Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

CYBEX Autosedačka CLOUD Q Plus Platinum

Cena 241.95
Triedenie autosedačiek podľa upevnena ISOFX ÁNO/NIE:
BEZ ISOFIX-u
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
0-13 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Cybex

Cena bez DPH 201.63
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Cybex
Kód produktu
KS

                                     CLOUD Q PLUS
 

  Skupina 0+, 0 - 13 kg, od narodenia až do cca 18 mesiacov

  Nová defínicia luxusného cestovania

  Pásom pripútaná autosedačka Cloud Q sa v skupine 0+ stala víťazom testu 06/2015 nemeckej organizácie Stiftung Warentest. Bola jedinou detskou autosedačkou, ktorá získala v kategórii bezpečnosti známku    "velmi dobré". Prémiová autosedačka sama vyniká ako dokonalá symbióza neobyčajnej ochrany a nového druhu cestovného systému s výnimočnou bezpečnosťou mimo i vnútri vozidla.

  •  Ergonomická pozícia vľahu mimo vozidlo.
  •  Vyberateľná novorodenecká vložka pre predčasne narodené a veľmi malé deti.
  •  11poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným systémem pásů.
  •  Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém).
  •  Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška.
  •  Ako cestovný systém nielen s kočíkmi CYBEX.
  •  Spĺňa dodatok 7 normy ECE R-44/04.


  Vďaka pozícii v ľahu možno detskú autosedačku mimo vozidlo zmeniť na vaničku. Tento inovatívny cestovný systém dopĺňa teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze, takmer plochá pozícia vľahu aj  vo vozidle a XXL slnečná strieška s UVP50+. 11pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy súčasne nastavenie dĺžky pásov a sklon pozície sedenia. Detská autosedačka tak rastie spoločne s dieťaťom.

     SKLÁPACIA OPIERKA CHRBTA
  Ergonomická pozícia takmer v ľahu mimo vozidlo
  Nová funkcia autosedačky Cloud Q umožňuje možnosť zmeny do horizontálnej pozície mimo vozidlo. S dlhšou opierkou nôh a pozícii takmer vľahu môže dieťa pohodlne ležať v ergonomickej pozície.
  Uhol možno ľahko nastaviť jednou rukou bez nutnosti vyberať dieťa von z autosedačky, zatiaľ čo madlo na nosenie stále zostáva v vzpriamenej polohe pre ľahšiu mobilitu. V kombinácii s kočíkmi CYBEX možno  Cloud Q použiť tiež ako skvelo vypadajúci travel systém. Vďaka možnosti sklopenia sa autosedačka premení na praktickú a dômyselnú vaničku, pre prvé mesiace života dieťaťa. Dieťa môže v kľude spať s  optimálnou ochranou v ergonomickej pozícii.

     AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VÝŠKY AUTOSEDAČKY
  Pre ideálnu pozíciu takmer celkom vľahu
  Cloud Q sa prispôsobí potrebám aj tých najcitlivejších novorodencov a predčasne narodených detí. Presun predčasne narodených a veľmi malých detí, ktorých krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú celkom vyvinuté,  je jednou z najväčších výziev pre bezpečnostných inžinierov. Prepadávanie hlávky dopredu počas spánku môže viesť k dýchacím problémom a je nevyhnutné sa mu za každú cenu vyvarovať.
  Spoločne s nemeckými lekárskymi špecialistami a pôrodnými asistentkami bolo, po zhrnutí všetkých zistení, získaných z mnohých testov, vyvinutá nová funkcia, umožňujúca čo najplochší uhol medzi hlavou,  krkom a hrudníkom dieťaťa. Riziko dýchacích problémov je tak znížené. Nastavením opierky hlavy sa zmení aj uhol sedenia, vďaka čomu rastie autosedačka spoločne s dieťaťom. Pomocou tohoto integrovaného  automatického nastavenia ponúka autosedačka dostatok priestoru a pohodlia aj pre väčšie deti.

     TELESKOPICKÝ L.S.P. SYSTÉM
  Teleskopická Lineárna ochrana pri bočnom náraze
  Teleskopická Lineárna ochrana pri bočnom náraze ( L.S.P. System ), v kombinácii s energiu absorbujúcou škrupinou pohlcuje silu bočného nárazu.
  Teleskopickú Lineárnu ochranu pri bočnom náraze možno individuálne nastaviť. Prvotné sily nárazu sú prenášané cez predĺžený bočný protektor, smerujúci k dverám potom, ako je rozložený z autosedačky.    Flexibilná štruktúra materiálu detskej autosedačky potom absorbuje silu nárazu a odvádza ju preč od dieťaťa.

     11-POZIČNÁ VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ OPIERKA HLAVY
  Pro dokonalú ochranu, ktorá rastie s dieťaťom
  V kombinácii s teleskopickou Lineárnou ochranou pri bočnom náraze, vylepšuje výškovo nastaviteľná opierka hlavy ochranu autosedačky Cloud Q pri bočnom náraze.
  Vďaka novej 11-pozičnej výškovo nastaviteľnej opierky hlavy s integrovaným systémom pásov sa dĺžka pásov automaticky mení podľa výšky opierky hlavy. To zabraňuje zbytečne zložitému vyvliekaniu a    navliekaniu pásov a veľmi znižuje možnosť nesprávneho použitia.

     ZODPOVEDAJÚCA INTEGROVANÁ XXL SKLÁPACIA SLNEČNÁ STRIEŠKA
 Dokonalá ochrana pred vetrom a slnkom s UVP50+
 Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia slnečná strieška prísný Austrálský štandard UVP50+.
 Integrovaná, extra-veľká slnečná strieška elegantne zmizne za farebné tienitko. Striešku možno celkom roztiahnuť, vďaka čomu poskytuje ochranu nielen pred slnkom, ale tiež pred vetrom.

     FARBY A LÁTKY
 Bezpečnosť, Design a Funkčnosť
 Autosedačky PLATINUM pokračujú v tradícii módnych farieb spoločnosti CYBEX a prichádzajú s veľkým výberom farieb v dvoch látkových prevedeniach.
 Varianta Comfort: mäkká a útulná varianta autosedačiek Platinum ponúka 8 farebných kombinácií.
 Varianta Plus: varianta Plus dostává svoj charakteristický vzhľad vďaka exkluzivnej, veľmi odolnej látke s keprovým efektom vo vzhľade denim. Tieto detské autosedačky sú dostupné v 7 rôznych farbách.

     Funkcie:
 Travel System: Spoločne s kočíkmi CYBEX PRIAM a ostatnými kočíkmi nielen od firmy CYBEX.
 Energiu absorbujúca škrupina - Absrobuje silu nárazu a chráni dieťa
 Extra široké Y-pásy - s mäkkými polstrami

     Príslušenstvo na dokúpenie:
 Praktická ISOFIX základňa - Base Q-fix
 Plastové zavádzače ISOFIX
 Zimný fusak
 Letný poťah

   dĺžka / šírka / výška: 665, 440, 403-570 mm
   váha: 5,4 kg

     ECE R44/04, Dodatok 7, Skupiny   0+

  Látkové poťahy možno prať v práčke pri teplote 30°C

 Navrhnuté v Nemecku

 


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom