Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

PEG PÉREGO športová nastavba POP UP GEO 2018

DO VYPREDANIA ZÁSOB
Cena 177.95
Triedenie kočíkov podľa značky:
Peg Perego

Cena bez DPH: 148.29
Kód produktu: S002236
Výrobca: Peg Pérego
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Nástavba POP-UP SPORTIVO

Prekvapenie po rozložení, prekvapenie po zložení.

Peg Perego Vám prináša nový rozmer úspory miesta. Séria Pop-Up sa pýši veľmi malými rozmermi po zložení, ale vysokou priestornosťou po rozložení.

Súčasťou Nástavby POP-UP SPORTIVO je strieška a pláštenka. Společne s podvozkom ju možno jednoducho zložiť v pozícii v smere aj v proti smere jazdy a v zloženom stave sa pýši výškou iba 19,5 cm.

Je vybavená 5bodovým  bezpečnostným pásom a polohovateľnou opierkou chrbta a nôh. Obľúbenú hračku Vášho dieťatka môžete zavesiť na rozšíriteľnú striešku, ktorá je vybavená sieťovým panelom pre  dodatočnú ventiláciu počas horúcich dní.

Športová sedačka Pop-Up Sportivo je mimoriadne ľahká, priestranná a skladná. Je ľahko upevniteľná a možno ju upevniť v smere jazdy a aj proti smeru jazdy, tak aby dieťa mohlo mať výhľad na dospelého alebo okolie. Opierka chrbta je polohovateľná do štyroch pozícií vrátane polohy na ležanie s miernym sklonom. Opierka nôh je nastaviteľná pre sediace aj pre ležiace dieťa. Strieška sedačky je sklápateľná a polohovateľná s možnosťou dostatočného rozšírenia pri odpočinkových polohách sedačky. V zadnej časti striešky je časť použiteľná aj ako vzdušná letná clona so sieťkou. Bezpečnosť dieťaťa v sedačke zabezpečuje jej oblúkové tvarovanie na chrbtovej opierke, päťbodové nastaviteľné pásy a odnímateľné mäkčené madlo potiahnuté ekokožou pred dieťaťom. Súčasťou príslušenstva je pršiplášť. Nánožník (zateplený vak) nie je vo výbave samostatne ale plnohodnotne možno použiť nánožník z hlbokej vaničky, ktorý je na to upravený.

Rozmery:

  • rozložená 41 x 51,5 x 40 cm (š x v x h)
  • zložená 41 x 19,5 x 56 cm (š x v x h)

    Váha: 2,8 kg

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom