Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Sophie žirafa SO PURE gift box

Cena 21.00
Cena bez DPH 17.50
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Vulli
Kód produktu 616331
EAN 3056566163311
KS

 Žirafa Sophie (v darčekovom balení)

 0 mesiacov +

 Žirafa Sophie, prvá detská hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly!

 Zrak: Tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťaťa. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko pozná a identifikuje.

 Sluch: Hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimulujte sluch dieťaťa a napomáha mu v pochopení vzťahu medzi príčinou a dôsledkom.

 Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má niekoľko partií určených na hryzenie (antény, rohy, nožičky), a preto je ideálnym pomocníkom pri upokojovaní podráždených ďasien v dobe prerezávania zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodnej gumy a potravinárskej farby, a preto je pre dieťa úplne bezpečná.

 Hmat: Hračka je ľahká a dokonale prispôsobená pre drobné ručičky dieťaťa, ktoré ju môže ľahko uchopiť za dlhé nôžky alebo krk. Hebkosťou pripomína jemnú pokožku mamičky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia a je pre neho zdrojom fyziologických a emotívnych upokojujúcich reakcií.

 Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučukovníku umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.

  číslo položky: 616331


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód