Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

Nosič pre deti a rodičov...

Nosiče ako také sú veľkou pomôckou pri nosení dieťtaka, či už doma, vonku, na nákupe, prechádzke. Má množstvo využití. Taktiež dokáže zblížiť novorodenca s rodičom a ukľudniť ho pri počúvaní tlkotu srdiečka, alebo pri bolesti bruška. V dnešnej dobe, kedy dbáme na zdravie a správny vývoj bábätiek aj my preferujeme nosiče s označením    " ERGONOMICKÉ " Čo si pod týmto pojmom máme predstaviť? Pri ergonomických nosičoch je veľmi dôležité, aby bolo dieťatko uložené do polohy, ktorá správne podopiera celé telo a podporuje zdravý rast. V takomto nosiči má dieťatko zaoblený chrbátik, nožičky rozkročené na široko a podopreté až pod kolenami, je otočené tváričkou k rodičovi- čo je veľmi dôležité pre chrbátik. V našej ponuke nájdete veľa značiek, ktoré idú touto cestou a snažia sa prispôsobiť potrebám rodičov. 

 

BabyTula ergonomické nosiče s všestranným využitím

BABY TULA 

Značka TULA je oceňovaná v odbore nosenia. Ponúka krásne, ľahko použiteľné, všestranné a dlhotrvajúce nosidlá, ktoré poskytujú pohodlný a ergonomický spôsob podpory a väzby medzi nositeľom a dieťaťom od narodenia do 4 rokov.
Tula nosidlá sú k dispozícii v mnohých dizajnoch, takže sú nielen užitočné, ale aj štýlové!

 

Celú ponuku BABY TULA nosičov nájdete tu:

 

ERGOBABY

Ergobaby je značka, ktorá je presvedčená o tom, že nosenie dieťaťa je jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoju rodinu - a najlepšie je to, že sa dá robiť kdekoľvek a kedykoľvek. Je úžasné vedieť, že máme schopnosť pozitívne ovplyvniť toľko oblastí v rozvoji tým, že robíme niečo, čo všetkým zúčastneným prináša toľko radosti. 

 

Celú ponuku ERGOBABY nosičov nájdete tu:

 

 

 

BE LENKA

Ergonomické nosiče Lenka ponúkajú ten najvyšší komfort a bezpečie pre vás a vaše bábätko. Sú vyrábané s láskou na Slovensku z najkvalitnejších materiálov, certifikovaných pre tých najmenších. Detské nosiče Lenka spĺňajú tie najvyššie kritéria pre zdravé a ergonomické nosenie. Sú navyše dostupné v krásnych farebných prevedeniach.

 

Celú ponuku BELENKA nosičov nájdete tu:

KOKADI

Nemecké babyšatky Kokadi sú výrabané z kvalitnej priadze za pomoci techniky, ktorá dodáva šatkám mäkkosť a priedušnosť, čo oceníte najmä v lete. Od prvej chvíle sú veľmi pohodlné. Sú výborne nosné a tak zaisťujú komfort pri nosení novorodeniatok aj starších detí. Taktiež nosiče sú vyrábané z týchto materiálov v rôznycg farebných kombináciách.

 

Celú ponuku KOKADI nosičov nájdete tu:

 

 

 

CYBEX YEMA TIE

 Priame dotyky, teplo a vôňa v dieťati vyvolávajú pocit ochrany a bezpečia. YEMA: produkt, ktorý podporuje zdravý vývoj dieťaťa a zároveň umožňuje vyjadrenie štýlu.
Ergonomické nosenie vďaka bezšvovému nastaviteľnému panelu pre sedenie a nastaviteľnej opierke hlavy rastie spoločne s dieťaťom. Je možné ho používať od narodenia do dvoch rokov veku dieťaťa (cca 3,5 - 15 kg).

 

Celú ponuku CYBEX nosičov nájdete tu:

 

 

 

 

Filter
Cena
360 nosítko cool air mesh - French blue AKCIAskladom109.95 € 360 nosítko cool air mesh - French blueDetský nosič Ergobaby 360 Four Position Vám teraz ponúka 4 pohodlné, bezpečné a ergonomické pozície nosenia, ktoré sa spolu s Vašou láskyplnou podporou a 360 nosítko cool air mesh - chambrayna objednávku109.95 € 360 nosítko cool air mesh - chambrayDetský nosič Ergobaby 360 Four Position Vám teraz ponúka 4 pohodlné, bezpečné a ergonomické pozície nosenia, ktoré sa spolu s Vašou láskyplnou podporou a ADAPT Soft Flex Mesh nosítko - Olive greenskladom141.07 € ADAPT Soft Flex Mesh nosítko - Olive green Adapt Soft Flex Mesh nosítko - Graphite greyskladom141.07 € Adapt Soft Flex Mesh nosítko - Graphite grey Adapt nosítko - Heritage blue AKCIAskladom120.02 € Adapt nosítko - Heritage bluePrispôsobivý. Rastúci. Od novorodenca až k batoľaťu.   Nosič ERGOBABY ADAPT ponúka vyhlásený komfort a ergonómiu v ľahko použiteľnom 3-pozičnom Adapt nosítko Soft Flex Mesh - Natural Beigeskladom141.07 € Adapt nosítko Soft Flex Mesh - Natural Beige Adapt nosítko Soft Flex Mesh - Onyx bloomsskladom141.07 € Adapt nosítko Soft Flex Mesh - Onyx blooms Adapt nosítko soft flex mesh - Midnight blueskladom141.07 € Adapt nosítko soft flex mesh - Midnight blue Adapt nosítko soft flex mesh - Onyx blackskladom141.07 € Adapt nosítko soft flex mesh - Onyx black Adapt nosítko soft flex mesh - Pearl greyna objednávku141.07 € Adapt nosítko soft flex mesh - Pearl grey Adapt nosítko soft flex mesh - Pink quartzskladom141.07 € Adapt nosítko soft flex mesh - Pink quartz Adapt nosítko soft flex mesh - Slate blueskladom141.07 € Adapt nosítko soft flex mesh - Slate blue Adapt soft touch cotton - Pearl greyna objednávku141.07 € Adapt soft touch cotton - Pearl grey Adapt soft touch cotton - Slate blueskladom141.07 € Adapt soft touch cotton - Slate blue Aerloom nosítko - Desert roseskladom190.33 € Aerloom nosítko - Desert rose Aerloom nosítko - Slate greyskladom190.33 € Aerloom nosítko - Slate grey Aura wrap/šátek na nošení - Baby blueskladom60.40 € Aura wrap/šátek na nošení - Baby blue Aura wrap/šátek na nošení - Cooperskladom60.40 € Aura wrap/šátek na nošení - Cooper Aura wrap/šátek na nošení - Coral dotsskladom60.40 € Aura wrap/šátek na nošení - Coral dotsOVINUTIE V OKAMIHU   Naša detská šatka Ergobaby Aura je vyrobená z ľahkej, mäkkej, a napriek tomu podpornej látky. Šatkovanie pre Vás bude Aura wrap/šátek na nošení - Grey stripesskladom60.40 € Aura wrap/šátek na nošení - Grey stripes Aura wrap/šátek na nošení - Indigoskladom60.40 € Aura wrap/šátek na nošení - Indigo Aura wrap/šátek na nošení - Olive Heartsskladom60.40 € Aura wrap/šátek na nošení - Olive Hearts Aura wrap/šátek na nošení - Pure blackskladom60.40 € Aura wrap/šátek na nošení - Pure blackOVINUTIE V OKAMIHU   Naša detská šatka Ergobaby Aura je vyrobená z ľahkej, mäkkej, a napriek tomu podpornej látky. Šatkovanie pre Vás bude Aura wrap/šátek na nošení - Sweet vineskladom60.40 € Aura wrap/šátek na nošení - Sweet vine