Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

HandMade tehotenská móda BySues iba u nás !

Kvalitné spracovanie a moderný vzhľad. Každá mamička môže vyzerať úžasne. 

Celú ponuku nájdete tu:

HandMade pletence do postieľok By Sues

Pletence sú vyrábané v rôznych dĺžkach s možnosťou výroby individuálnych rozmerov.

Celá ponuka:

Hand Made pletence do postieľok

 

 

Sociálne siete

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

VALCO SNAP 4 športový kočík

Cena 209.90
Dostupnosť: ..
Triedenie kočíkov podľa značky:
Valco
Farba:
Cena bez DPH: 174.92
Kód produktu: S004355
Výrobca: Valco
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Športový kočík SNAP 4 BLACK, s polohovaním nôh

Snap bol navrhnutý, aby doplnil životný štýl modernej rodiny. Dostupný vo variante ako športová 3kolka alebo 4kolka, i ako kočík pre dvojčatá, ktorý ponúka hneď dvojitú radosť s váhou menšou ako 10 kg! Všetky modely sú vhodné pre deti od narodenia s nosnosťou do 20 kg.

VLASTNOSTI:


1) Plynulé skladanie: Snap je vybavený plne sklopným sedátkom s nekonečným počtom pozícií. Od rovného posedu k plne sklopnému sedátku, sedátko poskytuje pohodlie a podporu v každom uhle.

2) Skladanie jedným pohybom: Snap možno zložiť jedným plynulým pohybom, unikátny systém skladania CleanFold ™ uchová vaše sedátko v čistote, chránené pred vonkajšími nečistotami a nadmerným opotrebením.

3) Odolné kolesá: Väčšina rodičov chce s kočíkom jazdiť nielen v mestskom prostredí, ale chcú s ním navštevovať ZOO, parky alebo lesné chodníky, čo sú terény, ktoré môžu byť nebezpečné pre štandardné pneumatiky. Valco ponúka odolné kolesá z materiálu, ktorý zaistí nielen pohodlnú jazdu, ale i jazdu bez nehôd.

4) Unikátny brzdný systém: Brzdy kočíka Snap fungujú ako kolíska, po stlačení na jednu stranu sa kolieka zabrzdia, po stlačení na druhú stranu sa kolesá opäť uvoľnia. Tento systém zaistenia zadných kolies je obzvlášť ideálny pre letné a teplé dni, kedy sa nosí letná obuv alebo sa chcete prejsť s kočíkom naa boso.

5) Odnímateľné kolesá: Všetky kolesá kočíka Snap možno jednoducho odstrániť jednoducho stlačením centrálneho tlačítka. Vďaka tomu je kočík ideálny na cesty. Týmto spôsobom môžu byť kolesá jednoducho uložené alebo prepravované v batožine, zmenší sa tak podstatne celkový objem zloženého kočíka.

6) Zadné sieťované okienko: Zadná časť opierky obsahuje dve praktické vrecká, túto časť možno naviac zrolovať, čím sa odkryje sieťové okienko, vďaka nemu môže vzduch v kočíku cirkulovať bez obmedzení i v teplejších dňoch.

7) Ultraľahký podvozok: Nepochybne jednou z hlavných výhod kočíka Snap je jeho ľahkosť. S váhou 6,2 kg sú kočíky vybavené praktickým držiakom a ramenným popruhom pre jednoduché prenášanie. Kočík je tak veľmi praktickým spoločníkom na cestách po meste. Aerodynamický kočík je schopný uviesť 20 kg - v prípade typu Snap Duo je to 20 kg na sedadlo.

8) Extra-široké sedátko: Nadčasová konštrukcia sedátka umožňuje väčšiu voľnosť pohybu, sedátko je plne polstrované a vďaka svojej priestrannosti si môžu vaše deti užívať kočík dlhšie.

9) Plne otvárací ochranný obluk: Ochranný obluk kočíka Snap sa pripevňuje na oboch koncoch, umožňuje jeho obojstranné otváranie a teda i obojstranný prístup k sedátku. Možno ho tiež podľa potreby z kočíka úplne odstrániť.

10) Strieška s XXL úpravou: XXL strieška poskytuje ešte viac pohodlia a ochrany pre vaše dieťa. vďaka rozopínaciemu panelu získáte striešku s väčším pokrytím.

11) Uzamykateľné predné kolesá: Predné kolesá kočíka Snap sú uzamykateľné pre zníženie vibrácií a pre lepšiu manipuláciu v nerovnom teréne alebo na nerovnom povrchu.

 

PARAMETRE:

Hmotnosť: 6,6 kg
Výška: 1040mm x Šířka: 525mm x Dĺžka: 970mm
Nosnosť: 20 kg
Vhodné pre deti od narodenia.