Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

PEG PÉREGO športová nástavba POP UP COMPLETO 2018

DO VYPREDANIA ZÁSOB
Cena 252.95
Cena bez DPH: 210.79
Kód produktu: S004191
Výrobca: Pég Pérego
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Nástavba POP-UP COMPLETTO

Prekvapenie po rozložení, prekvapenie po zložení.

Peg Perego Vám prináša nový rozmer úspory miesta. Séria Pop-Up sa pýši veľmi malými rozmermi po zložení, ale vysokou prostornosťou po rozložení.

Súčasťou Nástavby POP-UP SPORTIVO je strieška, nánožník a pláštenka. Společne s podvozkom ju možno jednoducho zložiť v pozícii v smere aj v proti smere jazdy a v zloženom stave sa pýši výškou iba    19,5   cm.

Je vybavená 5bodovým  bezpečnostným pásom a polohovateľnou opierkou chrbta a nôh. Obľúbenú hračku Vášho dieťatka môžete zavesiť na rozšíriteľnú striešku, ktorá je vybavená sieťovým panelom pre  dodatočnú ventiláciu počas horúcich dní.

Športová sedačka Pop Up Completo je mimoriadne ľahká, priestranná a skladná. Je ľahko upevniteľná a možno ju upevniť v smere jazdy a aj proti smeru jazdy, tak aby dieťa mohlo mať výhľad na dospelého alebo okolie. Opierka chrbta je polohovateľná do štyroch pozícií vrátane polohy na ležanie s miernym sklonom. Opierka nôh je nastaviteľná pre sediace aj pre ležiace dieťa. Strieška sedačky je sklápateľná a polohovateľná s možnosťou dostatočného rozšírenia pri odpočinkových polohách sedačky. V zadnej časti striešky je časť použiteľná aj ako vzdušná letná clona so sieťkou. Bezpečnosť dieťaťa v sedačke zabezpečuje jej oblúkové tvarovanie na chrbtovej opierke, päťbodové nastaviteľné pásy so zmäkčovacími návlekmi a odnímateľné mäkčené madlo potiahnuté ekokožou pred dieťaťom. Súčasťou príslušenstva je aj nánožník (zateplený vak) a pláštenka.

Rozmery:

rozložená 41 x 51,5 x 40 cm (š x v x h)
zložená 41 x 19,5 x 56 cm (š x v x h)

Váha: 2,8 kg


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom