Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Suavinex Cumlík Haute Couture GOLD +4m

DO VYPREDANIA ZÁSOB
Cena 6.90
Cena bez DPH: 5.75
Kód produktu: S000858
Výrobca: Sauvinex
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Cumlík Haute Couture GOLD +4m

Nechajte se unášať luxusom španielskej značky Suavinex.

Balenie: 1Ks. Tvar cumlíka: fyziologický (plochý a symetrický tvar cumlíka je v ústach vždy v správnej polohe a nespôsobuje tlak na podnebie). Materiál cumlíka: silikon. Doporučený vek: 0-4 mesiacov. 0% BPA.

Vzduchové prieduchy zabezpečujú stálu cirkuláciu vzduchu okolo detskej pokožky. Je vyrobený zo špeciálneho zdravotného - vystuženého silikónu, ktorý je veľmi mäkký, neprepúšťa nežiadúce pachi a chute.

Cumlík je veľkým pomocníkom pre kľud Vášho dieťatka v spánku, alebo na prechádzke. Je dokázané, že sanie cumlíka uvoľňuje endorfín, takzvaný hormón šťastia, ktorý dieťatku prináša príjemný pocit, ukľudňuje ho a upokojuje. Doprajte svojmu dieťatku cumlík namiesto prštekov či pästičky, pretože táto varianta môže veľmi porušiť dentálny vývoj.

Doporučenie: zabezpečte cumlík svojho dieťatka proti strate a pádom na zem, klipom s retiazkou z rovnakej kolekcie Haute Couture. Môžete tiež kombinovat s kojeneckými fľaškami značky Suavinex.

Všetky cumlíky sú vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielskych detských zubárov a rešpektujú a podporujú prirodzený vývoj zúbkov, ďasien a podnebia Vášho dieťatka. Farby používané pri dekorovaní výrobkov značky Sauvinex sú prírodné a netoxické, prehnané čistenie ich môže poškodiť.

Vyrobené v rámci EU. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielským farmaceutickým výrobcom.

 


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód