Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

KIDDY Autosedačka GUARDIANFIX 3 2019

Cena 315.00
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
ISOFIX
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
9-36 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Kiddy

Cena bez DPH: 262.50
Kód produktu: S004003
Výrobca: Kiddy
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Autosedačka Kiddy GUARDIANFIX 3

 
Guardianfix 3 kombinuje výhody úspešnej produktovej línie Guardian s novými bezpečnostnými prvkami. Je tak bezpečnejší a pohodlnejší!
Upevňuje sa pásmi alebo systémom ISOFIX. Vybavený originálnym predlžovacím podsedákom.
Gruppe123

Autosedačka kategórie pre vek 9 mesiacov až 12 rokov, pre váhu od 9 do 36 kg

Autosedačka Kiddy Guardianfix 3 bola novinkou pre rok 2017 a stále vyniká. Jedná sa o celkom novú, naprosto skvele vybavenú autosedačku.

Ponúka novú isofixovú platformu s otočnými konektormi, ktoré majú predĺžený rozsah nastavenia. Do výbavy dostala tiež celkom prepracovaný ochranný pultík i Kiddy Shock Absorbér a taktiež vylepšené vodiče bezpečnostných pásov. Vyhovie tak najnovšej verzií bezpečnostnej normy ECE 44/04 dodatok 10.

Základným prvkom bezpečnosti pre najmenšie a najzraniteľnejšie deti je ochranný pultík. Absorpčný materiál, pohyb a čalúnenie znižujú silu, ktorej je dieťa vystavené pri nehode. Nebezpečenstvo zranenia krčnej chrbtice sa tak minimalizuje. Rodičia tu môžu len máločo urobiť nesprávne: Detské sedačky s ochranným pultíkom sú jednoduché na ovládanie. Dieťa vložiť do sedačky, upevniť ochranný pultík a je hotovo. Vhodné pre vozidlo s Isofix-systémom i bez neho. Guardianfix 3 môže byť pripevnený s upínacím systémom Isofix alebo s pásom vozidla. Oba varianty upevnenia zabezpečujú vysokú bezpečnosť. 

 


Testy a bezpečnosť

Okrem osvedčenej bezpečnosti - predchádzajúci model, dosiahol hodnotenia "dobrý" (2,1) v teste Stiftung Warentest a ADAC - ponúka najnovší model rady Kiddy Guardianfix vylepšenú ochranu proti bočnému nárazu. Použitá isofixová platforma bola s úspechom nezávisle otestovaná na sedačke Phoenixfix 3. Autosedačka Guardianfix 3 spĺňa najnovšiu normu ECE-R44/04 (Dodatok 10) a tak odpovedá najmodernejším bezpečnostným štandartom.

 


Bezpečnostné prvky

kiddy Fangkoerper 4cgreen 18   ORIGINÁLNY BEZPEČNOSTNÝ PULTÍK - Originálny bezpečnostný pultík od Kiddy umožňuje, aby sa horná časť tela dieťaťa prirodzene cez pultík prevalila, pokiaľ dôjde k čelnému nárazu alebo prudkému brzdeniu. Vďaka tomu je kriticky citlivá krčná oblasť podstatne menej zaťažená, než v prípade, kedy je dieťa zaistené konvenčnými bezpečnostnými pásmi autosedačky.
   HIGHT-TECH MATERIÁL - Vylepšená ochrana v prípade bočného nárazu! Pri nehodách sú u detí ohrozené predovšetkým hlavička a ramená, kedže hlava je v porovnaní so zvyškom tela príliš ťažká. Vďaka kvalitnému materiálu Honey Comb V2, ktorý je použitý v oblasti hlavy a ramien, je táto citlivá časť tela veľmi dobre chránená. 

 

   NOVÝ KIDDY ŠOK ABSORBÉR - Od 2. vekovej skupiny a viac sú deti zaistené v autosedačke pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Tento systém bol však vyvinutý pre dospelých. Náš unikátny bezpečnostný prvok - Kiddy absorbér nárazu - pohlcuje energiu, pôobiacu na 3-bodové pásy, a preto chráni Vaše dieťa.

 

kiddy Seitenaufprallschutz 4cgreen 30   OPTIMALIZOVANÁ GEOMETRIA BOČNÝCH PLÔCH - Vďaka novému rozdeleniu komponentov bočnej ochrany sa stáva náš high-performance materiál Honey Comb V2 ešte učinnejším. V prípade bočnej kolízie sú hlavička a ramená chránené tým najlepším spôsobom. Zároveň zostal zachovaný skvelý bočný výhľad dieťaťa.
kiddy Mitwachsender Sitz 4cgreen 57   OPTIMÁLNY TVAR - The Kiddy Guardianfix 3 sa prispôsobí rozmerom Vášho dieťaťa (nastaviteľná šířka a výška). Z tohoto dôvodu poskytujú postranné ochranné prvky ešte lepšiu ochranu. Autosedačku nastavíte pre každú etapu rastu Vášeho dieťaťa, aby poskytovala tú najlepšiu ochranu!
kiddy Flugzeugzulassung 4cgreen 94   POUŽITIE V LETADLE - Podľa názorov expertov - jednoduchý slučkový palubný pás môže byť v prípade turbulencií alebo v prípade núdzového pristátia spojeného s prudkým brzdením sám o sebe bezpečnostným rizikom pre malé deti. Preto je vhodné i v lietadle použiť autosedačku homologovanú pre lietadlá.

 


Komfort

kiddy Thermotex 4cgreen 29   PRIEDUŠNÝ THERMOTEX - Nič nie je nepríjemnejšie ako sedieť počas horúcich letných dní v lepiacom sa, prepotenom oblečení - to platí ako pre dospelých, tak i pre deti. Aby táto nepríjemnosť mohla byť odstránená, používa Kiddy priedušný materiál thermotex na miestach, kde sa človek potí najrýchlejšie. Obzvlášť vzdušný materiál sa postará o príjemné prostredie pri sedení, čím sa i dlhá jazda stane potešením.
kiddy Sitz Beinverlaengerung 4cgreen 17   5-STUPŇOVÉ PREDĹŽENIE PODPERY NÔH - Kiddy Guardianfix 3 sa vyznačuje svojou dlhou životnosťou, kedže rastie zároveň s dieťaťom. 5-stupňové predĺženie podsedáku podperou nôh zaručuje, že deti i pri zväčšujúcej sa výške a váhe, sedia bezpečne a pohodlne.

 

kiddy Sitzkissen 4cgreen 57   VÝSUVNÁ VLOŽKA - Správna pozícia hlavičky voči ochrannému pultíku je pre bezpečnosť malých detí kľúčová. Preto je Guardianfix 3 vybavený vložkou, ktorú, keď dieťa vyrastie môžete vybrať. Naviac vložka zmäkčuje podsedák a tak si dieťa bude môcť jazdu autom užívať.

 

 

kiddy Bezug 30Grad 4cgreen 27   ODOLNÝ POŤAH - Poťahy, ktoré sú k dispozícií v mnohých farebných variantách, sú snímateľné a možno ich prať v rukách pri 30°C. Prach a drobné nečistoty možno očistiť vlhkou handričkou.
kiddy Sitz Ruheposition 4cgreen  2  05   POZÍCIA NA SPANIE - Najpohodlnejšia pozícia v každej situácií: stačí len niekoľko sekúnd na to, aby ste nastavili autosedačku do pozíciu na spanie. Široká sedačka umožňuje kľudný a pohodlný spánok.
Guardianfix3 kfix   OTOČNÝ ISOFIX - Vďaka praktickému otáčaciemu mechanizmu môžete rýchlo a jednoducho isofixové konektory otočiť smerem do autosedačky. Preto je autosedačka bez ďalších okolkov použiteľná v automobiloch bez ISOFIX systému.

 

Guardianfix vodice    INTEGROVANÝ VODIČ DIAGONÁLNEHO PÁSU - Inovovaný vodič diagonálneho pásu viac zvyšuje bezpečie. Nasadenie a zloženie pásu je ešte jednoduchšie a bezpečnejšie.
kiddy Isofix 4cgreen 33   NOVÁ ISOFIXOVÁ PLATFORMA - Nová isofixová platforma disponuje možnosťou vyosenia konektorov, ktoré preukázateľne zvyšuje bezpečnosť v prípade bočného nárazu a tiež uľahčuje upevnenie sedačky vo vozidle.
kiddy Einhandverstellung 4cgreen 68   JEDNODUCHÉ NASTAVENIE VÝŠKY A ŠÍŘKY - Kiddy sa snaží robiť veci čo najjednoduchšie. Unikátny regulačný mechanizmus umožňuje súčasne nastavenie autosedačky do výšky a do šířky jednoduchým pohybom jednej ruky.  

 

 

kiddy Leichtbauweise 4cgreen 37   ROZMERY A HMOTNOSŤ:  Šírka: 55-64 cm     Výška: 65-83 cm     Hĺbka: 45-50 cm
                                      Hmotnosť: 8 kg

 

 

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom