Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

JANE Gravity I-Size autosedačka 2018

Cena 499.90
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
ISOFIX
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
I -SIZE do 105 cm
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Jane

Cena bez DPH: 416.58
Kód produktu: S001789
Výrobca: Jane
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Dve pozície len s jednou inštaláciou
Výška 40-104 cm

360 ° otáčanie v obidvoch polohách. Jednoduché umiestnenie dieťaťa na sedadlo bez toho, aby ste museli vytiahnuť sedadlo z auta. To výrazne zvyšuje bezpečnostnú úroveň, pretože pohodlne umiestnite dieťa a podľa toho upravíte systém postroja.

Funkcia sklápania iba jednou rukou. 4 pozície v polohe dozadu aj dopredu. Pomocou nastavenia naklonenia si môžete vybrať najpohodlnejšiu polohu pre vaše dieťa. Všetky sú rovnako bezpečné.

Nasmerovanie smerom dopredu.

Od 15 mesiacov do 104 cm.

S novým Gravity od Jane môžete cestovať v polohe dopredu, aj keď odporúčame odložiť používanie tejto druhej pozície čo najdlhšie.

V proti smere - Od 40 do 104 cm. (približne 4 roky). Vankúšiková vložka od 40 do 60 cm (dieťa). Deti cestujú oveľa bezpečnejšie v polohe smerujúcej dozadu až do veku 15 mesiacov, hoci Jané odporúča predĺžiť používanie tejto pozície tak dlho, kým je dieťa 104 cm vysoké.

Technické parametre:
Nastaviteľná opierka hlavy s 5 polohami. Opierka hlavy sa dá prispôsobiť výške dieťaťa. Mechanizmus výškového nastavenia je možné použiť, keď je dieťa v sedadle.
Vnútorné pásy a opierka hlavy, ktoré poskytujú synchronizované nastavenie. 5-bodový zväzok, ktorý v prípade nehody lepšie rozširuje zaťaženie cez telo. Pre novonarodené deti do 60 cm.

Je vybavená vankúšovou vložkou na opravu uhla dieťaťa.

Isofix + anti-rotačné rameno. Toto je najbezpečnejšia montážna poloha, pretože zabraňuje akýmkoľvek chybám pri inštalácii, ktoré by mohli mať vplyv na bezpečnosť.

Menej inštalačných rizík v porovnaní s miestami inštalovanými s bezpečnostným pásom vozidla.