Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

RENOLUX autosedačka SERENITY, rôzne farby

Kód produktu: S002192
EAN: 673557.2
Výrobca: Renolux
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: ..
Cena bez DPH: 127.50
153.00
KS

Popis produktu

 • pohodlná detská autosedačka skupina 0+ / 1 (od narodenia do 18 kg)
 • od 0 - 13 kg (v protismere jazdy)
 • od 9 - 18 kg (v smere jazdy)
 • testované a schválené podľa normy R44 / 04
 • sklopná do niekoľkých polôh
 • mäkká opierka hlavy a redukčná vložka
 • 2 napínače pásu
 • zosilnená bočná ochrana
 • 5 bodový bezpečnostný pás
 • vyrobené vo Francúzsku
 • váha: 10,10 kg (11,90 kg v balení, rozmery balenia: 710 x 460 x 570)

Naša technológia Softness® nám umožňuje dosiahnuť nových excelentných úrovňou komfortu a bezpečnosti. Tento patentovaný postup kombinuje hlavné štruktúru polyuretánovej peny vysokej hustoty vyvinuté spoločnosťou Renolux, vďaka ktorej je sedačka úžasne mäkká, a oceľový rám, ktorý pôsobí ako kapsule pre prežitie v prípade nehody. Tento rám má veľmi vysoké deformačné vlastnosti, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby absorbovali energiu a zabránili prudkým nárazom pri autonehode.

Najpohodlnejšie autosedačky na svete.

Fantastická, premenlivá, ľahká, má mnoho vlastností pre optimálne pohodlie. Polyuretánová pena, známa ako polyuretánová pena s veľmi vysokou hustotou, je revolučným materiálom, ktorý sa podarilo firme Renolux, ako odborníkovi v tejto oblasti, využiť pre pohodlie našich detí.

 1. Rešpektujú Ergonómia ĽUDSKÉHO TELA

Pena poskytuje optimálnu oporu pre chrbát a tiež ramená, krk, panvu a chrbticu. Tento materiál rešpektuje ergonómiu tela tým, že sleduje jeho kontúry, vďaka jeho jemnému a ochrannému držanie dieťaťa a príjemnému pocitu pohody.

 1. VÝHODY inovatívneho materiálu

Používaný v päťdesiatych rokoch 20. storočia astronautov NASA k zníženiu otrasov spojených so vzletom a pristátím, a tiež v automobilovom priemysle, polyuretánová pena s veľmi vysokou hustotou je obzvlášť vhodná pre bezpečnosť cestnej premávky. Renolux vyvinul veľmi vysoké, presné úrovne hustoty a pružnosti v závislosti na oblastiach použitia, aby poskytol optimálnu prevedení, ktoré je neprekonateľné z hľadiska pohodlia. Ako bezpečnostný expert, Renolux patentoval používanie penové technológie na detské autosedačky. Surovina je najprv vstrekovaná do formy, potom spojená so silnou, robustnou oceľovou vložkou.

 1. VIAC KOMFORTU ZAKAŽDÝM, keď cestujú!

Aj pri krátkych cestách musí vaše dieťa sedieť v autosedačke, ktorá vyhovuje jeho veku, hmotnosti a veľkosti. Niekedy je však ťažké prinútiť vaše dieťa, aby s tým súhlasilo. Nechajte ho vyskúšať naše autosedačky a porovnajte ich s tradičnými plastovými autosedačkami. Nebudete veriť tomu rozdielu! A nielen to, táto úžasná úroveň komfortu je tiež veľmi dôležitá z bezpečnostného hľadiska, pretože učí dieťa, aby autosedačku viac akceptovalo, vďaka čomu sa čoskoro stane jeho novým najlepším priateľom pre cestovanie.

SOFTNESS® je označením KOMFORTU pre autosedačky Renolux zaisťujúce najvyššie pohodlie.

Sedačky s technológiou HD peny sú jediné, ktoré poskytujú pohodlie ekvivalentné automobilovým sedadlám. Tento neporovnateľný komfort je z bezpečnostného hľadiska veľmi dôležitý, pretože vďaka nemu je oveľa pravdepodobnejšie, že dieťa zostane sedieť v sedačke, a to aj v prípade dlhých vzdialeností. Po druhé, polyuretánová pena má na rozdiel od tradičných plastov vyššej absorpčnej schopnosti, čím poskytuje dieťaťu lepšiu ochranu.