Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

Sociálne siete

 

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

Set HAUTE COUTURE Gold

Cena 24.90
Vzor:
RoseBlue

Cena bez DPH 20.75
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Sauvinex
Kód produktu 302444, 302445
KS

Set HAUTE COUTURE Gold

Nechajte sa unášať luxusom španielskej značky Sauvinex.

Nádherná darčeková sada pre dievčatá a chlapcov rady Haute Couture GOLDEN.

Balenie obsahuje: kojenecká fľaša 270ml, cumlík silikon 3pozície - 1Ks, fyziologický cumlík +4m – 1ks, klip na cumlík – 1ks. Doporučený vek: +4 mesiace. 0% BPA.

Fľaška so širokým hrdlom umožňuje rodičom jednoduchšie čistenie a prípravu pokrmu, fľaša je viac stabilná. Jej ergonomický tvar podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia dieťatka.

Prichádza s guľatou hlavičkou cumlíka s antikolikovými prietokmi, ktoré zamedzujú hromadenie vzduchu, jeho následné polykanie počas kŕmenia a tým znižuje pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.

Trojpozičný cumlík napomáha koordinovat silu prietoku pokrmu jednoduchým pootočením.

Nové prekrásne, priezračné a nadčasové materiály…Haute Couture – „Life is golden“  nesú prvky kombinácie s nadčasovými materiálmi a detailami inšpirovanými poslednými trendami. 

Priesvitnosť, pozlatený povrch a nádherné zlaté aplikácie rady Premium BPA0% Vás uchvátia! Zlaté odtiene vytvárajúce osobité vzory kombinovateľné spolu s cumlíkmi a klipmi rady Haute Couture. Môžete vyberať z niekoľkých vzájomne ladiacich vzorov.

Všetky cumlíky sú vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielskych detských zubárov a rešpektujú a podporujú prirodzený vývoj zúbkov, ďasien a podnebia Vášho dieťatka. Farby používané pri dekorovaní výrobkov značky Sauvinex sú prírodné a netoxické, prehnané čistenie ich môže poškodiť.

Vyrobené v rámci EU. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielským farmaceutickým výrobcom.

 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód