Produkty

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

ZOPA Priedušná podložka do autosedačky Breeze skup. 2/3

Výrobca: Zopa
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: ZOP029152
Dostupnosť: ..
15.92 bez DPH
19.10 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

  • Vhodná pre všetky autosedačky skupiny 2/3
  • Jediná vložka na trhu, ktorá nebráni používaní prídavných kotviacich bodov v autosedačke slúžiacich pre správne vedenie bezpečnostných pásov
  • Jediná podložka na trhu, ktorá naozaj rastie so sedačkou. Podložka je tvorená z dvoch kusov, ktoré možno nastavovať tak, aby bola sedacia, chrbtová a hlavová časť vždy zakrytá vložkou. Nastavovanie sa vykonáva jednoducho pomocou suchého zipsu
  • Technológia “Zopa AIR FLOW“ predchádza nadmernému poteniu a prehrievaniu
  • Hlavová opierka tvarovaná tak, aby zabránila potenie aj v prípade spánku
  • Tvar zaručujúce správne vedenie pásu
  • Jednoduchý systém upevnenia EASY FIT pomocou šnúrky a očká
  • Možno prať (ručné pranie)

Cestovanie v horúcich, letných dňoch je pre deti náročné. Dokáže im ho spríjemniť podložka do autosedačky Zopa Breeze, jediná letná vložka na trhu, ktorá nebráni používaní prídavných kotviacich bodov v autosedačke slúžiacich pre správne vedenie bezpečnostných pásov. Vďaka technológii Zopa AIR FLOW pomáha predchádzať prehrievaniu a nadmernému pocení.Vložka je tvorená z dvoch častí, ktoré zabezpečia, že vložka do autosedačky presne sadne a to ako v najnižšej, tak najvyššej polohe hlavové opierky, vďaka tomu naozaj chráni dieťa po celú dobu používania.

Vytvorené v spolupráci s rodičmi

Podložky Zopa BREEZE boli vytvorené na základe požiadaviek zákazníkov. Tí chceli, aby letná vložka bola nielen priedušná, ale aby sa dokázala prispôsobiť danej autosedačke a neobmedzovala používanie žiadneho z bezpečnostných prvkov.

Preto nevznikla jedna univerzálna podložka, ale tri odlišné varianty. Každá sa dokáže perfektne prispôsobiť kategórii autosedačiek, pre ktorú je určená. Vďaka tomu majú rodičia istotu, že podložka nezabráni správnemu vedeniu pásov.

Priedušnosť zaisťuje unikátna technológia Zopa Air Flow, látka s 3D hexagon štruktúrou dovoľujúci prúdenie vzduchu cez vložku, medzi autosedačkou a dieťaťom.