Produkty
Naposledy zobrazené

HandMade tehotenská móda BySues iba u nás !

Kvalitné spracovanie a moderný vzhľad. Každá mamička môže vyzerať úžasne. 

Celú ponuku nájdete tu:

HandMade pletence do postieľok By Sues

Pletence sú vyrábané v rôznych dĺžkach s možnosťou výroby individuálnych rozmerov.

Celá ponuka:

Hand Made pletence do postieľok

 

 

Sociálne siete

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

VALCO Snap 4 SPORT športový kočík

AKCIA
Cena 239.92
Pôvodná cena 299.90, Zľava 20 %
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
Triedenie kočíkov podľa značky:
Valco
Cena bez DPH: 199.93
Kód produktu: S004351
Výrobca: Valco Baby
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Nakúpte ešte za 40 € a automaticky získate DOPRAVU ZDARMA


Športový kočík Snap SPORT s nafukovacími kolesami 

 Akcia je platná len do vypredania zásob 

Snap SPORT - Určený pre ultra priľnavosť a pohodlie, kočík Snap Sport obsahuje všetky vlastnosti kočíka Snap, naviac verzia Sport má 4 nafukovacie kolesá, nie plastové. Kolesá pridajú len nepatrnú váhu k celkovej váhe kočíka, ale poskytnú veľké výhody pokiaľ ide o odpruženie a jazdné kvality v nerovnom teréne.

 

VLASTNOSTI: 

1. Obojstranne sklopné sedátko: Unikátnou vlastnosťou tohoto sedátka je možnosť jeho nastavenia do 3 pozícií, pričom sa sedátko skladá vo svojom strede, čím je možné ho nastaviť bez problémov voči váhe dieťaťa. Naviac možno samostatne polohovať i opierku nôh a dopriať tak dieťaťu potrebnú oporu či odpočinok. Kočík je vhodný pre deti od narodenia, ale ponúka i možnosť dokúpenia vaničky, ktorá sa nasadzuje priamo na konštrukciu kočíka.
2. Jednoduché skladanie: Snap Ultra možno zložiť s inštalovaným sedátkom (a to v oboch smeroch) alebo možno sedátko vybrať a kočík zložiť bez neho, čím získate dva ešte ľahšie a ešte skladnejšie produkty.
3. 4-dielna XXL strieška: Strieška bola navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu ochranu pred nadmerným slnečným žiarením, rovnako ako pred nepriaznivým počasím. Sieťovaný diel zaisťuje dieťaťu stálu ventiláciu a prísun čerstvého vzduchu. Umožňuje obmieňať teplý vzduch za čerstvý. Špeciálna tkanina na sieťke odráža slnečné lúče, aby sa vaše dieťatko mohlo cítiť v ešte väščom pohodlí. 4-dielna strieška zaistí dokonalú ochranu.
4. Ultraľahký podvozok: Nepochybne jednou z hlavných výhod kočíka Snap je ich ľahkosť. Snap Ultra váží len 8,2 kg spolu so sedátkom a kolesami. Sedátko samo o sebe váži nepatrných 3,1 kg, samostatná konštrukcia pridá len 5,1 kg. Nosnosť sedátka je rovnaká, ako pre všetky kočíky Snap - 20kg.
5. Unikátny brzdný systém: Brzdy kočíka Snap fungujú ako kolíska, po stlačení na jednu stranu sa kolesá zabrzdia, po stlačení na druhú stranu sa kolesá opäť uvoľnia. Tento systém zaistenia zadných kolies je obzvlášť ideálny pre letné a teplé dni, kedy sa nosí letná obuv alebo keď sa chcete prejsť s kočíkom len tak na boso.
6. Odnímateľné kolesá: Všetky kolesá kočíka Snap možno jednoducho odstrániť jednoducho stlačením centrálneho tlačítka. Vďaka tomu je kočík ideálny na cesty. Týmto spôsobom môžu byť kolesá jednoducho uložené alebo prepravované v batožine, zmenší sa tak podstatne celkový objem zloženého kočíka.
7. Otvárací ochranný obluk: Ochranný obluk kočíka Snap sa pripevňuje na oboch koncoch, umožňuje jeho obojstranné otváranie a teda i obojstranný prístup k sedátku. Možno ho tiež podľa potreby z kočíka úplne odstrániť.
8. Odolné kolesá: Väčšina rodičov chce s kočíkom jazdiť nielen v mestskom prostredí, ale chcú s ním navštevovať ZOO, parky alebo lesné chodníky, čo sú terény, ktoré môžu byť nebezpečné pre štandardné pneumatiky. Valco ponúka odolné kolesá z materiálu, ktorý zaistí nielen pohodlnú jazdu, ale i jazdu bez nehôd.
9. Uzamykateľné predné kolesá: Predné kolesá kočíka Snap sú uzamykateľné pre zníženie vibrácií a pre lepšiu manipuláciu v nerovnom teréne alebo na nerovnom povrchu.

PARAMETRE:
Hmotnosť: 6,6 kg
Výška: 1040mm x Šířka: 525mm x Dĺžka: 970mm
Nosnosť: 20 kg

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom