Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

Pre mamičku do pôrodnice...

Taška do pôrodnice - Naša voľba

Dovolili sme si pre Vás vybrať základné produkty, ktoré budete v pôrodnici potrebovať.

 

Pokiaľ Vás naša voľba produtkov do pôrodnice neoslovila, môžete si vybrať z nasledujúcich kategórii:

Odsávačka

Odsávačka na mlieko

Na výber Vám ponúkame manuálne a elektrické odsávačky. Odsávačka materského mlieka Vám pomôže s tvorbou materského mlieka a následným kojením. Len u máloktorej mamičky je tvorba mlieka a spotreba mlieka Vaším bábätkom rovnaká. Niekedy je potrebné mlieko doodsávať, inokedy sa bábätko nevie hneď prisať a je potrebné kŕmiť ho z fľaše alebo treba "pomôcť" mlieku sa lepšie rozbehnúť. 

Podprsenka na dojčenie

Podprsenka na dojčenie, nohavičky do pôrodnice

 

Pružné sieťované nohavičky sú ideálne pre prvé dni po pôrode, a to najmä pri hojacich sa stehoch alebo po cisárskom reze, pretože zabezpečujú vynikajúcu priedušnosť. Poskytujú maximálny komfort a pohodlie a sú špecialne prospôsobené na použitie hygienických vložiek.

Hygienické potreby

Vložky do podprsenky zachytia prebytočné mlieko, tak aby na oblečení neostali fľaky. Väčšina nami pokúkaných vložiek do podprsenky má viac vrstiev s vysokou absorpciou a vrstvu, ktorá zachytí vlhkosť vo vnútri vložky, povrch vložky ostáva suchý a tým sa predcházda problémom s popraskanými a zapálenými bradavkami. 

Popôrodné vložky a nohavičky sú presne navrhnuté pre obdobie po pôrode, aby zabezpečovali maximálnu ochranu.
Hygienické jednorázové podložky sú ideálnym pomocníkom pri prebaľovaní bábätiek ako aj pre matky po pôrode.

Nočná košeľa

Nočná košeľa na kojenie

Nočná košeľa na kojenie má predný diel prispôsobený tak, aby ste v prípade potreby mohli Vaše bábätko hneď a bez vyzliekania sa nakojiť. 

Vankúš na kojenie

Vankúš na dojčenie

Vankúš na dojčenie je perfektným pomocníkom pri kojení bábätka hlavne v začiatkoch, kedy je kojenie najintenzívnejšie. Vďaka vankúšu sa dojčenie si bábätko pohodlne uložíte a môžete si dojčenie pokojne vychutnávať. Jeho hlavnou úlohou je ochrániť chrbticu mamičky pred preťažením a následnými bolesťami. Pomôže Vám aj ako opora, viete si s ním podoprieť hlavu, tehotenské bruško, či unavené bruško. 

Taška do pôrodnice

Taška do pôrodnice

Pre Váš lepší pocit budete mať pravdepodobne zabalenú tašku niekoľko dní pred termínom. A keď sa bábätko začne pýtať na svet, nebudete sa zdržiavať balením.