Produkty
Naposledy zobrazené

HandMade tehotenská móda BySues iba u nás !

Kvalitné spracovanie a moderný vzhľad. Každá mamička môže vyzerať úžasne. 

Celú ponuku nájdete tu:

HandMade pletence do postieľok By Sues

Pletence sú vyrábané v rôznych dĺžkach s možnosťou výroby individuálnych rozmerov.

Celá ponuka:

Hand Made pletence do postieľok

 

 

Sociálne siete

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

INGLESINA SOFIA DUO 2019

Cena 468.00
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
Triedenie kočíkov podľa značky:
Inglesina
Cena bez DPH: 390.00
Kód produktu: S003921
Výrobca: Inglesina
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Systém Inglesina Sofia Duo 2019

Sofia Duo, inovatívne, dokonale vybavená zostava športovej sedačky a hlbokej vaničky Ponúka bezpečný odpočinok a spánok dieťaťa doma a po nasadení na podvozok aj na prechádzkach. vanička kočíka je vybavená unikátnou podložkou Welcome Pad TM Novorodenci, ktorý neustále leží, tak poskytuje dokonalú neonatologickej starostlivosť.

Vychádzky na čerstvom vzduchu novonarodeným deťom veľmi prospievajú a takmer vždy na vychádzke zaspia. Naberú tak silu, sú zdravšie a mamičky odmenia svojím úsmevom. Sofia Duo je dokonale vybavená pre uspokojenie týchto potrieb dieťaťa a umožňuje rodičom ich príjemným spôsobom naplniť. Či už budete na vychádzke, doma alebo na chalupe, s kočíkom Sofia od Inglesiny bude mať vaše dieťa príjemný spánok a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia.

Sofia Duo 2v1 obsahuje priestrannú hlbokú vaničku s Inovatívna podložkou Welcome Pad TM, ktorá bola vyvinutá pre novorodencov v spolupráci s neonatológom a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy i nožičiek dieťaťa. Druhou časťou systému je vylepšená športová sedačka, ktorá je nielen veľmi priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 22 kg hmotnosti dieťaťa. Doma umiestnite vaničku na čistý podstavec Stand Up a dieťa môže spať ďalej. Nechýba ani pláštenka na hlboký kočík a sieťka proti bodavému hmyzu, ktoré chránia nerušený spánok dieťaťa.

Systém Sofia Duo 2v1 sa skladá z:

Hlbokej vaničky
Podložky Welcome Pad TM
Matracu
Športovej časti so strieškou a nánožníkom
Podstavca Stand Up pre vaničku
Pláštenky pre hlbokú vaničku
Sieťky proti hmyzu pre hlbokú vaničku

Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a tak zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenú s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúce Welcome Pad TM, ktorý možno, až dieťa povyrastie (3-4 mesiac) odňať.

Športová sedačka kočíka vo veľkosti XXL, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg! , Veľmi priestranná a vhodná aj pre deti vyššiu konštitúcie. Naviac je teraz vybavená nastaviteľnou a predlžovací opierkou nožičiek, čo umožní ďalšie predĺženie do dĺžky o 5cm! nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacie až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobie priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou Samovypínacia strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženie a slnečné clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni.

Nový matrac Welcome Pad TM pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac mení. je veľmi dôležité, aby v prvých "rozhodujúcich" týždňoch svojho života sa cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonské nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca "Welcome Pad TM. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka "START MATT". Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Skladací hliníkový stojan Stand Up INGLESINA pre hlbokú vaničku a autosedačku Huggy (Autosedačka nie je súčasťou tejto sady) využijete doma, keď je podvozok znečistený z vonku.

Nasadzovanie a snímanie časťí je jednoduché vďaka systému Easy Clip. Ľahko sa s ním manipuluje, pretože je veľmi ľahký. Dieťatko potom môžete mať pri sebe kdekoľvek doma. Zložený nezaberá miesto.


Vlastnosti vaničky:

Priedušná vnútorná podšívka z priedušného Jersey je úplne odnímateľná a pratelná v ruke pri 30 °C.
Vonkajší poťah z matariálu Melange s dvojitou vrstvou polstrovanie pre lepšiu ochranu proti teplu a chladu
Opierku hlavičky je možné plynule diaľkovým ovládaním od rukoväti nakloniť do 2 polôh (V prípade, že dieťa nespí, je možné mu opierku nadvihnúť, aby videlo okolitý svet).
Vanička je vybavená špeciálnym zariadením pre nastavenie prúdenia vzduchu, ktoré sa ovláda z praktických dôvodov z prednej strany: špeciálne nastaviteľné (otvárateľné a uzatvárateľné vetracie otvory) zaistíiaprirodzené prúdenie vzduchu a ideálnu teplotu v lete aj v zime
Praktické, transportné madlo, integrované v prednej časti striešky, s ergonomickou rukoväťou
Centrálne ovládanie poistiek pre uvoľnenie vaničky z podvozku, v prednej časti pri nožičkách.
Strieška je vybavená sieťkou pre lepšiu ventiláciu, ktorú je možné odkryť otvorením zipsu
Okienko so sieťou v strieške umožní príjemnú ventiláciu vaničky a kontrolu dieťatka
Strieška s UPF50 + UV ochranou - ochráni proti slnečným lúčom aj keď je slnko už nízko
Dečka vaničky s ochranou funkciou proti vetru môže byť nastavená do pozície, ktorá je vhodná k ochraně dieťaťa proti chladu.
Po dokúpení sady Auto Kit je vhodná pre prepravu autom (skupina 0-10kg). Vnútorná vložka je opatrená systémom & quot; Parking Belt Systém ": dve bočné vrecká na uschovanie pásov Auto Kit, keď si nepoužívají.
Technické údaje vaničky

Vnútorný rozmer vaničky: 37 x 22 x 76 cm (šírka x výška x dĺžka)
Vonkajší rozmer vaničky: 48 x 66 x 86 cm (šírka x výška x dĺžka)
Hmotnosť: 5,5 kgMateriál vonkajšieho poťahu: polyester
Materiál vnútorného poťahu: polyesterMateriál škrupiny: polypropylen
Rozmery kočíka (podvozok + vanička) : 60 x 117 x 86-99,5 cm (šírka x výška x hĺbka)
Športové sedačka

Velmi priestranná so systémom klimatizácie a kompletne polohovateľná do vodorovnej polohy s predlžovacou podložkou pod nožičkami, pre plnohodnotný odpočinok.
Vhodná k používaniu od narodenia až do 25 kg (cca 4 rokov) .
Športová sedačka je reverzibilná (poloha na podvozku môže byť podľa voľby po smere aj v protismere jazdy - čelom k mamičke) .
Vďaka novej predĺženej opierke nôh sú nožičky dieťaťa vždy pohodlne podopreté. To umožní využívanie kočíka pre dlhšiu dobu aj v ľahu.
Operadlo športovej sedačky nastaviteľné do 4 polôh s centralizovaným ovládaním až do vodorovnej polohy, vrátane opierky nožičiek, a tým zaistí správny držanie tela a pohodlie pre dieťa.
"Full Cover" strieška športovej časti s funkciou predĺženia má nastaviteľnú veľkosť vďaka praktickému, skrytému zipsu.
Strieška je preklápacia dopredu pre maximálnu ochranu proti vetru alebo slnku, aj keď dieťa leží úplne natiahnuté a má špeciálnu sieťku pre lepšiu ventiláciu, ktorú jemožné odkryť otvorením zipsu v strieške. Okienkom je možné kontrolovať bábätko.
Je vybavená ochranou proti slnku UVP50.
Mäkký, polstrovaný, široký a dostatočne dlhý nánožník s funkciou ochrany proti vetru perfektne zabalí bábätko, môže byť pripnutý na striešku, aby maximálne chránil dieťatko pred vonkajším chladom alebo na madielko pri polohe na sedenie
Držadlo a opierka nôh sú z technického nepremokavého materiálu, sú odolné a ľahko umývatelné.
5 bodový do 3 výškových pozícií nastaviteľný bezpečnostný pás s ramenným polstrováním. Zadná strana medzinožného pásu, ktorá sa dotýka citlivej pokožky dieťaťa je potiahnutá mäkkým materiálom z Lycry, aby sa zabránilo začervenanie pokožky.
Paspulky, lemovanie a detaily v koži zhodné s kožou na rukoväti podvozku.
Poťah športovej sedačky aj strieška sa dajú vybrať a je možné ich prať v ruke pri 30 ° C (nežmýkať, nežehliť) .
Ako voliteľné príslušenstvo je k dispozícii zmenšovacie vložka Baby Snug Pad pre novorozence

Technické údaje športovej sedačky:

Šírka chrbta: 32cmVýška sedadlá: 54cm
Šířka sedadlá: 33cmHmotnost športové sedačky: 3,2 kg
Materiál poťahu: polyester

             

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom