Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

JANE, kočík CROSSWALK MatrixLight2

Cena 748.00
Triedenie kočíkov podľa značky:
Jane
Farba:
R80R83

Cena bez DPH 623.33
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Jane
Kód produktu
KS

   Kočík CROSSWALK MatrixLight2, 2-kombinácia

Popis výrobku:
Na trh prichádza nový CROSSWALK od JANÉ.Je vhodný pre všetky typy terénov. V zloženom stave je veľmi skladný. Pre svoju dômyselnosť, čo ocenia hlavne rodičia, ktorí žijú v meste a odolnosť, ktorá je nevyhnutná v prírode, je tento kočík vhodný pre akýkoľvek životný štýl. Najnovšie funkcie Crosswalku umožňujú ľahké a šikovné riadenie: veľké kolesá vyrobené z polyuretánu sú 10 x odolnejšie oproti klasickým kolieskam. Kočík má ľahkú a zároveň pevnú ALU konštrukciu, nezávislé odpruženie zadnej nápravy, priestrannú športovú sedačku s polohovateľnou opierkou, ktorú je možné nastaviť do vodorovnej polohy pre väčšie pohodlie dieťaťa. Crosswalk má všetko, čo si rodičia pri kočíku môžu priať.

Vanička MatrixLight má homologizované (schválené) dve polohy na prenos dieťatka v aute a to v sede, alebo v ľahu. Zo začiatku môže dieťa jazdiť v ležatej polohe, čo podporuje vývoj pľúc a zabraňuje akýmkoľvek problémom s dýchaním aj počas dlhšej cesty.

Látka na kočíku je špeciálne upravená tak, aby bola priedušná, no zároveň aby ochránila dieťatko pred vetrom a dažďom. Odvádza vlhkosť.

Hodnotenie autosedačky JANÉ MatrixLight2 v spoločnom teste nemeckých, rakúskych a švajčiarskych auto-moto klubov (ADAC, TCS, OAMTC. Stupnica hodnotenia sa v teste rozdeľuje na: výborná, dobrá, priemerná, dostatočná, nedostatočná). Na rok 2014 získala vanička MatrixLight2 tieto hodnotenia: bezpečnosť autovaničky známka dobrá, obsluha/ergonómia autovaničky známka priemerná, škodlivé látky obsiahnuté v autovaničke známka výborná, spracovanie/čistenie autovaničky známka výborná, celkové hodnotenie autovaničky MatrixLight2 známka priemerná

 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód