Naposledy zobrazené

 

Manuálna odsávačka SUAVINEX Link

AKCIA
Cena 49.90
Darček ZDARMA:
cumlík Fusion
Darček ZDARMA:
tampóny do podprsenky

Cena bez DPH 41.58
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Sauvinex
Kód produktu 3175179
Dostupnosť info predajňa KinderCentrum
KS

   Manuálna odsávačka SAUVINEX Link

 SUAVINEX manuálna odsávačka materského mlieka - jedinečná odsávačka s dvojitým systémom regulácie LINK. Klinicky testovaný výrobok.

 Napodobňuje rytmus sania dieťaťa počas kojenia / Je tichá.

  Súčasťou balenia je: - Manuálna odsávačka LINK - Kojenecká fľaša 150ml s 3-pozičným anti-kolikovým cumlíkom - 5 sáčkou na skladovanie materského mlieka - Praktická taštička. 0%BPA.

 Kolekcia výrobkov pre dojčiace maminky Link firmy Suavinex Vám pomôže v prípadoch, keď ste z dôvodu návratu do zamestnania, dôvodov zdravotných či pri snahe o zapojenie ostatných členov domácnosti do starostlivosti o dieťa nútené odsávať materské mlieko.

 Manuálna odsávačka Link čerpá mlieko, ktoré jemným spôsobom odsáva, pričom dokonale napodobňuje rytmus sania dieťaťa pri kojení. Jej dvojitý systém regulácie, jediný svojho druhu na trhu, umožňuje nastavenie frekvence sania, aj intenzitu vákua. Môžete začať veľmi jemným a pomalým saním a následne zvyšovat rýchlosť a intenzitu v závislosti na citlivosti vašich prsníkov, vďaka čomu máte pod kontrolou celý priebeh odsávania. Odsávačka vďaka anatomickému, silikónovému zvonu zbaveného dodatočných dielov, pohodlne a dokonale prilnie, čím tiež zaisti lepší podtlak a vákuum. Pre zaistenie  hygienického transportu a uskladnenia je odsávačka vybavená púzdrom. Odsávačka je navrhnutá pre použitie v spojení s akoukoľvek kojeneckou fľaškou značky Suavinex.

 Manuálna odsávačka je ovládateľná jednou rukou a bez použitia batérií. Pre tie maminky, ktoré majú poranené a popraskané bradavky prichádza Suavinex s lakárskym doplnkom, ktorým sú špeciálne hydrogélové náplaste, ktoré vytvárajú optimálne podmienky k regenerácii poškodenej jemnej pokožky, hydratujú a navracají jej prirodzenú pružnosť. Sú vhodné pre použitie aj počas doby kojenia.

 Súčasťou balenia manuálnej odsávačky materského mlieka Link je 5 špeciálnych sáčkov pre uchovávanie materského mlieka v chladničke alebo mrazničke, ktoré je možné zakúpiť tiež samostatne v balení po 25 kusov.

  Vyrobeno v rámci EU.

  Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielským farmaceutickým výrobcom.

 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód