Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

PEG PÉREGO set ELITE/BREEZE COLLECTION 2018

DO VYPREDANIA ZÁSOB
Cena 373.95
Cena bez DPH: 311.63
Kód produktu: S004188
Výrobca: Peg-Pérego
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

   PEG PÉREGO set ELITE a BREEZE 2018.

 Set obsahuje:

      autosedačku, hlbokú vaničku, taška.

  Konštrukcia ( podvozok ) a športová časť sa objednáva zvlášť, nájdete v príslušenstve.

   Kvalita vychádza z detailov. Kolekcia Elite sa pýši štýlovými a elegantnými detailami, ktoré vylepšujú moderný design.   

 Set ELITE je jedinečným systémom pre Vaše bábätko od narodenia do 3 rokov veku dieťaťa.
  Dokúpením samostatného podvozku Peg Perego sa stane Váš systém dokonalým a praktickým pomocníkom na Vašich cestách aj v domácnosti. Systém spĺňa požiadavky pre komfort novorodenca. Hlboká  vanička Navetta XL a autosedačka Primo Viaggio SL je v kombinácii s podvozkom Brevi ideálnym kočíkom pre mobilné mamičky.

   Súčasťou setu je:

 • Navetta XL - vanička
 • Primo Viaggio SL - autosedačka
 • Borsa - taška na plienky

NAVETTA XL je veľká elegantná a pohodlná vanička s mimoriadnou funkčnosťou. Vlastné vyklopiteľné nožičky ju pri postavení na zem chránia pred zašpinením. Má funkčný systém uzatváracích vetracích otvorov. Vďaka bavlnenej hygienickej vložke, možnosti vetrania a nožičkám je použiteľná aj ako cestovná postieľka. Unikátny systém polohovania opierky chrbta a nôh – COMFORT umožňuje plynule zdvíhať hlavičku dieťaťa a pri ďalšej regulácii vytvaruje celú lôžkovú časť vaničky. Bez vyklopených nožičiek funguje ako kolíska. S trojbodovým bezpečnostným pásom Kit Auto (k dispozícii samostatne), tvorí kompletný bezpečnostný systém umožňujúci aj prepravu predčasne narodených alebo veľmi malých detí v úplnom ľahu v aute. Táto poloha je pre deti pri dlhšom cestovaní najzdravšia. Vnútorné obloženie vaničky PEG-PÉREGO Navetta XL pohlcujúce energiu nárazu zabezpečuje mimoriadnu bezpečnosť. Rúčka na prenášanie Navetty vo vztýčenej polohe zvyšuje bezpečnosť proti preklopeniu vaničky. Navetta XL je spolu s Kit Auto homologizovaná podľa ECE R 44/04 ako detské zádržné zariadenie skupiny O univerzálnej kategórie a je možné v nej prepravovať v aute dieťa do 10 kg. Strieška vaničky je polohovateľná s integrovanou vetracou sieťkou. Vrchný zateplený kryt vaničky je možné ľahko pripevniť a pri nepriaznivom počasí aj pripnúť o striešku. Poťah je možné zvliecť a prať. Vaničku je možné bezpečne pripnúť jednoduchým systémom Ganciomatic do konštrukcie športového kočíka a aj na stojan Bassinet (k dispozícii samostatne).

Primo Viaggio SL je autosedačka skupinyO+ podľa ECE R 44/04. Je možné v nej prepravovať dieťa od 0 do 13kg (od narodenia do 12/15 mesiacov). Musí byť upevnenáv protismere jazdy na prednom alebo na zadnom sedadle auta. Na sedadle spolujazdcaje potrebné vypnúť čelný airbag. Primo Viaggio SL má duálnu homologizáciu. Je homologizovaná ako univerzálna - je možné ju upevniť v aute pomocou klasického trojbodového bezpečnostného pásu, alebo ju možno bezpečne pripnúť do základne Belted Base zaistenú pomocou bezpečnostného pásu vozidla (k dispozícii samostatne). Zároveň ju možno ako polouniverzálnu triedy E jednoducho systémom Ganciomatic pripevniť do základne ISOFIX 0 +1 K (k dispozícii samostatne). Autosedačku tiež možno pripnúť na stojan Bassinet Stand (k dispozícii samostatne). Základňu ISOFIX 0 +1 K je možné využiť neskôr aj pre pripevnenie ďalšej autosedačky Viaggio1 DUO-FIX použiteľnej do 18 kg (asi štyroch rokov).Primo Viaggio SL je detská autosedačka so zdokonalenou zabudovanou opierkou hlavy ASIP, ktorá je optimálne navrhnutá k výraznému zníženiu zaťaženia hlavičky a krku dieťaťa v prípade bočného nárazu. Trojbodový pás umožňuje pohodlnejšie a jednoduchšie používanie autosedačky. Integrovaný ochranný systém SIP proti bočnému nárazu, ktorý zaručuje maximálnu bezpečnosť, umožňuje nastavenie podľa veľkosti dieťaťa v piatich polohách. Vďaka novonavrhnutým bezpečnostným pásom s komfortnou anatomickou vložkou pre novorodencov a mäkkými zmäkčujúcimi návlekmi na pásoch patrí medzi najpohodlnejšie autosedačky skupiny 0+. Pásy možno veľmi ľahko uťahovať a uvoľňovať tlačidlom pre jednoduché nastavenie napnutia pásu. Vnútrné vložky autosedačky sú vytvorené z mikrovlákna Confort-Dry - mäkkého a priedušného materiálu. Primo Viaggio SL má polohovatelnú nastaviteľnú rúčku, ktorá sa nastavuje dopredu, keď je nainštalovaná v aute, kolmo hore pri prenášaní sedačky, hore alebo dozadu, ak je pripnutá na konštrukciu kočíka, dozadu pri použití ako domáceho kresielka. Má polohovateľnú odnímateľnú striešku. Poťah autosedačky sa dá ľahko zvliecť a prať.

Taška na kočík je vo farbe setu. Pripevňuje sa na závesné ušká na konštrukcii kočíka. Vďaka dlhému popruhu ju možno nosiť aj na pleci ako elegantný doplnok. Má množstvo priestranných priehradok na potrebné veci. Uzatvára sa zipsom a obsahuje aj prebaľovaciu podložku.

    Vlastnosti:

 • 3 spôsoby upevnenia autosedačky do auta
 • Jednoduché pripevnenie na podvozky Peg Pérego
 • Taška s prebaľovacou podložkou
 • Praktická strieška ( na vaničke aj autosedačke )
 • Nastaviteľný 3-bodový bezpečnostný pás na autosedačke
 • Háčik pre zavesenie hračky

     Rozmery:

 • Navetta XL: 45,5 x 67 x 87 cm (š x v x h)
 • Vnútorný rozmer: 28 x 21 x 66 cm (š x v x h)
 • Primo Viaggio SL: 43 x 65 x 60 cm (š x v x h)
 • Borsa: 36,4 x 34,7 x 13 cm (š x v x h)

  váha:

             Navetta XL: 5,3 kg
             Primo Viaggio SL: 3,8 kg
             Borsa: 0,6 kg

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom