Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Set HAUTE COUTURE Gold

Cena 24.90
Vzor:

Cena bez DPH 20.75
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Sauvinex
Kód produktu 302444, 302445
KS

Set HAUTE COUTURE Gold

Nechajte sa unášať luxusom španielskej značky Sauvinex.

Nádherná darčeková sada pre dievčatá a chlapcov rady Haute Couture GOLDEN.

Balenie obsahuje: kojenecká fľaša 270ml, cumlík silikon 3pozície - 1Ks, fyziologický cumlík +4m – 1ks, klip na cumlík – 1ks. Doporučený vek: +4 mesiace. 0% BPA.

Fľaška so širokým hrdlom umožňuje rodičom jednoduchšie čistenie a prípravu pokrmu, fľaša je viac stabilná. Jej ergonomický tvar podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia dieťatka.

Prichádza s guľatou hlavičkou cumlíka s antikolikovými prietokmi, ktoré zamedzujú hromadenie vzduchu, jeho následné polykanie počas kŕmenia a tým znižuje pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.

Trojpozičný cumlík napomáha koordinovat silu prietoku pokrmu jednoduchým pootočením.

Nové prekrásne, priezračné a nadčasové materiály…Haute Couture – „Life is golden“  nesú prvky kombinácie s nadčasovými materiálmi a detailami inšpirovanými poslednými trendami. 

Priesvitnosť, pozlatený povrch a nádherné zlaté aplikácie rady Premium BPA0% Vás uchvátia! Zlaté odtiene vytvárajúce osobité vzory kombinovateľné spolu s cumlíkmi a klipmi rady Haute Couture. Môžete vyberať z niekoľkých vzájomne ladiacich vzorov.

Všetky cumlíky sú vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielskych detských zubárov a rešpektujú a podporujú prirodzený vývoj zúbkov, ďasien a podnebia Vášho dieťatka. Farby používané pri dekorovaní výrobkov značky Sauvinex sú prírodné a netoxické, prehnané čistenie ich môže poškodiť.

Vyrobené v rámci EU. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielským farmaceutickým výrobcom.

 


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód