Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

VULLI Srnček Fanfan

NOVINKA
Kód produktu: 616341
Výrobca: Vulli
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: ..
Cena bez DPH: 15.00
18.00
KS

Srnček Fanfan....

  • Mäkké a hrboľaté časti na ukľudnenie dieťaťa pri bolestiach ďasien.
  • Ľahko a jednoducho uchopiteľný aj pre malé ručičky.
  • Dlhé nohy celé z gumy sú určené na kúsanie alebo pre ťažko dosiahnuteľné stoličky.
  • Pri stlačení zapíska a stimuluje tak detský sluch.
  • Tmavé škvrny poskytujú vizuálnu stimuláciu pre dojčatá.
  • 100% prírodná guma a potravinárska farba.

Srnček Fanfan, hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly!

Zrak: tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťaťa. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko rozozná a identifikuje.

Sluch: hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimuluje sluch dieťaťa a napomáha mu v pochopení vzťahu medzi príčinou a dôsledkom.

Chuť: hračka je vyrobená z pružného materiálu, má rad partií na hryzenie (rohy, nožičky), a preto je ideálnym pomocníkom na upokojenie podráždených ďasien pri prerezávaní zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodnej gumy a potravinárskej farby, a preto je pre dieťa dokonale bezpečná.

Hmat: hračka je ľahká a dokonale prispôsobená pre drobné ručičky dieťaťa, ktoré ju môžu ľahko uchopiť za dlhé nožičky alebo krk. Hebkosťou prevedenia pripomína jemnú pokožku mamičky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia. A je pre neho zdrojom fyziologických a emotívnych upokojujúcich reakcií.

Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučukovníka umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.