Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

HandMade tehotenská móda BySues iba u nás !

Kvalitné spracovanie a moderný vzhľad. Každá mamička môže vyzerať úžasne. 

Celú ponuku nájdete tu:

HandMade pletence do postieľok By Sues

Pletence sú vyrábané v rôznych dĺžkach s možnosťou výroby individuálnych rozmerov.

Celá ponuka:

Hand Made pletence do postieľok

 

 

Sociálne siete

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Sada matrac pohánka + chránič + klin 3v1

Cena 59.90
Dostupnosť: ..
Cena bez DPH: 49.92
Kód produktu: S004308
Výrobca: Fiki-miki
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Matrac kokos-molitan-kokos+pohanka,  o rozmere 120x60 cm ponúkame ako sadu 3v1, ktorá obsahuje matrac +chránič + klin.

Obal matraca je možné ľahko vybrať a oprať. Je navrhnutý tak, aby sa dal prať v práčke. Pohánková vrstva v matraci je vyplnená nezávisle na matrac a nie je pevne spojená s matracom.

Zloženie: obal s bavlnenej tkaniny, terapeutická vrstva s prírodnou pohánkovej šupky. Polyuretánová pena vzdušné silikónové vlákno časť z prírodného kokosového vlákna doplnená o latex. Klinový vankúš pre ľahké dýchanie: Skontrolujte, či má vaše dieťa bezpečnú a stabilnú podporu krku a hlavy. Poskytuje komfortné ležanie - hlavička dieťaťa je mierne zdvihnutá nad ostatnými časťami tela. Uľahčuje dýchanie počas spánku.

Vankúšový klin je vyrobený z tvrdej polyuretánovej peny, otvory vnútri vankúša zabraňujú hromadeniu vzduchu a zabraňujú prehrievaniu vankúšika.

Chránič matraca: jej práca je chrániť matrac proti všetkým druhom vlhkých škvŕn a škvŕn vyplývajúce z potu počas spánku. Chránič možno ľahko oddeliť od matraca a prať v práčke. Štruktúra trojvrstvového chrániče umožňuje voľný prietok cirkulácie vzduchu a účinne chráni matrac pred škvrnami. Zloženie: Vrstva je vyrobená z mäkkej a odolnej bavlnenej tkaniny silikónové vlákno poskytuje výbornú ventiláciu a zabraňuje prenikaniu vlhkosti.