Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

Nosič pre deti a rodičov...

Nosiče ako také sú veľkou pomôckou pri nosení dieťtaka, či už doma, vonku, na nákupe, prechádzke. Má množstvo využití. Taktiež dokáže zblížiť novorodenca s rodičom a ukľudniť ho pri počúvaní tlkotu srdiečka, alebo pri bolesti bruška. V dnešnej dobe, kedy dbáme na zdravie a správny vývoj bábätiek aj my preferujeme nosiče s označením    " ERGONOMICKÉ " Čo si pod týmto pojmom máme predstaviť? Pri ergonomických nosičoch je veľmi dôležité, aby bolo dieťatko uložené do polohy, ktorá správne podopiera celé telo a podporuje zdravý rast. V takomto nosiči má dieťatko zaoblený chrbátik, nožičky rozkročené na široko a podopreté až pod kolenami, je otočené tváričkou k rodičovi- čo je veľmi dôležité pre chrbátik. V našej ponuke nájdete veľa značiek, ktoré idú touto cestou a snažia sa prispôsobiť potrebám rodičov. 

 

BabyTula ergonomické nosiče s všestranným využitím

BABY TULA 

Značka TULA je oceňovaná v odbore nosenia. Ponúka krásne, ľahko použiteľné, všestranné a dlhotrvajúce nosidlá, ktoré poskytujú pohodlný a ergonomický spôsob podpory a väzby medzi nositeľom a dieťaťom od narodenia do 4 rokov.
Tula nosidlá sú k dispozícii v mnohých dizajnoch, takže sú nielen užitočné, ale aj štýlové!

 

Celú ponuku BABY TULA nosičov nájdete tu:

 

ERGOBABY

Ergobaby je značka, ktorá je presvedčená o tom, že nosenie dieťaťa je jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoju rodinu - a najlepšie je to, že sa dá robiť kdekoľvek a kedykoľvek. Je úžasné vedieť, že máme schopnosť pozitívne ovplyvniť toľko oblastí v rozvoji tým, že robíme niečo, čo všetkým zúčastneným prináša toľko radosti. 

 

Celú ponuku ERGOBABY nosičov nájdete tu:

 

 

 

BE LENKA

Ergonomické nosiče Lenka ponúkajú ten najvyšší komfort a bezpečie pre vás a vaše bábätko. Sú vyrábané s láskou na Slovensku z najkvalitnejších materiálov, certifikovaných pre tých najmenších. Detské nosiče Lenka spĺňajú tie najvyššie kritéria pre zdravé a ergonomické nosenie. Sú navyše dostupné v krásnych farebných prevedeniach.

 

Celú ponuku BELENKA nosičov nájdete tu:

KOKADI

Nemecké babyšatky Kokadi sú výrabané z kvalitnej priadze za pomoci techniky, ktorá dodáva šatkám mäkkosť a priedušnosť, čo oceníte najmä v lete. Od prvej chvíle sú veľmi pohodlné. Sú výborne nosné a tak zaisťujú komfort pri nosení novorodeniatok aj starších detí. Taktiež nosiče sú vyrábané z týchto materiálov v rôznycg farebných kombináciách.

 

Celú ponuku KOKADI nosičov nájdete tu:

 

 

 

CYBEX YEMA TIE

 Priame dotyky, teplo a vôňa v dieťati vyvolávajú pocit ochrany a bezpečia. YEMA: produkt, ktorý podporuje zdravý vývoj dieťaťa a zároveň umožňuje vyjadrenie štýlu.
Ergonomické nosenie vďaka bezšvovému nastaviteľnému panelu pre sedenie a nastaviteľnej opierke hlavy rastie spoločne s dieťaťom. Je možné ho používať od narodenia do dvoch rokov veku dieťaťa (cca 3,5 - 15 kg).

 

Celú ponuku CYBEX nosičov nájdete tu:

 

 

 

 

