spodnej časti vaku je vrecko na prípadné vloženie deky. 
Všetky komponenty sú zabalené v praktickej taške so zipsom. Taška slúži ako obal pre pohodlné cestovanie s kolískou alebo pre dojčenské potreby, ktoré sa vďaka zipsu nikam nestratia.

PRODUKT OBSAHUJE
textilný vak zo 100% BIO bavlny s certifikátom GOTS * (Global organic textil štandard)
molitanový matrac s vrstvou pohánkových strukov, ktorá má ortopedické a antialergénne vlastnosti, predchádza poteniu, rozmery 35 x 75 x 2,5 cm
drevená rozpera z tvrdého bukového dreva - dĺžka 52cm
pružina z kvalitného pružinového drôtu
karabína
spojovací článok 
bezpečnostné lanko 2m
poťahovacie lanko 2m
praktická taška so zipsom zo 100% BIO bavlny s certifikátom GOTS
návod na použitie
Celková hmotnosť balenia je cca 3 kg.

Textilný vak sa môže prať pri 40 ° C. Matrac nemožno prať z dôvodu vložených pohánkových strukov, iba ju môžete očistiť vlhkou handričkou v mieste znečistenia. Preto je nutné ju chrániť poťahom.

KAM zavesiť
Úspešné používanie kolísky veľmi záleží na jej správnom umiestnení! Inštalujte na miesto, kde cez deň trávite najviac času, aby ste bábätko mali stále na očiach, a kde si môžete ku kolíske pohodlne sadnúť a hojdať. Privítate tak možnosť sa pri hojdaní venovať druhému dieťaťu, čítať si alebo napríklad pracovať na notebooku. V ideálnom prípade si zaistite druhé zavesenie k posteli pre nočné použitie.

AKO zavesiť
Pre bezpečnú inštaláciu kotevnej techniky do stropu odporúčame konzultáciu s odborníkmi Veľmi záleží na materiáli v strope (betón, tehla, drevo, sadrokartón, ....) a jeho vlastnostiach ako je drolivost alebo pórovitosť. Skoro na všetko ale existuje riešenie :-)

 

DÔLEŽITÉ! BEZPEČNOSTNÁ VÝSTRAHA
• Starostlivo si prečítajte návod na použitie a výrobok používajte podľa uvedených pokynov - akékoľvek úpravy a zmeny výrobku, ktoré majú negatívny vplyv na bezpečnosť a ochranu zdravia sú zakázané. Nevešajte kolísku v blízkosti ohňa alebo iných tepelných zdrojov.

• Nenechávajte dieťa bez dozoru - od okamihu, kedy je dieťa schopné si v Hojdavaku samo sadnúť alebo otočiť, možno kolísku používať len za bezprostrednej prítomnosti dospelého. Výrobca neručí za akékoľvek nehody. Kolíska nie je určená na hranie.

• Neprekračujte povolenú nosnosť 15 kg - hrozí nebezpečenstvo deformácie pružiny alebo jej prasknutie

• Kontrolujte pravidelne bezpečnostné lanko - musí prechádzať pružinou, karabínou a zatváracím článkom. Jeho dĺžku upravte tak, aby lanko umožňovalo pružine pohodlné hojdanie a súčasne v prípade deformácie či deštrukcia pružiny nepustilo kolísku na zem

• Kontrolujte pravidelne stav použitých lán - musí byť v perfektnom stave, nesmie dochádzať k mechanickému opotrebovaniu. V prípade zistenia aj minimálneho poškodenia lano okamžite vymeňte!

• Kontrolujte pravidelne pevnosť spôsobu zavesenia - vrut v strope, mezidvernú hrazdu, samostatný stojan. Kolísku umiestnite len na miesta, ktoré bezpečne udržia vzniknutú záťaž. Pozor na sadrokartónové stropy či iné obklady. V tomto prípade zavesenie vždy konzultujte s odborníkom. Pevnosť skrutiek a držiakov skontrolujte záťažovým testom s využitím vlastnej váhy.

• Obaly - plastové vrecká a ďalšie obaly musia byť po rozbalení výrobku mimo dosahu
detí do 3 rokov

* Certifikát GOTS (Global organic textil štandard):

je skutočným bio certifikátom
garantuje splnenie najvyšších etických (Fair Trade) i ekologických požiadaviek od semienka po distribúciu výsledného produktu
najuznávanejší standart bio textilu
Vo svojich prísnych štandardoch okrem iného zohľadňuje aj etické otázky súvisiace s pestovaním plodín bavlníka vo svete. Biobavlna s certifikátom GOTS je teda vždy v súlade s tzv. Fair Trade potvrdzujúcim dodržiavanie sociálnych kritériách pri práci od semienka bavlníka po výslednej bio tričko, bio šaty, ... skrátka akýkoľvek kúsok bio textilu. A vlastne ani samotným produktom kontrola nekončí - ošetrené je aj balenie a distribu


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom