Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Set HAUTE COUTURE Gold

Cena 24.90
Vzor:

Cena bez DPH: 20.75
Kód produktu: S000867
Výrobca: Sauvinex
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Set HAUTE COUTURE Gold

Nechajte sa unášať luxusom španielskej značky Sauvinex.

Nádherná darčeková sada pre dievčatá a chlapcov rady Haute Couture GOLDEN.

Balenie obsahuje: kojenecká fľaša 270ml, cumlík silikon 3pozície - 1Ks, fyziologický cumlík +4m – 1ks, klip na cumlík – 1ks. Doporučený vek: +4 mesiace. 0% BPA.

Fľaška so širokým hrdlom umožňuje rodičom jednoduchšie čistenie a prípravu pokrmu, fľaša je viac stabilná. Jej ergonomický tvar podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia dieťatka.

Prichádza s guľatou hlavičkou cumlíka s antikolikovými prietokmi, ktoré zamedzujú hromadenie vzduchu, jeho následné polykanie počas kŕmenia a tým znižuje pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.

Trojpozičný cumlík napomáha koordinovat silu prietoku pokrmu jednoduchým pootočením.

Nové prekrásne, priezračné a nadčasové materiály…Haute Couture – „Life is golden“  nesú prvky kombinácie s nadčasovými materiálmi a detailami inšpirovanými poslednými trendami. 

Priesvitnosť, pozlatený povrch a nádherné zlaté aplikácie rady Premium BPA0% Vás uchvátia! Zlaté odtiene vytvárajúce osobité vzory kombinovateľné spolu s cumlíkmi a klipmi rady Haute Couture. Môžete vyberať z niekoľkých vzájomne ladiacich vzorov.

Všetky cumlíky sú vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielskych detských zubárov a rešpektujú a podporujú prirodzený vývoj zúbkov, ďasien a podnebia Vášho dieťatka. Farby používané pri dekorovaní výrobkov značky Sauvinex sú prírodné a netoxické, prehnané čistenie ich môže poškodiť.

Vyrobené v rámci EU. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielským farmaceutickým výrobcom.

 


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód