Produkty
Naposledy zobrazené

HandMade tehotenská móda BySues iba u nás !

Kvalitné spracovanie a moderný vzhľad. Každá mamička môže vyzerať úžasne. 

Celú ponuku nájdete tu:

HandMade pletence do postieľok By Sues

Pletence sú vyrábané v rôznych dĺžkach s možnosťou výroby individuálnych rozmerov.

Celá ponuka:

Hand Made pletence do postieľok

 

 

Sociálne siete

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

INGLESINA SYSTÉM QUAD CAB 4 V 1 2019 COMFORT BIKE

Cena 823.00
Dostupnosť: ..
Triedenie kočíkov podľa značky:
Inglesina
Cena bez DPH: 685.83
Kód produktu: S003922
Výrobca: Inglesina
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Práve narodené dieťa spí až 18 hodín denne. Okrem spánku a materského mlieka potrebuje pre svoj zdravý vývoj čerstvý vzduch a bezpečie. Nový koncept Inglesiny vychádza z týchto potrieb dieťaťa a umožňuje rodičom ju príjemným spôsobom naplniť. Či už budete na vychádzke alebo doma, v aute alebo na chalupe, s Inglesinou bude mať vaše dieťa neprerušovaný spánok a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia.

Systém 4v1 obsahuje priestrannú hlbokú vaničku s Inovatívnu podložkou Welcome Pad TM , ktorá bola vyvinutá pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy aj nožičiek dieťaťa. Stojan Stand Up TM rozširuje možnosť použitia takto vybavenej vaničky aj doma, a tak keď dieťa zaspí na prechádzke, bude v spánku pokračovať aj doma. Treťou časťou systému je vylepšená športová sedačka, ktorá je nielen veľmi priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 22 kg hmotnosti dieťaťa. Štvrtou časťou je autosedačka Huggy Multifix, ktorá okrem vozidla môže byť upevnená na akýkoľvek podvozok od Inglesiny priamo, bez potreby adaptéra, a tiež na stojan Stand Up TM . Poťahy sú vyrobené z unikátneho, veľmi módneho, materiálu MELANGE, a sú zdobené aplikáciami z ekokože. 

Systém Quad Quatro 4v1 sa skladá z:

Hlbokej vaničky
Podložky Welcome Pad TM
Matraca
Športovej časti so strieškou a nánožníkom
Autosedačky Inglesina CAB
Podstavca Stand Up pre vaničku aj autosedačku Huggy
Podvozok Comfort Ergo Bike
Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitá matrac obsahujúci Welcome Pad TM , ktorú možno, až dieťa povyrastie (3-4 mesiac) odňať. Vanička je plne ventilovaná sieťkou v strieške aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Športová sedačka kočíka vo veľkosti XXL , ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg! Je veľmi priestranná a vhodná aj pre väčšie deti. Naviac je teraz vybavená nastaviteľnou a predlžovacou opierkou nožičiek, čo umožní ďalšie predĺženie do dĺžky o 5cm! Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni.

Autosedačka Huggy , so svojím špeciálne navrhnutým tvarom, poskytuje väčšiu ochranu pri bočnom náraze, pričom uhol sklonu chrbtovej opierky ponúka mimoriadne pohodlie pre dieťa. Konštrukcia autosedačky je tiež vybavená inovatívnymi, vetracími otvormi, ktoré podporujú vnútorné prevzdušňovanie autosedačky. Autosedačka sa dá skvele použiť buď v aute, alebo na prechádzkach, kedy sa jednoducho bez adaptérov pripne na podvozok kočíka Inglesina.

Stojan Stand Up TM . Po návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand Up TM , stojan na umiestnenie vaničky v byte. Bábätko tak môže nerušene spinkať ďalej vo dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie je možné nasadiť na Stand Up TM tiež autosedačku Huggy.

Nový matrac Welcome Pad TM pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby v prvých "rozhodujúcich" týždňoch svojho života sa cítili obzvlášť chránené, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca "Welcome Pad TM. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka "START MATT". Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Podvozok Comfort Ergo Bike. Vyrobený z pevných oceľových trubiek, s rukoväťou z ekokože, je kompletne odpružený ťažnými pružinami a s veľkými nafukovacími kolesami. Je ideálny na vychádzky do prírody, vďaka svojej pevnosti zvládne aj ten najťažší terén. Môže sa chváliť praktickým skladaním a rozkladaním. Pritom skladanie podvozkov Inglesina je navrhnuté tak, že rukoväť sa nedotýka zeme, keď je kočík zložený. Hygiena je veľmi dôležitá, pretože sa pri starostlivosti dieťaťa musíte dotýkať!