Filter
Cena
CHICCO Nosič detí / šatka Boppy Comfy Fit Grey 2v1skladom71.99 € CHICCO Nosič detí / šatka Boppy Comfy Fit Grey 2v1 CHICCO Nosič detí Easy Fit - Black Nightna objednávku30.99 € CHICCO Nosič detí Easy Fit - Black Night CHICCO Nosič detí Easy Fit - Dark Beigeskladom30.99 € CHICCO Nosič detí Easy Fit - Dark Beige CHICCO Nosič detí Easy Fit Oxfordskladom30.99 € CHICCO Nosič detí Easy Fit Oxford CHICCO Nosič detí Hip Seat - Denimskladom84.99 € CHICCO Nosič detí Hip Seat - Denim CHICCO Nosič detí Hip Seat - Hazelwoodskladom84.99 € CHICCO Nosič detí Hip Seat - Hazelwood CHICCO Nosič detí Hip Seat - Titaniumskladom84.99 € CHICCO Nosič detí Hip Seat - Titanium CHICCO Nosič detí Myamaki Air - Silverskladom64.99 € CHICCO Nosič detí Myamaki Air - Silver CHICCO Nosič detí Myamaki Complete - Denim Beigeskladom76.99 € CHICCO Nosič detí Myamaki Complete - Denim Beige CHICCO Nosič detí Myamaki Complete New - Denim Beigeskladom76.99 € CHICCO Nosič detí Myamaki Complete New - Denim Beige CHICCO Nosič detí Myamaki Complete New - Grey Stripesskladom76.99 € CHICCO Nosič detí Myamaki Complete New - Grey Stripes CYBEX Yema Click Platinum FERRARI COLLECTION nosič..319.95 € CYBEX Yema Click Platinum FERRARI COLLECTION nosič CYBEX Yema Tie Denim AUTUMN GOLD nosična objednávku199.95 € CYBEX Yema Tie Denim AUTUMN GOLD

 nosičInšpirované umeleckým riasením látok medzinárodných módnych návrhárov, nosidlá YEMA TIE a YEMA CLICK určujú nové štandardy vo funkčnosti a vďaka CYBEX Yema Tie Denim DEEP BLACK nosična objednávku199.95 € CYBEX Yema Tie Denim DEEP BLACK nosičInšpirované umeleckým riasením látok medzinárodných módnych návrhárov, nosidlá YEMA TIE a YEMA CLICK určujú nové štandardy vo funkčnosti a vďaka CYBEX Yema Tie Denim KHAKI GREEN nosična objednávku199.95 € CYBEX Yema Tie Denim KHAKI GREEN
 nosičInšpirované umeleckým riasením látok medzinárodných módnych návrhárov, nosidlá YEMA TIE a YEMA CLICK určujú nové štandardy vo funkčnosti a vďaka CYBEX Yema Tie Denim NAUTICAL BLUE nosična objednávku199.95 € CYBEX Yema Tie Denim NAUTICAL BLUE nosičInšpirované umeleckým riasením látok medzinárodných módnych návrhárov, nosidlá YEMA TIE a YEMA CLICK určujú nové štandardy vo funkčnosti a vďaka CYBEX Yema Tie Denim SOHO GREY nosična objednávku199.95 € CYBEX Yema Tie Denim SOHO GREY nosičInšpirované umeleckým riasením látok medzinárodných módnych návrhárov, nosidlá YEMA TIE a YEMA CLICK určujú nové štandardy vo funkčnosti a vďaka CYBEX Yema Tie nosič KOI..309.95 € CYBEX Yema Tie nosič  KOIDetské nosítko Yemaya v sebe spája najvyšší módne štandard s dokonalou ergonómiou. Minimalistický dizajn a starostlivo zvolené detaily robia z nosítka Yemaya CYBEX Yema Tie nosič JEREMY SCOTT WINGSna objednávku349.95 € CYBEX Yema Tie nosič JEREMY SCOTT WINGSDetské nosítko Yema - štýlové nosenie, sebavedomý štýl Detské nosítko Yema v sebe spája najvyšší módne štandard s dokonalou ergonómiou. CYBEX Yema Tie nosič JEWELS OF NATURE EXKLUZÍVNA NOVINKA..309.95 € CYBEX Yema Tie nosič JEWELS OF NATUREDetské nosítko Yemaya v sebe spája najvyšší módne štandard s dokonalou ergonómiou. Minimalistický dizajn a starostlivo zvolené detaily robia z nosítka Yemaya Cybex Yema Tie Fashion SPRING BLOSSOM DARK NA OBJEDNÁVKU..309.95 € Cybex Yema Tie Fashion SPRING BLOSSOM DARK Cybex Yema Tie Fashion SPRING BLOSSOM LIGHT 2020 NA OBJEDNÁVKU..309.95 € Cybex Yema Tie Fashion SPRING BLOSSOM LIGHT 2020 Cybex Yema Tie REBELLIOUS nosič..230.95 € Cybex Yema Tie REBELLIOUS nosič ERGOBABY | ADAPT Cool Air Mesh - BLUE BLOOMSskladom151.09 € ERGOBABY | ADAPT Cool Air Mesh - BLUE BLOOMSPrispôsobivý. Rastúci. Od novorodenca až k batoľaťu.   Nosič ERGOBABY ADAPT Cool Air Mesh je ľahký a priedušný - prémiová rada rastúcich nosičov je