Produkty
Naposledy zobrazené

HandMade tehotenská móda BySues iba u nás !

Kvalitné spracovanie a moderný vzhľad. Každá mamička môže vyzerať úžasne. 

Celú ponuku nájdete tu:

HandMade pletence do postieľok By Sues

Pletence sú vyrábané v rôznych dĺžkach s možnosťou výroby individuálnych rozmerov.

Celá ponuka:

Hand Made pletence do postieľok

 

 

Sociálne siete

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

PURO NEO NATO City kombinovaný kočík, farba: 70/A

Cena 929.00
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
Triedenie kočíkov podľa značky:
NeoNato Puro
Autosedačka ZDARMA:
Cena bez DPH: 774.17
Kód produktu: NEO011901
EAN: 8005549369047
Výrobca: Puro Neo Nato
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Štýlový a praktický kočík Neonato Puro City je prepracovaný do najmenších detailov. Ocenia ho všetci milovníci dizajnu, ktorí môžu vyberať z mnohých farebných variantov.

Kočík ale nie je len dizajnovou záležitosťou, má tiež plno praktických vychytávok ako je predĺžiteľná strieška so šiltom. Po predĺžení zakryje kompletne celú korbu alebo športové sedenie. V letných mesiacoch bábätka ocenia do striešky zabudovanú sieťku, ktorá ich ochráni pred nepríjemným hmyzom.

Tiež kočík Puro City možno, ako je u modelov firmy Neonato zvykom, ľahko prerobiť z hlbokej korby na športový kočík, jednoducho sa skladá iba jednou rukou a je veľmi ľahký.


- Hlboká korba

- Športové sedenie

- Podvozok

- Odpružené kolesá

- Prebaľovacia taška (s prebaľovacou podložkou)

- Nánožník na hlbokú korbu

- Veľký kôš s magnetickým uzáverom

- Pláštenka

- Vložka do autosedačky (autosedačka NEONATO možno ku kočíku zakúpiť)


HLBOKÁ Korba

Nadčasová, dizajnová hlboká korba sa na rám konštrukcie, ktorý možno umiestniť do dvoch výškových polôh, prirobí jednoducho pomocou zipsu. Korba má praktické vyklápacie madlo potiahnuté ručne šitou EKO kožou a polstrovaný dizajnový kryt. Medzi veľké výhody patrí prepracovaná strieška, ktorá zakryje celú korbu. Strieška má pre letné mesiace zabudovanú sieťovú verziu. Pre pohodlnosť a bezpečnosť vašich detí je korba vybavená mäkký matrac s priedušnou tkaninou a poťahom, ktorý možno jednoducho sňať a vyprať.

Rozmery:

Korba s podvozkom: dĺžka 61 cm, šírka 94 cm, výška 123 cm, hmotnosť 13 kg

Vnútorné rozmery korby: dĺžka 85 cm, šírka 34 cm, výška 17 cm, hmotnosť 4,1 kg

Vonkajšie rozmery korby: dĺžka 91 cm, šírka 42 cm, výška 24 cm, hmotnosť 4,1 kg


ŠPORTOVÝ KOČÍK (rovnaký ako u kočíka OFF ROAD)

Športový kočík možno využívať od 6 do 36 mesiaca dieťaťa. Možnosť umiestnenia športovej verzie po (6-12 mesiacov) i proti smeru jazdy (12 - 36 mesiacov). Rodičia ocenia jednoduchú premenu hlbokej korby na športový kočík len za pomocou zipsu. Športový kočík má dve výškové polohy. Opierka chrbta je nastaviteľná do štyroch polôh. Tiež športové sedenie má možnosť predĺženia striešky so zabudovanou sieťkou. Dieťa chráni mäkký 5 bodový pás a vyklápacie madlo potiahnuté ručne šitou EKO kožou. 

Rozmery:

Športový kočík s podvozkom: dĺžka 61 cm, šírka 94 cm, výška 106 cm, hmotnosť 11,7 kg

PODVOZOK

Kočík Puro City je veľmi ľahký. Ľahké je tiež jeho skladanie, ktoré každý zvládne jednou rukou. Súčasťou podvozka je priestranný kôš s magnetom, z koša sa tak nič nevytratí. Štýlový a nadčasový vzhľad kočíka podporuje nastaviteľná rukoväť potiahnutá ručne šitou EKO kožou.

Rozmery:

Zložený podvozok s kolesami: dĺžka 61 cm, šírka 38,5 cm, výška 92,5 cm, hmotnosť 8,3 kg

Zložený podvozok bez kolies: dĺžka 53,5 cm, šírka 16,5 cm, výška 80,5 cm, hmotnosť 4,9 kg

PREBAĽOVACIA TAŠKA

Praktickým doplnkom je priestranná prebaľovacia taška s vnútornými vreckami. Mamičky si môžu zvoliť dve varianty nosenia, buď za pomocou veľkých uší priamo do ruky, alebo pomocou dlhého popruhu cez rameno alebo cez madlo kočíka, ku ktorému sa pripína za pomocou cvokov. Súčasťou je mäkká, umývateľná prebaľovacia podložka pre vaše bábätko. Aj tu mysleli návrhári na detaily. Aj vnútro tašky je vyrobený z ľahko umývateľného materiálu.


Dokúpiteľné PRÍSLUŠENSTVO
Autosedačka Neonato

Zvoľte štýlovú, bezpečnú a komfortnú jazdu pre vaše najmenšie. Autosedačka Neonato je určená pre deti od narodenia do 13 kg. Upevňuje sa vždy proti smeru jazdy (ochrana predovšetkým ešte nevyvinuté krčnej chrbtice bábätka). Bezpečie proti bočnému nárazu zaisťujú hlboké, polstrované bočnice, bezpečnostný 3 bodový pás a anatomická opierka hlavy a chrbta. U autosedačky nechýba nastaviteľná strieška a polohovacie madlo pre jednoduché prenášanie. K autosedačke je možné dokúpiť adaptéry slúžiace na pripevnenie na podvozok kočíka.

Rozmery: dĺžka 44,5 cm, šírka 64 cm, výška 58 cm, hmotnosť 3,7 kg


fusak Neonato

Zimný fusak Neonato je určený pre športovú verziu kočíka. Obsahuje teplú vnútornú vložku a je vybavený otvormi na päťbodové pásy, vďaka ktorým sa skvele pripevní k športovej verzii kočíka.


IsoFixová bezo 2v1 pre utosedačku Neonato

Báza spĺňa najvyššiu možnú európsku normu ECE R129 (tzv. I-SIZE), čo znamená, že prešla náročným testovaním tak na čelné, tak bočný náraz. Autosedačka je v aute dokonale ukotvená vďaka Isofix a oporné nohy.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom