Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

SHOM Roberto Verino Elegance 3v1 kombinovaný kočík,farba BLACK MIDNIGHT

EXKLUZÍVNA NOVINKA
Cena 976.90
Triedenie kočíkov podľa značky:
Shom

Cena bez DPH: 814.08
Kód produktu: 1031701000218
EAN: 8595226308778
Výrobca: Shom
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

SHOM Kočík Roberto Verino Elegance 3v1 vo farbe Black Midnight

Kočík Shom Roberto Verino Elegance 3v1 je súčasťou kolekcie kočíkov a doplnkov Shom navrhnutých popredným španielskym dizajnérom Robertom Verinom. Kolekciu charakterizuje elegancia, nadčasovosť a vysoká funkčnosť. Prvotriedny dizajn kočíkov a ich doplnkov je dotváraný zlatými a bordó detailmi.

Vodeodolná vonkajšia tkanina s UVA filtrom 50+ chráni dieťa pred slnkom a nepriaznivým počasím, vnútorná časť kočíka je potiahnutá jemným príjemným textilom slonovinových farieb.

Kočík je veľmi ľahko skladateľný jednou rukou, pre maximálnu úsporu miesta pri prenášaní je možné z podvozku odobrať jednoducho kolesá. Kočík je možné zložiť tak, že pomocou rukoväte ho môžete prevážať na zadných kolieskach.

Výškovo nastaviteľnú rukoväť je možné prehadzovať bez nutnosti odnímania športového sedenia, môžete tak počas jazdy s kočíkom zmeniť, či dieťa sedí po alebo proti smeru jazdy.

Kvalitne odpružené predné aj zadná kolesá s gélovými pneumatikami zaručujú hladkú a príjemnú jazdu s kočíkom.

Korbička, určená pre deti od narodenia, je vybavená komfortným, priedušným antialergickým matracom pre bezpečný a pohodlný spánok dieťaťa. Snímateľný prateľný poťah matraca je vyrobený z niekoľkých vrstiev sieťového materiálu, ktorý dokáže absorbovať tekutinu a udržiavať dieťa za všetkých okolností v suchu. Vodeodolná vonkajšia textília ochráni dieťa pred nepriaznivým počasím.

Priestranný sedák pre deti od cca 6 mesiacov umožňuje sedenie po i proti smeru jazdy. Sklon opierky chrbátika ľahko nastavíte jednou rukou. 5-bodový bezpečnostný pás je zárukou bezpečného sedenia detí. Otočné madlo vám uľahčí usadenie dieťaťa v kočíku.

Pomocou adaptérov je možné na podvozku upevniť adaptéry na upevnenie autosedačky Maxi-Cosi 0+, Kiddy, Cybex .... Adaptéry a autosedačka sa predávajú samostatne (nájdete v príslušenstve)

Rozmery:

Kočík ŠxDxV: 62 x 95-104 x 99-109 cm
Korbička ŠxDxV: 39 x 86 x 28 cm
Korbička vnútro ŠxD: 32 x 75 cm
Sedák šírka: 33 cm
Opierka chrbta: 45 cm
Hĺbka sedáku: 24 cm
Kočík zložený ŠxDxV: 62 x 50 x 115 cm
Korbička zložená ŠxDxV: 42 x 86 x 18 cm

hmotnosť:

Podvozok: 10,5 kg
Korbička: 3,7 kg
Sedák: 2,9 kg

Autosedačka je určená pre deti od narodenia do 13 kg. Autosedačka zodpovedá najnovšej norme i-Size pre maximálnu ochranu dieťaťa vo vozidle. Vyberateľná vložka zaručuje ideálne prostredie pre novonarodené bábätko. Dieťa je v sedačke pripútané pohodlným 5-bodovým bezpečnostným pásom. Integrovaná slnečná clona chráni dieťa pred slnkom.

Ku kočíku je možné dokúpiť aj farebne a dizajnovo zladenú prebaľovaciu tašku Shom Roberto Verino (nájdete v príslušenstve)


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom