Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

PEG PÉREGO športová nástavba POP UP COMPLETO 2018

NOVINKA
Cena 252.95
Cena bez DPH 210.79
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Pég Pérego
Kód produktu
KS

Nástavba POP-UP COMPLETTO

Prekvapenie po rozložení, prekvapenie po zložení.

Peg Perego Vám prináša nový rozmer úspory miesta. Séria Pop-Up sa pýši veľmi malými rozmermi po zložení, ale vysokou prostornosťou po rozložení.

Súčasťou Nástavby POP-UP SPORTIVO je strieška, nánožník a pláštenka. Společne s podvozkom ju možno jednoducho zložiť v pozícii v smere aj v proti smere jazdy a v zloženom stave sa pýši výškou iba    19,5   cm.

Je vybavená 5bodovým  bezpečnostným pásom a polohovateľnou opierkou chrbta a nôh. Obľúbenú hračku Vášho dieťatka môžete zavesiť na rozšíriteľnú striešku, ktorá je vybavená sieťovým panelom pre  dodatočnú ventiláciu počas horúcich dní.

Športová sedačka Pop Up Completo je mimoriadne ľahká, priestranná a skladná. Je ľahko upevniteľná a možno ju upevniť v smere jazdy a aj proti smeru jazdy, tak aby dieťa mohlo mať výhľad na dospelého alebo okolie. Opierka chrbta je polohovateľná do štyroch pozícií vrátane polohy na ležanie s miernym sklonom. Opierka nôh je nastaviteľná pre sediace aj pre ležiace dieťa. Strieška sedačky je sklápateľná a polohovateľná s možnosťou dostatočného rozšírenia pri odpočinkových polohách sedačky. V zadnej časti striešky je časť použiteľná aj ako vzdušná letná clona so sieťkou. Bezpečnosť dieťaťa v sedačke zabezpečuje jej oblúkové tvarovanie na chrbtovej opierke, päťbodové nastaviteľné pásy so zmäkčovacími návlekmi a odnímateľné mäkčené madlo potiahnuté ekokožou pred dieťaťom. Súčasťou príslušenstva je aj nánožník (zateplený vak) a pláštenka.

Rozmery:

rozložená 41 x 51,5 x 40 cm (š x v x h)
zložená 41 x 19,5 x 56 cm (š x v x h)

Váha: 2,8 kg


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom