Produkty
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 

Hľadáte vhodný darček ???

Autosedačka iZi Go Modular i-size

Cena 219.00
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
BEZ ISOFIX-u
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
i - SIZE od 40 do 83 cm
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Izi Go

Cena bez DPH: 182.50
Kód produktu: 3142.102
Výrobca: Be Safe
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Autosedačka iZi Go Modular i-size


Spoločnosť BeSafe je firma založená v Nórsku v roku 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 sa špecializuje na výskum a vývoj bezpečnostných prvkov v automobiloch pre ešte nenarodené deti, batoľatá i staršie deti. Pre BeSafe vždy bude bezpečnosť detí pri cestovaní na prvom mieste. Dlhodobé skúsenosti v tejto oblasti v kombinácii s inováciami zohrali významnú úlohu v rozvoji tejto spoločnosti, ale tiež viedli k tomu, že autosedačky BeSafe získali rad ocenení nielen v crash testoch. Dôležitým zdrojom inšpirácie a úspechu bolo bezpečné cestovanie pre deti. Intenzita dnešnej dopravy, nárast počtu automobilov, požiadavky na rýchlosť a bezpečnosť sú naozaj nekompromisným motívom pre rozvoj ich detských autosedačiek. Hlavným cieľom je ochrániť vaše dieťa najlepším možným spôsobom v prípade dopravnej nehody. Zabudnime na ocenenie a testy, tie nie sú pre BeSafe tak dôležité. Hlavné je to, ako všetko funguje v reálnom živote. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečnom vozidle je schopná zachrániť ľudský život.

iZi Go Modular i-Size autosedačka

iZi go Moudlar je prvou sedačkou Besafe od 0 - 12 mesiacov, ktorá spĺňa nové nariadenie i-Size UN R 129. Veľmi jednoducho sa inštaluje vo vozidle pomocou 3- bodového pásu vozidla, alebo na iZi Modular základňu (nájdete v príslušenstve). Táto sedačka je perfektne prispôsobená pre novorodenca, vhodná pre deti od ich výšky 40 - 75 cm. Jej konštrukcia vyniká svojou bezpečnosťou ale aj dizajnom. Sedačka je plne polstrovaná s vystuženými plochami a odolná proti bočnému nárazu (SIP +). Nikoho neprekvapí, že vnútorný pás chrániaci bábätko je päťbodový, a neštandardne široký. Bonusom je aj jeho veľmi jednoduché nastavenie zo zadnej strany sedačky. Pásy sú mäkko polstrované, poskytujú bábätku komfort pri pripútania. V polstrovaní sú aj magnety, ktoré uľahčujú prístup do sedačky a následne pripútanie dieťaťa. Vnútorné, prídavné polstrovanie je pevne vystužené a nastaviteľné, vďaka tomu táto sedačka dokáže rásť s vaším dieťaťom. Ďalší komfort poskytuje široká zasúvacia strieška s UV filtrom (UPF 50), odnímateľný poťah a nastaviteľná rukoväť. iZi Go Modular je kompatibilný s veľkou radom detských kočíkov.

univerzálna autosedačka pre skupinu BeSafe 1
výška dieťaťa 40 - 75 cm
vek dieťaťa 0 - 12 mesiacov
maximálna váha dieťatka 13 kg
certifikovaná podľa normy UN R 129 (i-Size)
uchytenie proti smeru jazdy
inštalácia pomocou 3- bodového pásu automobilu, alebo na IsoFixovej základni
slnečná strieška s UV filtrom (UPF50 +), centrálne nastavenie pásov, ergonomický tvar rukoväte
uchytenie polstrovania pomocou magnetov
nastaviteľná opierka hlavy a prídavného polstrovania
vystuženie sedačky ESP a pamäťová pena
odnímateľný poťah
poťah je možné prať
široký vnútorný 5- bodový pás
bočné vystuženie SIP +
protišmykové vedenie inštalačného pásu

K autosedačke si môžete dokúpiť isofix základňu a takisto pokračovaciu autosedačku, ktorú môžete používať v proti smere jazdy a následne aj v smere jazdy do 105 cm (cca 4 rokov veku) dieťatka. (nájdete v príslušenstve)

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom