Produkty
Naposledy zobrazené

 

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 

Hľadáte vhodný darček ???

PULTÍKY KU KOČÍKOM

S pultíkom môžete pohodlne podávať malú svačinu aj pri prechádzke. Otvor pre fľašu a malú drobnosť, alebo hračku ocení každý malý nezbedník.

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

dodanie do 7 dní 35.00 € BRITAX RÖMER Hrací pult na kočík Britax B-Ready BRITAX RÖMER Hrací pult na kočík Britax B-Ready Príslušenstvo ku kočíku Britax B- Ready - kvaltný nemeckej výroby. dodanie do 7 dní 26.90 € Britax B-Agile DOUBLE pultík Britax B-Agile DOUBLE pultík Má odkladací priestor pre fľašu a tiež aj pre rôzne drobnosti dodanie do 7 dní 26.90 € Britax/Römer Hrací pult na kočík Britax/Römer Hrací pult na kočík Prídavný hrací pultík určený pre kočíky Britax B-Agile 3 a B-Agile 4 a B-Motion 4. MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ dodanie do 7 dní 48.95 € Cybex BALIOS S Snack Try 2019 Cybex BALIOS S Snack Try 2019 Cybex BALIOS S Snack Try 2019 NA OBJEDNÁVKU dodanie do 7 dní 48.95 € Cybex MIOS Snack Tray pultík Cybex MIOS Snack Tray pultík Pohodlný spôsob pre prevážanie a podávanie desiaty na cestách dodanie do 7 dní 48.95 € Cybex PRIAM Snack Tray Cybex PRIAM Snack Tray Pohodlný spôsob pre prevážanie a podávanie desiaty na cestách. dodanie do 7 dní 19.99 € EASYWALKER univerzálny pultík EASYWALKER univerzálny pultík Univerzálnu tácku na desiatu s dvoma držiakmi na poháre a priečinkom na občerstvenie je jednoduché pripevniť k akémukoľvek kočíku. skladom +80 44.95 € JOOLZ Food tray - Pultík na desiatu JOOLZ Food tray - Pultík na desiatu JOOLZ Food tray - Pultík na svačinu Vďaka pultíku na desiatu Joolz má váš malý miláček vždy po rukách občerstvenie, nápoje aj hračky. Pultík je určený dodanie do 7 dní 30.95 € PEG PEREGO pultík pre kočíky Booklet/Book Cross PEG PEREGO pultík pre kočíky Booklet/Book Cross Originál príslušenstvo pre kočík Peg Perego BOOKLET a BOOK CROSS. dodanie do 7 dní 17.90 € VALCO SNAP 4 pultík ku kočíku VALCO SNAP 4 pultík ku kočíku Praktický pult na kočík. Jednoduchá inštalácia a údržba.